Vaše zkušenosti s Baby Dove

konik_testuje19.12.2019

Každé mamince záleží na tom, aby o pokožku jejího miminka bylo dobře postaráno. Deset maminek z Modrého koník pro vás otestovalo 5 produktů značky Baby Dove, se kterými zvládnete péči o miminko a jeho pokožku hravě, jemně a voňavě. Všechny přípravky jsou hypoalergenní a byly testovány dermatology a pediatry. Složení krémů, šamponů i ubrousků Baby Dove je pH-neutrální a můžete je používat každý den! Jak se produkty osvědčily, na to se podívejte do následujících recenzí:

=== 1. Baby Dove HTT Rich Moisture 200 ml

  • Dětský mycí gel na tělo a vlásky se složením, které nedráždí oči, vhodný již od prvních dnů
  • Pomáhá udržovat pokožku vašeho děťátka hydratovanou po celý den
  • Vyznačuje se jemnou vůní vyvinutou pro jemnou dětskou pokožku


Při koupeli tělíčko a hlavičku navlhčete teplou vodou a naneste Baby Dove Mycí gel na celé tělo i vlásky. Všechnu pěnu poté důkladně opláchněte rukou anebo mycím hadříkem. Po koupání miminko jemně osušte a pro ještě lepší hydrataci a vláčnost můžete nanést Baby Dove tělové mléko.

=== 2. Baby Dove HTT Sensitive Moisture 200 ml

  • Vhodný pro citlivou pokožku a pokožku novorozenců
  • Složení, které nedráždí oči
  • Prokazatelně minimalizuje riziko vzniku alergie
  • Bez parfemace


V prvním roce je pokožka děťátka velmi citlivá. Je dokonce natolik citlivá, že je ve skutečnosti o 30 % tenčí než ta naše. Pokud tedy má vaše děťátko citlivou pokožku, potřebujete hypoalergenní dětský mycí gel, který je nejen jemný a velmi šetrný, ale také výživný. Proto Baby Dove vyvinul mycí gel na celé tělo i vlásky Sensitive Moisture.

=== 3. Baby Dove Lotion Rich Moisture 200 ml

  • Šetrně hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin
  • Již od prvního použití zklidňuje suchou pokožku
  • Vůně byla vyvinuta speciálně pro jemnou dětskou pokožku
  • Vhodné již od prvních dnů


Po koupání zahřejte tělové mléko v rukou, poté jemně naneste a vmasírujte do dětské pokožky. Tělové mléko zanechává dětskou pokožku s pocitem hebkosti.

=== 4. Baby Dove Wipes Rich Moisture (50 pcs pack)

  • Hypoalergenní složení bez alkoholu, které je jemné jako voda
  • Zvlášť obohaceny o jemnou hydratační složku vhodnou pro jemnou dětskou pokožku
  • Okamžitá hydratace zanechává pokožku vašeho děťátka hebkou
  • Zůstanou svěží, snadno se vytahují po jednom a jsou ideální pro rychlé čištění na cestách


S ubrousky Baby Dove se nemusíte bát ušpinění. Tyto jemné čistící ubrousky na každodenní použití jsou univerzální. Po použití ubrousků při výměně plenek můžete nanést Baby Dove krém proti opruzeninám, abyste zabránili vzniku zarudnutí a opruzenin. Ubrousky jsou určeny pouze k vnějšímu použití.

===5. Baby Dove krém proti opruzeninám 50 ml

  • V několika sekundách neutralizuje pH
  • Chrání před zarudnutím a podrážděním
  • Vyvinut pro jemnou pokožku děťátek a okamžité zklidnění
  • Speciální složení zaručuje snadné roztírání a stírání
  • Obsahuje dva typy oxidu zinečnatého


Pokud se u Vašeho miminka objeví opruzeniny, provádějte výměnu plenek co nejčastěji. Při každé výměně plenky pokožku jemně očistěte Baby Dove vlhčenými ubrousky a poté na již osušenou dětskou pokožku naneste Baby Dove krém proti opruzeninám. Krém nanášejte dle potřeby, zvláště před spaním či ve chvíli kdy dětská plenka zůstane vlhčí delší dobu.

Více o produktech Baby Dove https://www.dove.com/cz/baby.html

Testování Baby Dove kosmetiky s Milouškem

Ahojky,

už jsem tady celkem provařená, nicméně... jmenuji se Jana, je mi 30 let a po několika letech snažení jsem se dočkala vytouženého syna Tomáška alias Milouška (2 měsíce).

S Milouškem jsme dostali možnost testovat kosmetiku Baby Dove, byla jsem mile překvapena 🙂

Jakmile balíček přišel, tak se Miloušek posmolil až na záda, takže okamžitě jsme otevřeli balíček ubrousků Wipes Rich moisture. Příjemně překvapila vůně a navíc potěší, když chcete vytáhnout ubrousek a nevytáhnete půl balíčku, i s tím už jsem se setkala.

Milouška jsem namazala krémem proti opruzeninám Nappy cream Rich moisture, s těmi celkem bojujeme. Krém se příjemně roztírá, vůně stejně příjemná jako u ubrousků a bonus, stačí opravdu troška 🙂

Koupání u nás bych přirovnala boji v Koloseu, ano, zvítězím, ale za hlasitého projevu Milouška. Nachystala jsem tedy kyblík, mycí gely Baby Dove Rich moisture a Sensitive moisture a hurá na to. Co vám budu povídat, v první chvíli řev, zabalila jsem malého do plenky, nanesla Sensitive moisture a hle, Miloušek koukal co se to děje. Přišli jsme na to, že mu vyhovuje, když to jede šup šup, velká výhoda dávkovače. 

Po koupeli přišlo na řadu tělové mléko Baby Dove Rich moisture, doposud jsem používala olejíček, ale víc toho bylo všude okolo než na Milouškovi.. hned chválím konzistenci mléka, nebylo příliš hutné ani tekuté, prostě akorát. Vůně stejná jako u ostatních výrobků. A co bylo hlavní? Že prckovi se to líbilo a držel jak klíště!

Takže u nás kosmetika Baby Dove uspěla a my moc děkujeme za možnost testování 🙂 

#recenze 

#test_babydove2

Jak mě Modrý koník opět potěšil

Byl to víkend když jsem okomentovala testování babydove 2 a vůbec jsem nedoufala že bych mohla být vybraná když jsem byla mezi posledními. A následující pondělí mi přišla báječná zpráva od modrého koníka a to že jsem byla na toto testování vybrána. Srdíčko mi zaplesalo.

Na konci týdne mi přišla SMS že mi bude doručen balík od MK, a přiznám se že jsem na to úplně zapomněla a to pak byla radost když kurýr zvonil, a jakou měli moje princezny radost ro bych vám přála vidět. 

Hned večer jsem jim vlásky i tělo umyla přípravkem na tělíčko a vlásky a jak byly holky rády, že je mydlím a po koupeli i mažu mlékem po koupely ani do pyžamek nechtěli. Tak jsme koupali den co den jen vlásky jsme každý den nemyly. Během testování se jejich pokožka krásně zjemnila. Holky si to zamilovaly a já musím kupovat jen tyto výrobky. 

Závěrem bych chtěla Modrému koníku moc poděkovat že mi umožnily testovat tento výrobek z řady babydove. A už se těším na další a další testování, třeba budu mít zase někdy štěstí 😘. 

P. S. Proč píši tak pozdě? Protože mi na mobilu neustále když jsem chtěla vložit fotku vždy vyskočila úvodní stránka 😔 nakonec to šlo 😉

#test_babydove2

#test_babydove

#recenze

Jak Luky a Maty testovali BabyDove

O značce Baby Dove jsem se dozvěděla již dříve, chtěla jsem jejich výrobky vyzkoušet, ale protože oba synové mají citlivou pokožku se sklonem k atopii, nikdy jsem se neodvážila ji pořídit a dále jsem kupovala již ověřené produkty od značek, u kterých jsem měla odzkoušené, že klukům vyhovují.

Byla jsem tedy ráda, že nás Koník vybral k testování této značky.

Když balíček přišel, kluci se velmi aktivně zapojili při jeho vybalování. Mladšího Matyáška nejdříve více zajímala zelená výplň, ale starší Lukášek hned chytl po tělovém mléku a mohli jsme začít pilně testovat.

TĚLOVÉ MLÉKO Baby Dove Lotion Rich Moisture

Nejdřív jsme namazali Lukáškovi jen ruce, má je hodně suché. Krém se lehce roztíral, příjemně voněl, rychle se vstřebal a nezanechal mastný film na pokožce. Ruce byly krásně hydratované, po krému nebyla pokožka podrážděná, takže jsme následně večer po koupeli namazali Lukáškovi celé tělo. Opět se krém dobře roztíral, rychle se vstřebal, a tak mohl jít Luky rychle do pyžamka.

