Ahojky prosím vás snažím se přibrat na váze

srdicko123456789
11. črc 2019

Ahojky holky snažím se přibrat na váze tak jim aspoň po 2 hodinách pravidelně každý den .Takhle už asi 14 dní a podařilo se mi nabrat jen půl kila to je vše .Za celý den jsem se včera zvážila a bylo tam o kilo více jenže do rána zas o půl kila méně .Nedaří se mi udržet váhu .Přemýšlím ,že bych jedla každou hodinu ,ale jasný jezte každou hoďku to snad ani nedám je to těžké .No což ale zkusím to.Poradte mi co prave vám pomohlo přibrat? Stačilo by mi aspoň 5 kg vážím málo zařadila jsem vejce k snídani se šunkou míchaná + chléb ,zeleninku ,ovoce , vločky ,sladké atd....jsem hubena takže si to můžu dovolit.Cviceni se vyhybam nemám co zpevňovat atd...hubené holky mě určitě pochopí . Děkuji.

lv
11. črc 2019

Vydrž, jez pravidelně 6x denně, kvalitně a půjde to. Pomalu, ale půjde.

lv
11. črc 2019

Možná bys mohla zařadit sem tam Nutridrink.

srdicko123456789
autor
11. črc 2019

@lv myslíš jo? Někde jsem četla že,se z toho dělá průjem no jim víc jak 6 x denně počítala jsem to a bylo to asi 9 x 😁

elesse
11. črc 2019

Kdyz budes cvicit a jist dost bilkovin, naberes. Jinak z toho bude jen tuk. Taky jsem hubena. Zpevnovat urcite mas co i ted, bez svalu neni nikdo

dora13
11. črc 2019

Jez hodne vysokokalorickych veci, olivovy olej, orisky, ruzna oriskova masla, avokado, je toho fura. A cviceni ti urcite neuskodi, ne kardio, ale posilovani ti urcite neuskodi.

plksv
11. črc 2019

Chtělo by to odpověď na otázky - co je to vážím málo? Zhubla jsi, nebo jsi hubená pořád? Máš kvůli tomu nějaké zdravotní problémy? Pokud ne, předpokládám, že jsi na tom podobně jako já a moje dcera. Dcera 18 let má 160 cm/40 kg. Já jsem celý život při 170 cm měla 48 kg, po porodu 42 kg. Teď po čtyřicítce se mi podařilo nabrat a mám 50 kg, cítím se skvěle! Můj recept: naučit se žít s tím, že je člověk hubený, ignorovat řeči o anorexii. Stravovat se zdravě, jíst často. Přiměřeně cvičit. Dělám to tak já i dcera. Nejdůležitější je hlava 🙂.

srdicko123456789
autor
11. črc 2019

@elesse jenže já nemám ani 40 kg víš.zatim chci nabrat možná po čase začnu cvičit.Nema cenu nic zpevňovat jsem hubena až na kost .

srdicko123456789
autor
11. črc 2019

@plksv děkuji 😊 ale já se cítím už líp a to díky těm půl kilum co jsem nabrala 😁 ale vedu to dál .

srdicko123456789
autor
11. črc 2019

@dora13 ahojky ořechy nemůžu jsem alergická .jinak díky

klea81
11. črc 2019

A štítnou žlázu máš v pořádku?

jane46
11. črc 2019

Mozna si zkus co za den snis zadat do kaloricketabulky.cz. Treba zjistis, ze i tak mas malo bilkovin/tuku nebo porad mas prijem nizsi nez vydej. Chtelo by to cvicit-posilovat a dostatek bilkovin 1g na 1kg co chces vazit a zdrave tuky...
A krevni testy ci nejake jine uz mas za sebou?

bayt
11. črc 2019

@srdicko123456789 Měla bys jíst nejen co nejčastěji, ale hlavně bílkoviny. Tj luštěniny, maso, tvaroh, vejce. Plus přidat ořechy, olej, avokádo, prostě dost tuku. A cvičit, ale hlavně posilovací cvičení, abys nabrala.

martinka_33
11. črc 2019

Taky záleží nejen jak často, ale kolik, jestli si každý dvě hodiny jen něčeho zobnes nebo se fakt najíš... Řeším spíš opačný problém (abych nepřibrala) a zjistila jsem, že to je hodně i o množství. Jé to já bych hned věděla jak pribrat: koblížky, sušenky, čokoláda, nanuky, zmrzliny, borůvky se salkem, rybízový koláč, talíř rajský navíc, to je výčet věcí, který jsem si jen tento týden odpustila, abych nepřibrala...

srdicko123456789
autor
11. črc 2019

@klea81 ano

srdicko123456789
autor
11. črc 2019

@martinka_33 ano tak jim já snažím se dojíst vždy vše .navíc kojim tak musím jíst vic

marketa11112
11. črc 2019

40 kilo? tak to je mazec. vetsina holek resi opak. tedy jak zhubnout . ale tobe neni co zavidet, to nee. mam znamou, takto hubenou. nemohla nabrat,bylo ji i vecne spatne. po letech se prislo na to, ze ma celiakii.

wafina
14. črc 2019

já mám od 20 let váhu 59 při 178 cm.... až teď co jsem těhotná (17 tt) jsem přibrala 5 kg. Jím opravdu každou hodinu a půl. Ráno hlavně mléčné výrobky, pak ovoce... po ovoci ti nastartuje metabolismus, Pídila jsem se po radách jak přibrat celou dobu, zkoušela jsem různé "diety" a nic (jedna tučná dieta mi dokonce přivodila mrtvici, tak pozor). Prostě si zvykni. Sorry, mě se smějou do teď jak vypadám, a mám je u prd***

widowblack
14. črc 2019

Neni pravda ze by ses cviceni mela vyhybat , ba naopak ! Musis nabrat svalovinu jinak nanaberes a pokud ano tak tuk a to je k 💩 ja vážila cca 44 kg marne sem se snazila nabrat prez 6 let - a ted 5 let cvicím a ? Mam krasnych 50 kg ale tech 6 kilo je svalovina . Takze jist jak jis , zarad do jidelnicku i po jidle obed a vecere proteinovy napoj cca 20g staci ( ale zalezi co budes mit za protein) ale zacni cvicit !

widowblack
14. črc 2019

@srdicko123456789 ja po kojeni 7 mesicu jsem padla na 39 kg . Pak sem se 4 roky dostavala na 44 kg a pak viz vyse co sem ti psala

widowblack
Autor odpověď smazal
Zobraz
srdicko123456789
autor
15. črc 2019

@widowblack ahoj protein pije můj přítel nabídl mi ho taky rozmixoval mi to s banány a bylo to bleee 🤢 mě to nedělá dobře (( nechápu proč vždycky je mi po tom na blití zvedá se mi kufr .Tak mi prej objedná zas gainer na to jsem mu řekla že ho už nechci k čemu když nevazim ani 40 kg on říká že ,bych z toho mohla nabrat tak prostě objedná no nedávno jsem ho zkusila jahodový docela dobrý ale nepribrala jsem ani deko!!!,pořád jim po dvou hodinách a stále mám nahoře jen půl kila toť vše vždy ty další půl kila či naberu za celý den do rána ,když jdu spát shodim takže ráno se vzbudím a vážím o půl kg min:( což mě už začíná stvat

srdicko123456789
autor
15. črc 2019

@widowblack ahoj právě dost lidí se mi posmívá jak vypadám nedavnoi sestřenka na Instagramu napsala :
Prosimtě ty bys měla přibrat holka!! A ne cvičit ty nemáš co cvičit ! A zpevňovat vždyť nevazis ani 30 kg atd....:((( Jako dost mě tím urazila ...no

widowblack
15. črc 2019

@srdicko123456789 tak je posli do haje s zacni budovat svalovinu😉

widowblack
15. črc 2019

@srdicko123456789 kdyz nebudes cvicit tak ani gainer ani protein ti nepomuze , na cem chces pribrat ? Na tuku ? To tezko , a svaly se nebuduji jen z toho ze bys pila nápoje ( to by tu chodilo svalovcu 🥰)

widowblack
15. črc 2019

A kdyz nudes cvicit tak jen posilujici a zpevnujici cviky nechod do kardio ( spalujici ) zony ale pokud chlap cvici tak to musi znat a nebo znat lidi co ti poradi