Prsa po kojení. Jak vypadaly ta Vaše?

3. kvě 2020

Ahoj, mám za sebou 10m kojení a moje prsa vypadaji jak dva vycucané prázdné pytliky. Před dítětem.jsem nikdy neměla velká prsa, ale teď si přijdu strašně. Zůstaly mi malé povislé dvojky. Srovnají se časem po kojení a budou aspoň zase trošku plnější. Kojím doteď v noci. Malý odmítl UM. Jak to bylo u vás po kojení, zlepšilo se to, nebo prsa zůstala "vycucaná". Sestra tvrdí, že se to zlepší, ale že to trvá cca 2 roky. Diky

puhelin
Autor odpověď smazal
Zobraz
astyna88
3. kvě 2020

Ja.jsem mela vzdy mensi pevna prsa,takze kojeni na ne vliv nemelo,ale nosila jsem poctive podprdu i doma. Vzdy se mi zvetsily o cca 2-3velikosti. A kojila jsem ale jen rok v kuse.

leniczka23
3. kvě 2020

Ano zlepsi se to, nebudou tak vyfoukle, ale.fakt to chvilku trva.

legelata
3. kvě 2020

Mne se to nezlepsilo... Ale pokud planujete vyhledove dalsi dite, tak to asi nema ted cenu resit 😨

zlobr
3. kvě 2020

Ja kojila 2 roky a ani 1 rok po ukončení kojení žádná změna k lepšímu nenastala. Prsa pocitově o číslo menší a hlavně hodně prázdná. Teď jsem teda znovu těhotná a super. Jako kdybych měla silikony 😁 Ale pak to bude určitě zase bída. Jsem s tím smířená.

88petule
3. kvě 2020

To je strašně individuální. Já jsem kojila 3 děti. Každé cca 1 rok, během kojení krásná velká prsa (jak píše@zlobr, jak silikony 😆) a po skončení kojení se mi vždy vrátily zpět do stavu jako úplně před kojením. 👍 Možná malilinko povislá jsou, ale moc to vidět není... Dofouknout by ale stejně potřebovaly... Ale to ty moje potřebovaly už tenkrat.

zavodnice
3. kvě 2020

Kojila jsem 8 měsíců, pred tím jsem měla krásná plná D/E, po kojení jen malé placaté prázdné pytlíčky. Nebyly mi podprsenky. Někde jsem vyhrabala A z dětství, to mi bylo akorát 😏. Radši jsem nosila sportovní a prsa radši neřešila.

ivis_b
3. kvě 2020

Já měla před kojením vel. C, prsa pevná, pěkná. Po kojení sotva B, tvar děsný. Nezlepšilo se to. Změna přišla až s dalším těhotenstvím, zase mám svoje C 😀 Ale děsím se, co mi tam zůstane po druhém dítěti. První jsem kojila 16 měsíců.

vikinkav
3. kvě 2020

Ja ted kojim druhe dite, planuju treti a pak jsem smirena s upravou prsou, pokud by me to hodne trapilo. Ale silikon bych si do nich asi nedala, to radsi Acka 🙂

andelka
3. kvě 2020

No, po prvním odstavení jsem žádnou větší změnu neviděla,ale to asi proto,že jsem brzy otěhotněla a tím ty prsa zůstaly větší,nalitejsi. Po dokojeni druhého změna byla, bohužel. Ale je fakt že časem se to trošku zlepšilo. Mám větší prsa obecně ( obvykle C/D) ale už tam není holt ten materiál. Jakože velikost obecně stejná,ale některé typy podprsenek už nemůžu mít. Teď kojím 15 měsíců nejmladšího syna,a myslím,že se dočkám taky pytlíků. Co se dá dělat no.

legelata
3. kvě 2020

@zlobr Přesně ta prázdnost, mně by stačilo je prostě nějak "zapošít", aby nebyla tak vyfouklá 😅 Já před C až D, při kojení asi F nebo nevim co a pak vyfouklá C. Počkám si, až skončím s kojení druhého a pak to budu případně řešit 😎

ivuska1986
3. kvě 2020

Ahojky, po prvním dítěti s ročním kojení stav prsou ubohý, v druhém těhu už nejsou ani tak hezké jako v prvním. Jakmile odkojim druhé jdu na úpravu, tohle tahat fakt nebudu- bych mohla zastrkat do gumy u spodaru 🤣🙈

calvac
3. kvě 2020

Ja mela vzdy acka, mala a pevna. Po prvnim kojeni (2 roky) se mi dostala do puvodniho stavu. Po druhem kojeni (13 mesicu) mam opet acka, kupodivu stale v puvodnim stavu. Zmena vlastne zadna, ale to bude tou moji malou velikosti prsou asi.

legelata
4. kvě 2020

@ivuska1986 Ja vzdycky rikam, ze je kusim v podprsence srolovat, aby to nejak vypadalo 🤣

martiniquest
4. kvě 2020

Kojila jsem 22m, vratily se do puvodniho stavu asi rok po ukonceni kojeni