Zpoždění menstruace, ale test negativní. Je naděje?

matysce
16. říj 2014

tak jsem dnes nevydržela a šla na gyndu...menzes jsem dostávala pravidelně ale po 6 týdnech..měla jsem to dostat o víkendu a nic. Navíc jsem brala Nosifol na podporu otěhotnění..Testy negativní...
závěr doktorky, že sliznici mám 8mm, což prý znamená že to ještě mohu dostat ale že prý mohu být i těhotná...ale na UTZ nic prý neviděla. Vzali mi krev- zítra si mám volat na výsledky, a píchli mi vyvolávačku...takže asi nic, že? Nebo alespoň nějaká naděje? 😢

lennuleee
16. říj 2014

Me prvni test vysel taky negativni a byla jsem tehotna 🙂 nejdriv jsem sla k dr, taky tam zatim nic nevidela, vzala mi krev a jeste nez jsem si volala na vysledky, tak jsem si udelala dalsi test a ten uz byl pozitivni 🙂 a vyvolacka pry nevadi, rikala mi, ze se po ni pripadne nepotrati....

matysce
autor
17. říj 2014

@lennuleee tak snad na tom budu stejně! děkuji!

raduuskaa
17. říj 2014

Jsem na tom úplně podobně, už více jak měsíc se snažíme o miminko, teď jsem to nedostala, tak hned radost, asi to znáš 🙂, ale test mi vyšel první den po vynechání - negativní, 5. den - negativní, 7. den - negativní, tak nevím, jestli je ještě vůbec nějaká šance, že bych mohla být těhotná? Nikdy jsem žádné zpoždění ani vynechání neměla a teď jsem jak ta největší netpělivka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru