Očkování Covid. Jak vám po něm bylo?

obloha78
22. srp 2021

Děvčata, co jste byli na očkování na covid,jak vám bylo po něm?Mám jít zítra a nemám z toho moc dobrý pocit.Děkuji a přeji hezkou neděli

barulina
22. srp 2021

@obloha78 mela jsem jednorázovou od Johnsona. A pohoda

klokanka31
22. srp 2021

@obloha78 Je to člověk od člověka, můj brácha obě dávky v pohodě, strejda po první úplně v háji...

betthany
22. srp 2021

@obloha78 Mám Pfizer a nic mi nebylo, kromě bolavého ramena. Ale když se to hezky rozmasíruje ještě než to začne bolet, mělo by se té bolesti dat předejít. Přítel byl akorát ten den unavený..

obloha78
autor
22. srp 2021

Děvčata děkuju.Ještě jsem slyšela,že před asi 3h a po asi 3h je možné si vzít acyrpylin s vitaminem C a že by to mělo pomoci od závratě,motání,bolesti atd,myslíte,že je dobré si to vzít?

barulina
22. srp 2021

@obloha78 to jsem neslyšela. Me se hlava nemotala. Ani chlapovi

syslounek
22. srp 2021

Po první dávce úplně v pohodě, ani ruka nebolela, den po druhé dávce mi bylo na omdlení, zvracení, návaly horka a zimnice.

obloha78
autor
22. srp 2021

@barulina co jsem měla covid v březnu,tak jsem přestala pít kafe a mívám nižší tlak.Tak mám obavy z toho motání a z dalších nežádoucích účinků.Ale na každýho to působí jinač.Tak doufám,že to bude v pohodě,ale bojím se,to jo

uzivatelkapetra
22. srp 2021

@obloha78 mám celý život tlak 90/60 a pfizer mi nic neudělal, hlavně se neboj, jinak si ty vedlejší účinky uženeš psychicky 🙂

crejzy
22. srp 2021

Manžel měl pfizer 1.dávka nic jen bolest ruky, 2.dávka asi 2 dny unavený. Já byla jako těhotná 34tt jen zatím na 1.dávce bolest ramenem a 3tí den mi bylo celkově zle asi jak když na mě něco leze, ale to klidně mohlo souviset s jiným stavem a né očkováním.

tasimia
22. srp 2021

@obloha78 obě dávky úplně v pohodě, jen bolest ruky jako po každém očkování.

kosi_cek
22. srp 2021

Tak moje zkušenost nepovzbudí, mám za sebou 2* Pfizer, poprvé to celkem šlo -bolest ruky, ale s postupem dne se mi značně přitížilo - celková schvácenost, zimnice, teplota, ale přesto jsem zvkádla tak nějak fungovat, i když vše pro mne bylo násobně těžší a únavější. Druhá dávka mě rovnou na celý den po úplně položila už od rána, asi aby mě nenapadlo nic dělat, byla jsem ráda, že si dojdu sama na WC, bolest ruky, bolest celého těla při pohybu, slabost a bolest těla i v klidu, teplota kolem 38 - úplně jako chřipka, celý den jsem prospala, naprosto neschopná postarat se o děti, mám mimčo, to jsem ani neuzvedla..Mám jasno, kdyby byla 3. dávka, tak už na ni nejdu, protože tohle na mě bylo už moc.. Preventivně bych léky nebrala..

jjasmina
22. srp 2021

@obloha78 Pfizzer obě dávky bez reakce, takže pohoda, jinak vakcvinu jsem chtěla pouze Pfizzer nebo Modernu

jjasmina
22. srp 2021

@betthany rltak oni jsou takový křehký ti chlapi 😄

obloha78
autor
22. srp 2021

Moc vám děkuju😊.Bojím se a ne málo🤔

mamikry
22. srp 2021

@obloha78 Po prvni davce me den bolelo rameno, po druhe bolelo o den dele a pripadala jsem si, jako kdyz na me neco leze, unava a bolelo me na jedne strane v krku. Ale dalo se v klidovejsim rezimu normalne fungovat. Za tri dny vse odeznelo.

obloha78
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
obloha78
autor
22. srp 2021

