• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zpoždění MS a negativní testy, prosím o radu

21. června 2014 
Zdravím maminky. Mám dotaz, mám již 8 dní zpožděnou ms, jinak vždy chodila plus minus 2 dny pravidelně. Testy dělám každé ráno a vždy negativní. Poslední styk byl před 6 týdny a v den očekávané ms. Podotýkám, že jej praktikujeme přerušovaně, ne s plánem početí. To ne. u první jsem měla test již 2 dny po zpoždění pozitivní a to jsem byla cca 4tt. A dítě bylo plánované, cíleně..
Můj dotaz tedy zní, co může být příčina takového zpoždění, jestli máte zkušenosti a popřípadě, vaše názory... děkuji moc!!
20. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jsi po tom posledním styku před 6 týdny menstruovala, v normální síle jako obvykle, a další styk už nebyl, tak je těhotenství velice nepravděpodobné. Na gynekologii ti řeknou víc - velkou roli hraje i psychika.
20. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
po tom styku před 6ti týdny, ano, to menstruace normálně přišla....úplně posledni styk byl teď před tím týdnem, v den očekávané ms, na kterou teď ten týden čekám....ale to by ještě význam asi nemělo, že? Děkuji za odpověď
20. čer 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takhle... tak pokud jsi měl a styk ještě před týdnem, tak je možný všechno. :unamused:
20. čer 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weird Mohla se ti posunout ovulace a tím pádem žádné zpoždění ještě nemusíš mít..
20. čer 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na tom podobně...po vysazení HA jsem to měla dost nepravidelný, tak mi to doktor srovnal proverou... pak jsme se začali snažit o miminko (cca před 3 týdny) v den kdy jsem to měla dostat a ms zatím nikde...testy jsou negativní.....občas mě bolí prsa, bolí v podbřišku a mám chuť pořád něco ujídat...samozřejmě bych moc byla ráda, kdyby se nám to takhle hned povedlo, :slight_smile:
20. čer 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi me to právě přijde divne, ze by ten styk v den ms mel hned ovlivnit. Každopádně, tobe přeji at jde opravdu o tehu, u me by to bylo rozhodne neplánovaně.. Nebo to můžeš mit stale jeste rozházené z vysazeni HA.
20. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@weird děkuju moc :slight_smile:...to mě taky napadlo....uvidíme....narostlo mi i břicho...sice je to brzo, ale vůbec nevím, co se se mnou děje?....k doktorovi ještě nechci jít, počkám etě tak 14 dní a pak teprve zajdu....můj doktor nemá ani ultrazvuk, tak nevím, zda by to takhle na začátku poznal?...nebo si zajít na pohotovost....každopáně nejsem vůbec ve své kůži...
20. čer 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi jestli nemá utz, vzal by ti krev na hcg. Ale je to škoda, muj dr má i ten vnitřní a ten lze zaznamenat brzy. U mého prvního dítka jsem měla test po 2 dnech zpoždění hned pozitivní a ten den utz a vidět byla jen zvětšená děloha, další týden už váček a za další již srdíčko..sama jsem bývala klidnější, když mi jej na každé poradně kontroloval utz... ještě tedy počkej, a přeji //. Já jdu k dr ve středu.... nemám žádné jiné příznaky, nic...
20. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepetousek to se mi právě ještě nikdy nestalo :( že by poprvé? ..
20. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to muže byt halda věcí,jak tehu tak nejaky zánět,psychika,ale znám plno holek co mely negativni test až do 3měsíce,jinak skus nejaky jiný test
20. čer 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ratatooy dělala jsem prave 3 druhy testu.. Všechny čisté..
20. čer 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weird mohla být ovu i pozdějí a připadne tehotenství by se ukázalo až později
20. čer 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weird Děkuju.....přála bych si //, ale nebudu na to zatím tlačit...bude to ale těžké :slight_smile:
20. čer 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi opravdu ti to přeji a možné to je, proč by ne :slight_smile: nám se zadařilo hned napoprvé :slight_smile: zkoušeli jsme tedy v ovulce, tak to vyšlo pěkně :slight_smile:
20. čer 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weird děkuju :wink:, také přeji :slight_smile: to já ani popravdě nevím kdy mám, prostě jsme si řekl, že už chceme, tak jsme začali bez ochrany :slight_smile:
20. čer 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Mam takovy dotaz..uz pres 5dni jsem mela mit MS.ale stale neprisla..posledni dva dny me boli v podbrisku..ale testy porad negativni..s přítelem se pokousime o miminko ale stále se nedari..je nejaka sance ze uz se snad zadarilo?dekuji za odpoved.
21. čer 2014 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek