Co by pomohlo na padání vlasů po porodu?

nikitka26
13. led 2008

Ahoj, jsem skoro 4 měsíce po porodu, prcka plně kojím a asi před 3 týdny mi začaly vypadávat vlasy, poslední týden se to pěkně zhoršilo. Mám jemné vlasy a nikdy jsem neměla super hřívu, takže už je to pěkně znát a mě to dost trápí. Užívám vitamíny, co mi zbyly ještě z těhu, vtírám si do vlasů Arvit ampulky od Dixy, teď jsem si koupila Capillan- vlasový aktivátor a methionin kapsle.
Písněte, jestli jste nebo byly na tom podobně a co Vám pomohlo. Díky 🙂

janawei
12. pro 2016

Kojila jsem pouze částečně a vlasy mi padaly také. S vitamíny na vlasy v tabletách zkušenosti nemám, zvýšila jsem hodně příjem těch přírodních (ovoce, zelenina) a používala speciální tonikum na vlasy, rozmarýnové od Weledy.

35_a_budu_mamka
12. pro 2016

Doporučuji Methionin😉

hojda
12. pro 2016

Jíst kustovnici a tohle je přímo na padání vlasů po porodu:

http://eshop.tcmbohemia.cz/z923-shou-wu-wan
http://eshop.tcmbohemia.cz/z936-nu-ke-ba-zhen-wan

nomidlo
3. led 2017

@kassandra1 Od začátku nekojím, beru hned po porodu železo a nějaký ten pátek už i biosil. Vlasy stejně začal padat, začalo to někdy cca těsně před třetím měsícem po porodu a padají v chomáčích. Měla jsem vlasy hodně husté, ale už teď je znatelně vidět úbytek. Vlasy jsem zkrátila zhruba o 30 cm, ale efekt to nemělo. Používám šampón od Vichy proti padání a tonikum z kopřiv. Ale jak říkám, zatím nic nezabírá. Předpokládám, že se to prostě musí nějak srovnat samo, dokud budou rozházené hormony, tak se plešatí...

kassandra1
4. led 2017

@nomidlo Tak to jsi mě nepotěšila! Biosil beru taky preventivně, železo nemůžu, způsobovalo mi zácpu. V létě mě čeká svatba, tak to vypadá, že jestli nezhubnu poprodní kila, budu tlustá a ještě plešatá nevěsta 😖

iva_138
5. led 2017

já nakonec vsadila na tu pupalku (v kapslích, bez přidaného vit.E), beru ji teď asi měsíc, a zdá se mi, že se to uklidnilo. Zároveň jsem si přestala vlasy mýt ohnutá do vany, četla jsem že při fénování je lepší je fénovat po směru růstu, tedy taky ne ohnutá do vany :D tak jsem to aplikovala i na mytí a už tam nemám skoro žádný vlas vypadaný po umytí. zůstaly mi tedy řidší, ale aspoň se zastavilo vypadávání. těžko říct, čemu to připisovat. nicméně pupalku budu ještě 2 měsíce brát.

wejuajaja
20. bře 2017

@nikitka26 dobrý den chci se zeptat zabralo vám něco já mám ten sami problém a dost mě to štve syn má vždy moje vlasy někde a já když ráno vstanu mám skoro celé pyžamo pod vlasama vypadáne proto hledám něco co by mi pomohlo v těhu jsem měla krásné vlasy a teď všichni nachází mě chuchvalce vlasů prostě jsou úplně všude prosím kdo by věděl pomozte mi a to plně kojim

ivet1987
20. bře 2017

Zkuste Milva šampony a vodičky s chininem. Ja jsem od porodu teda už dva roky, takže nevím jak s hormony, ale vlasy mi padají už 15 let, takže těhotenství a porod to jen zhoršilo. Nicméně vlasy mi padat přestaly a doufám že i začnou růst, používám zatím měsíc.

finie
24. bře 2017

Zkus Otrhat lístky červený růže, dát je na cedníček, přelít horkou vodou, nechat chvilku louhovat, pak nech vychladit, přelej si ten louh do spreje a nějakou dobu si to zkus jedenkrát denně stříkat do vlasů. Kamarádce to prý pomohlo, osobně jsem to však nezkoušela. Nemám odvahu :D

nikitka26
autor
7. dub 2017

@wejuajaja ono už je to 9 let, co jsem to řešila. Myslím, že to časem přešlo. Na podzim mi teď taky padaly a vyřešila jsem to razantnějším zkrácením na mikádo, vlasy získaly objem a padání přestalo.

35_a_budu_mamka
8. dub 2017

Zkus Methionin complex nebo GS Eladen a hlavně se z toho nestresovat, mě začaly padat 4 měs po porodu, po měsíci to ustalo. Bývá to vnitřní záležitost, takže tonikum a šampony jsou jen doplňující. Bude to dobré. Může to být hormonální nebo psychické. Takže hlavně klid☺

kkaminka
8. dub 2017

@nikitka26 moje zkušenost je taková,že to chce čas..Vím co to je,polštař plný vlasů,na detech vlasy..všude vlasy.Biosil plus beru uz rok,Plantur 39 vodičku i šampon.Do dražších tablet bych neinvestovala uz ani korunu.Polevilo to za delší dobu,ale uz nepadaji.Dělají se mi podrosty.Neboj i tobe se to ustály.Kup jeste kvalitni obj.spreje.

monika35a
10. dub 2017

@nikitka26 mam super kapsle, rakúska bio spoločnosť. Zaručene výsledky. Jedno balenie na mesiac stojí 46€, ale ak si das dva za sebou, tak zaručene vlasy zhustnu, okrem toho budeš mat krásnu pleť a pevne telo. Ak máš záujem, tak sa ozvi.

lenanna
31. říj 2021
Uživatel lenanna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenanna.

Mně moc pomohli na Clinical Hair & Health, doporučuju se tam objednat na trichologické vyšetření, jsou moc šikovní