@uzivatelkapetra a to na tak nízkej tlak nic nebereš?Ja co nepiju půl rolu kafe,tak mám většinou 102/70 a už jsem jak na kolotoči.Začla jsem si dělat rozpustný kafe,aby se mi tolika hlava nemotala

hasara33
22. srp 2021

@obloha78 ahoj, nám doporučila doktorka před očkováním vzít Stacyl - ředí krev 🙂 prý jako prevenci proti případným sraženinám 🙂 jinak obě dávky úplně v pohodě akorát trochu bolest ruky a po první dávce ještě zduřelé uzliny

mishka87
22. srp 2021

Po první dávce jen bolest ruky až do druhého dne večer. Pak ještě o 2 dny později jsem byla unavená, ale to mohlo být i tím, že jsem byla 3 dny celý den v práci. Po druhé dávce opět bolest ruky, další den odpoledne únava a k večeru mírně zvýšená teplota a bolesti svalů a kloubů, jako když na mě něco leze. Další den jsem překypovala energií a byla jako znovuzrozená

uzivatelkapetra
22. srp 2021

@obloha78 myslím, že na nízký tlak nic medicínského není a víno mi nechutná 🙂
Jsem malinký člověk, tak mi asi ten tlak stačí. V pubertě jsem párkrát omdlela, ale od té doby nic. Akorát teda nenávidím vedra, netočí se mi hlava ale necítím se vůbec dobře. Ty červencové parna mě málem zabily...

ekou
22. srp 2021

Je to očkování jako každý jiný... zvýšená teplota, bolest v oblasti aplikace injekce. Každý to má jiné, ale hodně vždy dělá psychika. Za mě zubař je stokrát horší :D

alice180
22. srp 2021

Určitě bych se dopředu neládovala jakýmikoliv léky. To je nesmysl. Jak už je tu napsáno hodně dělá psychosomatika. Pokud očekáváš, že ti bude hrozně, s největší pravděpodobností ti špatně bude. Jako ve všem. Psychosomatika je mocná.

kosi_cek
22. srp 2021

@alice180 ale já třeba vůbec neočekávala, že mi bude špatně, kdybych věděla, jak mi bude, tak do toho nejdu, ale já byla optimista a myslela jsem, že po druhé dávce mi bude líp, když po první dávce mi bylo špatně, no tak nic, by ně zajímalo, jestli taková prudší reakce není k ohlášení a kam....

ivya
22. srp 2021

Už mám za sebou obě dávky a bez problémů ;) Trochu bolavá ruka a mírná únava, po druhé dávce ráno trochu nevolno od žaludku, pak už pohoda.

mourovatakocka
22. srp 2021

@obloha78 Manžel: po prvním dávce týden špatně jako když máš chřipku, po druhé dávce jeden den bolelo rameno a zvětšená uzlina v podpaží. Máti: po první dávce problémy se srdcem, arytmie, na druhou dávku zvažovala a myslím, že nešla. Oba Pfizer.

pampeliska1313
22. srp 2021

Manžel měl astru, první dávka v noci zimnice, další den byl jak po kocovině, ani se moc nevyspal, další dávka už v pohodě. Moje matka taky dvě dávky a nic jí nebylo. Takhle to říct nejde, uvidíte co Vaše tělo.🙂

pampeliska1313
22. srp 2021

Jo a ještě mě napadlo - matka pracuje se seniory a tam to z většiny bylo taky v pohodě a žádný drama se nekonalo, jako horečky nebo tak.

lidka41
22. srp 2021

Tak u nás očko Modernou, já a syn jen bolest ruky po obou dávkách, dcera po první dávce nepoužitelná, závratě, návaly horka, teplota. Druhá dávka bez reakce. Zeťák opačně, první v poho a druhá ho skolila. Bohužel u nás se dostavil následek očkování na plasmě. Dcera, syn i zeťák ji mají po očku infekční a zatím se neví proč, co s tím, ani jak se to bude řešit. Bohužel transfuzka dává prý doživotní stopku😤( mají tam už plný šanon stoplých dárců, nejvíc Moderna, pak Pfizer)

alice180
22. srp 2021

@kosi_cek já to nemyslela plošně, samozřejmě někomu hůř bude. Ale pokud se budu zaobírat tím, že ta věc bolí tak bude prostě bolet a bude horší. Tahle vakcína se prostě až moc přehnane pozoruje, mě bolela ruka i při tetanovce. Nikdo se mi neptal na reakci a kdy jdu. Při tyhle vakcína to jsou dotazy a kdy jdeš a bylo ti něco den potom a jak ti je ?? Apod.

mourovatakocka
22. srp 2021

@lidka41 Co přesně prosím znamená infekční plasma? Já jen, jestli jsem to pochopila správně, je to jeden z hoaxů, co jsem četla na netu, ale kolik tzv. hoaxů se nakonec potvrdilo...