Zpožděná MS 5 dní, špinění a negativní test

berulu24
19. led 2019

Ahoj, chci se zeptat, zda nekdo nema stejnou zkusenost. Uz od leta se snazime o mimi ale furt nic. Ms mam celkem pravidelnou, cyklus cca 28-30 dni., a menstruace trva 6 dni. Dostala jsem to 17.11., pak 17.12 *misto 15.12) v prosinci jsme se fakt o plodnych dnech snazili. A ted teda nevim, kdy presne to mam dostat, - myslela jsem cca 16.1. Ale furt nic, tehot.test snes negativ.Od patku rana malicko svetle hnede spinim, je to na 1 slipku za den. A dnes olet malinko. Prsa me malicko bolely a pichalo v bradavkach.

barulina
19. led 2019

Jq ted mela taky rozhozene vsechno. Chvili sponeni, nic, spineni dva dny nic a tak. Ted treti den se zpozdenim asi ms. Byla jsem s tim u dr, vzal mi krev na hormonalni profil

ajleenka
21. led 2019

Můžu se zeptat, jak jsi dopadla? Jsem na tom teď podobně, i když u sebe myslím, že se to dnes rozjede.

katule22
22. led 2019

@ajleenka taky mě to zajima 😊🙏

ajleenka
24. led 2019

Jinak u nás už je výsledek ten, že menstruace dorazila. Toho 21.1. jsem odpoledne začala opět špinit, špinila jsem až do večera, ale jenom kolem čípku, ani ne při utření. Do rána se rozjela klasická menstruace, ta trvala jeden den, tedy toho 22. Včera ráno už byla slabá a odpoledne už jsem zase jenom špinila, intimka úplně čistá, opět jenom kolem čípku. Dneska už čisto úplně, i uvnitř. Takže vážně nechápu, co se to dělo. Nicméně těhotná nejspíše nejsem, ale test jsem dělala naposledy v to pondělí.

katule22
24. led 2019

@ajleenka Tak si ho udělej a dej vědět 😊😊🙏

barulina
24. led 2019

@ajleenka ja jak jsem dopadla?

ajleenka
3. únor 2019

@katule22 Těhotenství to nebylo.

katule22
3. únor 2019

@ajleenka ach jo to mě mrzí

ajleenka
4. únor 2019

@katule22 Nevadí, už zkoušíme další pokus, tak třeba bude úspěšnější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru