Zpoždění menstruace, ale test negativní. Je naděje?

matysce
16. říj 2014
Tak jsem dnes nevydržela a šla na gyndu...menzes jsem dostávala pravidelně ale po 6 týdnech..měla jsem to dostat o víkendu a nic. Navíc jsem brala Nosifol na podporu otěhotnění..Testy negativní...
závěr doktorky, že sliznici mám 8mm, což prý znamená že to ještě mohu dostat ale že prý mohu být i těhotná...ale na UTZ nic prý neviděla. Vzali mi krev- zítra si mám volat na výsledky, a píchli mi vyvolávačku...takže asi nic, že? Nebo alespoň nějaká naděje? 😢
lennuleee
16. říj 2014
Me prvni test vysel taky negativni a byla jsem tehotna 🙂 nejdriv jsem sla k dr, taky tam zatim nic nevidela, vzala mi krev a jeste nez jsem si volala na vysledky, tak jsem si udelala dalsi test a ten uz byl pozitivni 🙂 a vyvolacka pry nevadi, rikala mi, ze se po ni pripadne nepotrati....
matysce
autor
17. říj 2014
@lennuleee tak snad na tom budu stejně! děkuji!
raduuskaa
17. říj 2014
Jsem na tom úplně podobně, už více jak měsíc se snažíme o miminko, teď jsem to nedostala, tak hned radost, asi to znáš 🙂, ale test mi vyšel první den po vynechání - negativní, 5. den - negativní, 7. den - negativní, tak nevím, jestli je ještě vůbec nějaká šance, že bych mohla být těhotná? Nikdy jsem žádné zpoždění ani vynechání neměla a teď jsem jak ta největší netpělivka 😃

Sem začni psát odpověď...

Odešli