Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpoždění menstruace, ale test negativní

vercakolca
17. čer 2016

Zdravím Vás všechny 🙂 s přítelem se snažíme o miminko druhý měsíc. Předtím jsem nebrala HA, takže si myslím, že šance je velká i vzhledem k tomu, že mi je 26 let 🙂

Poslední MS jsem měla 8. 5. 2016, takže teoreticky bych mohla být 5+5 a zpoždění je cca 5 dní. Ve středu jsem si dělala těhotenský test, ale nebyly tam ani dvě čárky ani duch ☹ Musím říct, že mám již týden bolesti břicha jako před MS, nechutná mi tolik jíst a i se mi zvedá žaludek. Myslíte, že je šance, že se v neděli objeví druhá čárka?

Děkuji všem za názory

andreaandrejka
17. čer 2016

Jak to máme vědět? 😀 Vyvěštit to nedokážu, ale jediný co ti můžu poradit je, abys udělala za pár dní test znovu a uvidíš.

vercakolca
autor
17. čer 2016

Tak spíš bych byla ráda, kdyby se vyjádřil někdo, kdo se s tím setkal 🙂 než někdo, kdo má jen ironické připomínky, myslím, že to je úplně zbytečné.

berulu24
17. čer 2016

měla jsem to podobné, ale test jsem si dělala někdy za 12 dní a nic a za další 4-5 dny tam byla slaboulinkatá čárka a za další 2 dny byla krásně vidět. zkoušej to 🙂

andreaandrejka
17. čer 2016

@vercakolca promin, to nebylo ironické. Proto ty smajlíky. Jinak tedy má zkušenost. Já měla po 5 dnech zpoždění, na klasickém testu nic, udělala jsem digi test a ten mi těhu potvrdil. 🙂 Ducha, nebo jasnou čárku můžeš mít samozřejmě už třeba zítra nebo v neděli, ale taky nemusíš. Je to fakt hoodně individuální 🙂

vercakolca
autor
17. čer 2016

Já se omlouvám, jsem z toho dost nervózní.... 😀 tak uvidíme v neděli 🙂 a pokud tam nic nebude, zajdu si raději k DR na krev 🙂

daniellem
2. črc 2016

Ahoj, jak to dopadlo? Jsem na tom teď stejně ☹ MS nikde a na testu bílo ☹

vercakolca
autor
23. srp 2016

Ahoj 🙂 omlouvám se, že píši až teď. V červnu nic, byl to planý poplach a menstruace se dostavila asi s 10 denním zpožděním. Ale v neděli jsme s přítelem objevili dva proužky 😀 a skočily tam hned, asi po 20 sekundách. Takže teoreticky jsem 4+6, paní doktorka si mě pozvala na kontrolu až za 14 dní, tak jsem zvědavá. Ale zároveň mě přepadl strašný strach, aby bylo vše v pořádku. ☹

Sem začni psát odpověď...

Odešli