Tetování při kojení. Je třeba to řešit?

kristynkal
22. bře 2022

Chtěla bych si nechat udělat tetování- měla bych nějak řešit, že ještě stále převážně kojím 8 měsíčního syna? Někde jsem četla, že by se mělo počkat právě do těch cca 8 měsíců.... Díky za zkušenosti.

me_druhe_ja
22. bře 2022

Mě bylo z mnoha stran i přímo lidí, co tetuji, že při kojení ne. Počkat až do odstavu. 🙂

similenka
22. bře 2022

@kristynkal Ani permanentní make-up nechtějí tetovat matkám, které koji.

maxulekapcule
22. bře 2022

Sakra, a já mám jít zítra na tetování a plně kojim. Můžu vědět čemu to vadí? U prvního syna jsem taky nechávala dělat, ani mě nenapadlo, ze býti něčemu mělo vadit

vikinkav
22. bře 2022

Ja se nechala tetovat kdyz jsem kojila 18 mesicni dcerku, ale to uz jen 2x denne na spani, problem jsem zadny nemela 👍

ee.liska
22. bře 2022

Dobrý tatér kojící matku netetuje 🙂

cilkat
22. bře 2022

Myslím, že problém není v tom, že by to ublížilo mlíku/dítěti, ale že kůže se pod vlivem kojících hormonů chová jinak, než běžně a tetování se může po ukončení kojení nežádoucím způsobem změnit.

dasipe
22. bře 2022

Jde hlavně o případnou infekci. Proto je to problém. Prostě bych počkala, až nebudu kojit 🙂

apacheee
AMBASADORKA
22. bře 2022

Byla jsem na tetování při kojení (už velkého dítěte) a vše bylo bez problémů. Hodně jsem o tom četla a řešila, u maličkého dítěte bych do toho asi nešla 😊

jjasmina
23. bře 2022

@kristynkal kvalitní tater by kojící netetoval, asi tak..

kristynkal
autor
23. bře 2022

Holky, moc diky ta odpovědi🙂 tak je to jasné- jeste několik měsíců počkám🙂