Zpožděná MS, několik negativních TT+příznaky těhotenství

hannia
21. čer 2016

Ahoj holky,
prosím moc o radu... menstruaci jsem měla dostat 14 dní zpět a nedostavila se. Dělala jsem si několik testů a všechny vyšly negativně. Pravdou je, že jsem za poslední 3 měsíce dost zhubla..ale i během hubnutí jsem měla normální menstruaci a žádné výkyvy, ty nastaly až nyní... Vím, že bych měla navštívit svoji lékařku, jsem k ní již objednaná, ale objednací lhůta je dlouhá a já se asi nedočkám. Ráda bych se s Vámi poradila co a jak, zda [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | můžu být již těhotná nebo ne]]? Je možné, že by mi několik testů během 14 dnů ukazovalo, že pořád nic?? I kdybych byla třeba těhotná i déle? Mám občas bolesti (posledni dva tydny), jako by se menstruace měla dostavit, ale pořád nic... navíc mi bývá občas špatně - ale spíš to přisuzuji tomu, že si to snad už i vsugerovávám a nebo jsem tak nervózní až je mi z toho špatně.... Díky moc za odpovědi budu Vám nesmírně vděčná!!

luj89
21. čer 2016

Ahoj, a kdy jsi vysadila HAK (pokud jsi ji brala)? Nebyla jsi ted někdy nemocná?

misula29
21. čer 2016

Přikláním se spis k nejake hormonální nerovnováze

hannia
autor
21. čer 2016

HA jsem brala naposledy v listopadu roku 2015.. tzn. ze uz vic jak pul roku nic...

hannia
autor
21. čer 2016

Dneska jsem si koupila clear blue test, ktery je dle diskuzi jeden z nejlepsich... zatim jsem pouzivala jen mamatest a ten vysel vzdy negativni.. ani naznak nejakeho ducha. ciste bile pole s jednim prouzkem... k doktorce se nemuzu dovolat na objednani a tel. konzultaci skrz domluvu odberu krve.. jsem k ni objednana pouze pres el. system a to az za tyden.. do te doby budu mit pekne nervy.. boli me porad bricho a je mi zle.. ale obavam se, ze je to spis z nervů co a jak.. i kdyz jsem uz mela nekolikrat pocit, ze uz se to spustilo a ono nic... :(

hannia
autor
21. čer 2016

@luj89 Nemocná jsem nebyla... HA jsem brala naposledy v listopadu roku 2015.. tzn. ze uz vic jak pul roku nic... a menstruaci jsem mela hned po vysazeni pravidelnou (s pominutim jednoho az tri dnu rozdilu)...

jarmulka
21. čer 2016

hele, asi bych nečekala na nějaký systém, ale jako akutní případ bych tam naběhla - i kdyby jsi měla říct, že máš akutní bolesti - aby Tě vzali... Už je to dlouhá doba, co to nemáš a podle mě by se to mělo řešit... Nemyslím si, že by to bylo těhu, o to rychleji bys tam měla naběhnout... přeji jen to nej - aby to byla jen nějaká ,,banalita,, 😉

madulinka
21. čer 2016

Moc se mi to nezdá, spíš než těhotenství nějaká cysta, nebo tak... to myslím může způsobit opoždění,.. Test by ti už měl něco ukázat,.. ☹ každopádně hlavu vzhůru, ať je to, co je to, přeju, ať najdeš brzy pozitivní test 🙂

kika_21
21. čer 2016

A co nějaké starosti v poslední době? Bývá to někdy tím.

hannia
autor
21. čer 2016

@jarmulka Moc děkuju za podporu, hned rano tam zajdu a budu doufat, že mě nevyhodí od dveří.. Doufam, ze to nebude nic vazneho...

hannia
autor
21. čer 2016

@madulinka Děkuji moc za podporu! Doufam, ze to nebude zadna cysta... cim by mohla vzniknout nebo o co se vlastne jedna? budu si to muset vyhledat...

hannia
autor
21. čer 2016

@kika_21 Starosti jsem sic měla a měla jsem toho hodně, ale mám to tak nějak standardně a nemám pocit, že bych zažívala něco extra ... těžko říct no...

madulinka
21. čer 2016

@hannia cysta prostě může vzniknout z ničeho nic,.. je takový váček naplněný buď nějakou tekutinou, vzduchem nebo krví, buď to samo od sebe zmizí, nebo zůstane, ale může taky zpozdit právě menstuaci tím hormonálním výkyvem.. Může být třeba na vaječníku, právě proto bych taky šla na vyšetřní a zjistila co a jak..

jarmulka
21. čer 2016

@hannia moc Ti přeji, aby bylo vše OK !!!!! Dej potom vědět - budu nahlížet... 🙂

hannia
autor
21. čer 2016

@madulinka Děkuji moc za objasnění, zítra tam zajdu. Cením si Vaší pomoci!!

hannia
autor
21. čer 2016

@jarmulka Moc a moc děkuji!!! Cením si Vaší pomoci! Doufám, že to nebude nic zlého 🙂 dám pak vědět.. i když ty nervy mě drásají... mám snad všechny příznaky - cítím čichem co jsem dřív necítila, bolí mě břicho jako před menzes a bývá mi hodně zle - nejlépe je mi na čerstvém vzduchu... snažila jsem se do léta řádně zhubnout, protoze ma nadvaha nebyla nic zdraveho i co se tyce planu, ze bych rada otehotnela... no a chodila jsem i do solárka abych byla předopálená na léto a nespálila se jak je u mě zvykem.. a teď mám nervy, jestli jsem něco totálně nepodělala pokud se jedná o mimi... ☹

jarmulka
21. čer 2016

@hannia neboj se!!!!! Určitě se to vyřeší a třeba zrovna TY patříš mezi tu hrstku holek, které mají pozitivní testy až potom, co jim to doktor potvrdí už viditelně na UZV 🙂 . Ale nechci dávat plané naděje - takových případů je málo.... Každopádně určitě se to brzy vyřeší 🙂

hannia
autor
21. čer 2016

@jarmulka děkuji, no uvidíme... každopádně moc a moc děkuju! ani jsem nečekala, že by mě někdo podpořil a odepsal mi!

hannia
autor
22. čer 2016

@madulinka
@jarmulka holky, tak jsem dneska cekala hodinu u doktorky a nevzala me... mela plno, takze ani jako akutni pripad.. nakonec me prislibila ze me vezme zitra rano pred pracovni dobou..tak aspon to... dneska je mi ale lepe a skoro vubec mi pres den nebylo spatne... tak se citim aspon lepe 🙂 Rano jsem si delala dva testy a oba negativni, ani naznak ducha.. 13. května jsem měla posledni menstruaci a dne 09.6. jsem to měla dle propočtů dostat a nic.. tak jsem zvedava co se zitra dozvim..nevite zda se da na gynde zjistit uz v tak rannem stadiu (treba ultrazvukem?) zda se jedna o tehotenstvi?

madulinka
22. čer 2016

@hannia ano, jde to zjistit z krve... držím pěsti, ať to zítra dobře dopadne 😉

luj89
23. čer 2016

@hannia Tak jak jsi dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru