Zpoždění menstruace 10 dní a těhotenský test negativní

ajronka
5. bře 2017

Ahoj holky, poslední ms byla 23.1. a další měla dojít 27.2. Vždy jsem měla pravidelný cyklus a teď 10 dní zpoždění. Tento cyklus jsem se zařekla, že nebudu nic hrotit, měřit a nechám to osudu. Nevím, jestli ovulace proběhla, tt jsou stále negativní a před chvíli jsem si udělala ze sranduy ovu test a čárka je silnější jako kdyby mi měla ovulace dorazit.. nerozumím tomu. Nemá někdo zkušenost? Je možné, že bych mohla být ještě těhotná? K dr. se chystám zřejmě příští týden.

majaaa82
5. bře 2017

Ahojky, mně ovu test těhotenství ukázal. 8DPO, tedy v době, kdy měl být totálně negativní, byl jasně pozitivní (testovací čárka byla stejně silná jako kontrolní). Za dva dny jsem pak měla pozitivní i tt. Bohužel to asi nedopadne, ale to je už jiná kapitola. Držím palce.

flamarion
5. bře 2017

Ahoj, Před pár týdny se tu podobné téma řešilo, na název diskuse si bohužel nevzpomenu, ale slečna tam psala, že měla strašné zpoždění, dokonce snad 3 týdny a testy stále negativní, všichni jí psali,ať se raději na těhotenství neupíná, že je to naprosto nepravděpodobné a hele - najednou ty dvě čárky vyskočily...Takže tak. Nicméně znamenalo by to, že jsi musela mít posunutou ovulaci na později. Pokud víš jistě, že ovulace proběhla v polovině cyklu, test už by těhotenství ukázal...Myslím, že těch 14 dní po ovulaci už to ukáže každý test, minimálně ty citlivější desítkové určitě.

dancamich
5. bře 2017

Mám to úplně stejně jako autorka, tak jsem zvědavá, zdali z toho něco bude 🙂

lussi
5. bře 2017

Já bych zašla na krev 🙂 Hned zítra, nesnáším čekání 🙂

flamarion
5. bře 2017

Já bych zase tak 3 dny vydržela. 🙂 Těšení se bývá často to nejlepší. 😉 Dokonce existuje i krevní domácí test ZAP se jmenuje, nebo tak nějak...ale nemám s ním osobní zkušenost.

moncici89
5. bře 2017

Ahojky, jsem na tom podobně. Poslední MS byla 31.1 a mam zpoždění teď 5.den. Vzdycky jsem MS měla pravidelnou. Prvně jsem si rikala, že je krátký mesic tak to začne později. A stále nic. Tt testy negativní. Jen občas teochu bolesti pod bříška jako před MS. Tak já také vubec neviiiiiim ☹

ajronka
autor
6. bře 2017

Holky, děkuji za Vaše odpovědi a názory 🙂. Blbé je, že vůbec netusim, kdy ta ovulace byla. Každopádně v polovině cyklu určitě ne. To jsem si hlídala a jak nic nepřišlo, tak jsem se na to s prominutím vyprdla :D. Takže buď nebyla vůbec ta ovulace a přichází až teď nebo byla někde na konci před ms. To je dilema :D. Ale asi ještě chvíli vydržím a uvidím. Snad to nebude třeba cysta :(

zuzajulie
6. bře 2017

Ja neměla 4 mesice ms, kdyz jsem vysadila kortikoidy (masti). Jinak zpozdeni vzdy (podruhe,) znamenalo tehu.

flamarion
6. bře 2017

Já neměla menses 3 měsíce, ale přikládám to šoku z vysazení antikoncepce + výraznějšímu úbytku hmotnosti.

slzastesti1993
6. bře 2017

Dobrý den přeji
jmenuji se Jana a je mi 24 let, s přítelem se už půl roku snažíme o miminko. Stále se nedařilo, ale teď jsem v zoufalé situaci, 24.2 jsem měla dostat menstruaci a nedorazila v den, kdy měla dorazit menstruace, jsem měla růžový výtok, který zmizel a od té doby už nic. Jen hustý bílý výtok, nesvědí nic, takového píchání v podbřišku sem tam a prsa mě bolí. Po ránu mi je nevolno, ale nezvracím. Mohla bych čekat miminko? Nevím, za jak dlouho si můžu udělat test? Děkuji za radu a odpovědi.

ajronka
autor
6. bře 2017

@slzastesti1993 můžeš si už udělat tt

flamarion
6. bře 2017

@slzastesti1993 Test už si můžeš s klidným svědomím udělat. Už by mělo být vidět, jestli jsi nebo nejsi těhotná. 🙂

flamarion
6. bře 2017

Jo ale testuj hned ráno z první ranní moči - to je nejspolehlivější.

slzastesti1993
6. bře 2017

No to teď bohužel nemohu lékárna je tady zavřena a dlouho bude :( nemůžu ani spát jsem nesvá nervózní že mohu být i nemocná proto prosím o odpovědi zda to může být těhotenství na gynekologii sem objednána v patek

flamarion
6. bře 2017

@slzastesti1993 Tohle ti ale přece nikdo takhle na dálku nepoví... nejsme vědmy. 🙂 Těhotná být určitě můžeš...ale taky nemusíš. Vím, že tohle asi "slyšet" nechceš, ale budeš si muset počkat...Ty bydlíš někde na vesnici, že není možnost si koupit testík? Někdy mají testy i v supermarketech a určitě jsou v DM drogerii...

absintka19
6. bře 2017

@moncici89 tak si zajdi na gyndu na kontrolu/vyvolavacku.

ajronka
autor
6. bře 2017

@slzastesti1993 ano může to být těhotenství, ale opravdu to zjistíš až z testu nebo na gyndě 😉

slzastesti1993
6. bře 2017

Právě žiji v malém městečku kde nejsou drogerky nic takového jen lékárna a ta věčně zavřená https://www.modrykonik.cz/profile/ajronka/ mohu se zeptat jak jste dopadla ??

absintka19
6. bře 2017

@slzastesti1993 aby ji prislo upozorneni tak u konverzace dej odpovedet nebo @jmeno, tedy @ajronka

slzastesti1993
6. bře 2017

@absintka19 tak to jsem nevěděla děkuji 🙂

absintka19
6. bře 2017

@slzastesti1993 jak ti to pekne jde 🙂 sikulka

slzastesti1993
6. bře 2017

@absintka19
koukam ze cekate miminko 🙂 tak at jste zdravý oba 🙂 také bych chtěla ale nedaří se no snad už se zadarilo 🙂

absintka19
6. bře 2017

@slzastesti1993 taky se nedarilo, az IVF se podarilo. Dekuji. At se brzy zadari, vim jake to je.🌷

ajronka
autor
6. bře 2017

@slzastesti1993 no příspěvek jsem psala včera a měla jsem 10 dnů zpoždění a dnes 11 dnů zpoždění. Zítra zkusím tt 🙂

moncici89
6. bře 2017

@absintka19 vyvolávačku?

absintka19
6. bře 2017

@moncici89 bud potvrdi tehu nebo pichnou vyvolavaci injekci na menzes-posunuti muze mit mnoho pricin od tehu, pres nemoc, stres, zmeny v organizmu nebo hormonalni posun.

slzastesti1993
6. bře 2017

A mel alespoň někdo z vas takové příznaky ??

slzastesti1993
6. bře 2017

@ajronka držím vám palce 🙂

ajronka
autor
6. bře 2017

@slzastesti1993 Moc děkuji! 🙂 Já vám samozřejmě taky 😉

slzastesti1993
7. bře 2017

@ajronka děkuji snad mi to už konečně vyjde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru