Mám necitlivou část břicha po císařském řezu

25. června 2014 
Jsem dva měsíce po císařském řezu a necítím část břicha - od jizvy k pupíku a do stran asi 10x6 cm. Měla to také některá z vás? Nevím, zda se mám tím nějak zabývat. Jsem hrozný plašan, bojím se neurologických nemocí, které by toto necitlivé břicho mohlo znamenat... Děkuji
24. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po prvním necítila celý podbřišek asi půl roku, pak se to zlepšilo, teď po druhém necítím jen kousek ještě teď. Je to zcela normální
24. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finkoka Po prvním jsem to měla asi jako ty. Po druhém bez těchto problémů. Čím to je, netuším. Ale bylo mi doporučeno sprchovat tu část střídavě teplou a studenou a jakoby to místo lehce škrabkat (tím se to více prokrvuje). Za jak dlouho se to upravilo už ani nevím, bylo to tak nějak postupně.
24. čer 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finkoka já jsem měla necitlivý jen kousek okolo jizvy. Taky doporučovali masírovat.
24. čer 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já necítím do teď, tedy od května 2011. Mezitím už proběhl další císař, místo se o maličko zvětšilo. A cítit už asi nebudu.
24. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám mírně necitlivé těsně nad jizvou. Když si tam přejedu prstem tak ho cítím jen mírně jako bych si tam sahala přes nějakou zábranu - přes vrstvu oblečení. Je to docela nepříjemné tak doufám že to časem zmizí. Je to měsíc od zákroku
24. čer 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vubec bricho necitila pres rok,ted to budou dva roky od sekce a je to mnohem lepsi,ovsem ne jako pred zakrokem. A neverim,ze to bude uplne v poradku. Je to prece jen hodne narocna operace..
24. čer 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 10 měsíců po císaři a mám to v pohodě, těsně po císaři jsem měla necitlivou část pod jizvou, ale tak do 4 měsíců to bylo ok.
24. čer 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně stejně, cca půl roku necitlivou část pod jizvou jak popisuješ, po roce a půl zcela ok
24. čer 2014 ve 23:20  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsem to měla kolem jizvy necitlivé, možná i rok, nevím přesně.
25. čer 2014 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finkoka Mě jak bylo vysvětleno po operaci nohy stává se to při každém hlubším porušení kůže. A je to tím,že se přeřežou, nebo poruší některá nervová zakončení, která jsou tak tenká,že je lékaři bez mikroskopu nenajdou, tudíž je nejde spojit a nervům holt déle trvá až se obnoví, či prorostou nová. Takže klídek.
25. čer 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finkoka Je to jak píše @domca89 , jak se přeřežou ty nervy, tak někdy se holt nespojí. Moje mamka to má po mě 33 let necitlivé pořád. Já jsem 4 roky po CS a kolem jizvy a k pupku to taky skoro necítím (ale je to lepší než pár měsíců po CS). Je to "divný pocit", ale nic nebezpečného
25. čer 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Já mám od operace kolene 10let a pořád mám necitlivou půlku kolene. Taky si říkám, že se to od operace zlepšilo, ale před 4 rokama jsem si klekla na napínáček touhle stranou a jen to zašimralo.
25. čer 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek