Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpoždění menstruace, jsem těhotná?

valkyra222
11. led 2017

Zdravím zeny vím ze podobných diskuzi je tu až až ale z žádné jsem nevycetla to co bych potřebovala :( mám 7 dní spozdeni ms a docela se obávám ze jsem tehotna (docela dost neplánovaně) :( svátky byly jeden velký stres dalo by se říct že jsem byla s nervama úplně úvkoncich .... Poslední ms začala 4.12 a konec kolem 10.12 kojím dvouletého syna kterého pomalu odnaucuji cize se stalo že třeba si jeden a půl dne na prso nevzpommel je možná něco z toho příčina ze se ms spozdila ?? Do města pro test se nedostanu tak brzy :( každý den se stresuji a unavuje mě to.bolesti v podbřišku jako jakopři ms jsou už asi týden .. Podotýkám ze nosím celou zimu těžké knoty abych pdikladala do kamen kydam těžký sníh kolem domu a nosím kýble s vodou dobytku takže kdyby tam náhodou to dítě bylo nemyslím si že by tohle přežilo :(

nutricnihodnota
11. led 2017

A jak se chráníš? Jinak k té práci, to si piš, že by to přežilo 🙂

annasmyckova
11. led 2017

nejspolehlivěji ti toto ukáže test, ale ms se opravdu může spozdit stresem, občas to tak mám...nicméně u mě první ukazatel těhotenství byla právě únava a bolest podbřišku a prsou. Těžká práce asi není tak fatální, pokud jsi na to zvyklá, tak to nehraje roli. Je pro tebe těžké přijmout neplánované mimi? Synek by měl někoho k sobě 👶...Ale nezlehčuji tvoji situaci, jen tě chci povzbudit, že takových co jsme neplánovali nás tu je víc a dnes jsme rádi, že ty děti jsou...

Sem začni psát odpověď...

Odešli