Kosmetika, se kterou jste spokojené?

larascont
24. led 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

Ahojky holky mám na vás taková dotaz 🙂, s jakou kosmetikou jste spokojené? Myslím tím jakákoli vás napadne, krémy, šampony, odličovací mléka a vody. Jakou značku třeba doporučujete a proč? Mám suchou pleť a často se mi dělají červené fleky na obličeji. děkuji

klidopido
30. led 2019

Tak ja uz toho vyzkousela spousty. A jedine k cemu se porad vracim je ocni krem Antiage od Nobillis Tillia. Mam docela vrasky a po tomhle kremu jsou trochu mensi a nedelaji se nove. A na akne mi vyhovovalo serum od Ducray Melascreen. Kdybych byla prachata tak bych asi pouzivala tu Nobillisku i na telo, krasne voni, je prirodni a hydratuje.

berna90
30. led 2019

@larascont jo to chápu 🙂 právě že je dobra i pro lidi co mají atopický ekzém, lupenku atd.

gabrolo
2. únor 2019

@larascont Mám taky dost suchou pokožku, po celém těle, tak jsem zvolila přírodní kosmetiku, sice jsem vyzkoušela spoustu druhů, ale ne s každou jsem byla spokojená a ne každá mi sedla. Některá kosmetika mi to ještě zhoršila nebo jsem ji nesnesla na tváři ani 5 minut a začala mě pálit a musela jsem se umýt. Teď jsem spokojená se značkou AnemarieBorlind a objednávám na jejich stránkách nebo na heurece 🙂. https://www.annemarieborlind.cz/ jsou tam často akce, tak koukni 🙂

larascont
autor
4. bře 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@berna90 Tak to je super. Já mám moc ráda přírodní kosmetiku, přírodní je prostě přírodní, tam je malá pravděpodobnost, že budou špatné reakce.

larascont
autor
4. bře 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@gabrolo Je tu taky používám a jsem s ní moc spokojená. Kolik toho máš vyzkoušené? Líčíš se a používáš odličovače? Já už toho mám vyzkoušeno dost, ale zvažuji že si rozšířím sbírku 🙂.

larascont
autor
4. bře 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@hanaross No právě já jsem asi opravdu nějaká citlivá a fakt mi dlouho trvá než něco seženu co mi sedí, tak se pak držím osvědčených značek co mi sedí.

larascont
autor
4. bře 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@malinkaelinka Tak to máš fajn, že sis ho přímo přivezla, no právě a pak se z toho osypu nebo něco, protože to nebude zaručené ☹.

barumat
4. bře 2019

Šampony střídám nějaké obyč typu březový, kopřivový + kondicionér (klidně z lidlu), nebo samotný tuhý šampon v kostce (vyrábí naturinka). Myju se zásadně mýdlem a nádherně voní cien z lidlu s pomerančovým květem třeba. Krémy už používám jedině od avonu anew reversalist - je přesně pro moji věkovou kategorii, není to takové to vodové nic, ani to není mastné, krásně se vstřebá, ale cítím, že jsem pleť něčím ošetřila. Denní krém dělají i ve variantě 3v1 s UV filtrem a lehkým sjednocujícím efektem, za mě naprostá jednička. A co se týče dekorativní kosmetiky, tak používám kde co (maluji jen oči a obočí) a periodicky se vracím jedině k řasence, navždy a jedině max factor 2000 kalorií. Lepší jsem nepotkala.

gabrolo
2. dub 2019

@larascont Já na ni fakt nedám dopustit 🙂, mám už vyzkoušeno hodně, Líčím se ale ne nějak výrazně a s odličovači jsem fakt spokojená. Pošlu ti přímo odkazy na konkrétní věci jestli chceš 🙂

niky1233
8. dub 2019

Používám veškerou kosmetiku od značky Farmasi a mohu jedině doporučit. Jsem ekzematik a od doby, kdy používám tuto kosmetiku mám klid. Je bez chemie. V případě zájmu mohu poskytnout bližší info.

larascont
autor
1. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@gabrolo Jo to budeš hodná, pošli mi to klidně do zprávy a já se na to kouknu 🙂. děkuji moc.

gabrolo
2. kvě 2019

@larascont Nemáš vůbec zač, poslala jsem ti odkazy do zprávy, protože taky by to zabralo asi celou zeď 🙂, tak koukni a uvidíš, mám odzkoušeno na vlastní kůži, tak se nebojím ji doporučit.

zelenaesmolda
2. kvě 2019

@sudylichozrout
mam vlnite a suche vlasy a nejvic se mi osvedcil sampon od sheamoisture,u nas se neprodava bohuzel ale za me super,konecne nemam suche vlasy a jakmile si umyju vlasy jinym samponem tak to jde poznat

larascont
autor
2. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@zelenaesmolda Můžu se zeptat který to je a kde se dá tedy sehnat prosím?

larascont
autor
2. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

Holky a teď se zeptám možná trochu blbě, ale myslíte že fungují takové ty krémy a makeupy z těch reklam na tv shopu? Jako nikdy jsem si to neobjednala, tak mě to jen zajímalo. Když je tam všechno tak super 😀

zelenaesmolda
2. kvě 2019

@larascont
https://www.sheamoisture.com/home
firma je sice americka ale ja si ten sampon vozim z UK,tam se taky prodava bud v drogerce nebo na amazonu 🙂
a na tv shopu bych nekoupila nic a make up uz vubec ne

larascont
autor
20. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@zelenaesmolda No abych řekla pravdu tak servrům jako je Amazon nebo Aliexpress moc nevěřím, ale do drogerky můžu kouknout ve které drogerce jsi kupovala?

zelenaesmolda
22. kvě 2019

@larascont
tak aliexpress jsou cinske sunty,tam bych nekoupila nic a srovnavat amazon s ali je uplne mimo.to je jako srovnavat Batu s Vietnamcema.
Amazon je naprosto bezpecny,nakupuju tam uz roky a vzdycky vsechno v poradku.
Kupovala jsem ho v Boots,u nas to nekoupis

bayt
23. kvě 2019

Holky, neznáte přírodní kosmetiku Naobay? Zkusila jsem si koupit hydratační krém s čajovníkem a jsem opatrně nadšená....nezkoušíte někdo tak nějak déledoběji?

klidopido
23. kvě 2019

@larascont ahoj, po dlouholetem zkouseni vseho mozneho jsem objevila stranky slovenske blogerky zvane Aesteholic. Doporucuji vsem kdo to s peci o plet mysli vazne. Ja se jejimi radami ridim asi mesic a neskutecne se mi vylepsila plet. Ucpane pory, vrasky.. vse je o hodne lepsi a to zatim pouzivam jen dva produkty z doporucenych, konkretne BHA od Corsx a vitamin c od Klairs.

telicka
24. kvě 2019

@larascont no tak z tv shopu nebo podobných televizních propagací bych si nic nekoupila jelikož tomu nevěřím myslím si že je to klamavá reklama. Většinou kosmetiku, krémy, odličovače atd kupuji na doporučení a nebo seženu vzoreček a zkouším ale ty vzorečky.

gabrolo
26. kvě 2019

@larascont na reklamy moc nedám nebo teda aspoň ne ty televizní atd ... nejlepší reklama je doporučení - osobní zkušenost 😉 nad tu prostě není

bayt
26. kvě 2019

Teď budu zkoušet přírodní bio kosmetiku Rahua na vlasy...tak dám pak info 🙂 Přecházím na certifikovanou eko kosmetiku _)

larascont
autor
27. kvě 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@bayt tak pak dej vědět ono je fajn když je možné si koupit vzorečky a vyzkoušet než kupovat celé balení

bayt
27. kvě 2019

@larascont Jo, dám vědět s tou Rahua. Naobay je úžasný krém - mám lehký oxidizační, je certifikovaný přírodní (ecocert) a má v sobě i zelený čaj, ten já můžu. Ale popravdě, kvůli ceně to podruhé kupovat nebudu. Doufám v něco podobného, ale levnějšího....

telicka
28. kvě 2019

@bayt ja jsem ted spokojena s energizerem s pomerancovych kvetu od Annemarie Borlind, ale to vis ze vyzkousim kdyz je moznost koupit vzorecek 😉 Maji v nabidce ze bych prubla?

bayt
29. kvě 2019

@telicka Ten Rahua? To nevím, já to kupovala online. Myslím si, že minimálně by měli mít travel size 🙂

gabrolo
30. kvě 2019

@bayt jak jsem výše posílala odkaz na Annemarie Borlind je to také přírodní kosmetika a mají certifikát EcoControl takže také eko a za mě spokojenost

bayt
31. kvě 2019

@gabrolo A co od nich používáš? 🙂

krucis
31. kvě 2019

Ahoj, já miluju kosmetiku Bione.Je česká, přírodní, mají mnoho řad a výrobků. Kupuji v naší Top drogerii nebo na Notino. Líbí se mi moc i cena😉