MYCÍ GELY Baby Dove HTT Rich Moisture a Baby Dove HTT Sensitive Moisture

S mycími gely jsme byli rovněž také velmi spokojeni. Oba mají praktický dávkovač s pumpičkou, takže nehrozí při neopatrnosti vylití celé lahvičky. Mladšího Matyáška jsme namydlili sensitive gelem, je bez parfemace, ale dostatečně pění, takže jsme mu v pohodě umyli i hlavu, pokožka nebyla vysušená ani podrážděná. Na Lukáškovi jsme vyzkoušeli mycí gel Rich Moisture. Oproti senstitive gelu moc pěkně voněl, také dost pěnil, pokožku nebyla podrážděná. Takže jsme mezi jednolivými mycími gely až na vůni nenašli jiný rozdíl. 

VLHČENÉ UBROUSKY Baby Dove Wipes Rich Moisture

Vlhčené ubrousky mě opravdu nadchly. Používám je velmi často ať na očistu zadečku, tak i na pusu nebo špinavé ruce. Baby Dove ubrousky moc příjemně voní, jsou dostatečně pevné, takže se netrhají, jednotlivé ubrousky jsou dostatečně velké, takže jich není spotřeba, nejsou až moc mokré a dobře se z balíčku vytahují po jednom. Takže u nás opravdu velká spokojenost. 

KRÉM PROTI OPRUZENINÁM Baby Dove 

Krém se velmi dobře roztírá, konzistenci nemá příliš hutnou, jemně voní a snad díky tomu, že obsahuje dva typy oxidu zinečnatého, pomohl Matyáškovi zahojit opruzený zadeček, který mu zčervenal kvůli průjmu, co provázel rostoucí zoubky.

Přestože mají oba kluci velmi citlivou pokožku, ani jeden neměl po používání výrobků alergickou reakci. Takže my jsme velmi spokojeni a produkty značky Baby Dove můžeme doporučit. 

#test_babydove2 #recenze #test_babydove

Testování kosmetiky Baby Dove

Ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat Modrému koníku za možnost testovat. Když jsem v poště objevila zprávu moc mě to potěšilo.

 Za pár dní přišel balíček, který obsahoval dva sprchové gely, tělové mléko, krém proti opruzeninám a vlhčené ubrousky. Hned večer se šlo testovat. Jako první jsme si se Šarlotkou vzaly na paškál sprchový gel Baby Dove HTT Rich Moisture 

Velice příjemně voní, žádná vtíravá vůně. Při mytí vytváří lehkou pěnu na pokožce a hlavně se hezky roztírá. Po koupeli je pokožka krásně jemná a hydratovaná. Šarlotka má hodně citlivou pokožku a jen tak něco ji nesedne, po mnoha připravcích se osypala, takže jsme vždy volili buď jen čistou vodu nebo připravky bez parfemace, ale po tomhle se žádna reakce nekonala, takže mohu doporučit i pro děti s citlivou pokožkou, Pokud by i přesto měl člověk obavy ze sprchového gelu s parfemaci je zde druhá varianta a to  Baby Dove HTT Sensitive Moisture  pro citlivou pokožku, který je bez parfemace. I zde musím jen chválit. Jediný rozdíl tedy ve vůni 🙂 A super je i dávkovač. U nás oba gely uspěly a ráda se k nim budu vracet

Baby Dove Lotion Rich Moisture 

Budu se zas a znovu opakovat, ale vůně je prostě u Dove bezkonkureční. Mléko se dobře roztírá, stačí ho opravdu maličko. Na pokožce vytváří lehký film. Velice rychle se vstřebává a pokožka je opravdu hydratovaná 24h, přesně jak výrobce uvádí. Vyzkoušeno i na mých suchých nohou 😀  jediným mínusem pro mě je, že je to takové malé balení 😀 

 Baby Dove Wipes Rich Moisture  

Vlhčené ubrousky mě mile překvapily. Obrovké plus je, že se ubrousky vytahují po jednom a to i ke konci balení. Další pozitivum vidím v tom, že jsou všechny (ty první i ty poslední) stejně mokré (u konkurence se mi běžně stává, že první ubrousky jsou suché a poslední nepoužitelné, protože z nich doslova teče). Jsou jemné a nedráždí ani nevysušují pokožku. Jediné minus (pro mě tedy ne, u nás se používají jen zřídka) může být pro maminky, které ubrousky použivají často to, že jich je v balení jen 50 ks. 

A nakonec  Baby Dove krém proti opruzeninám 

Krém proti opruzeninám se u nás používá zřídka. Má příjemnou konzistenci, není tak hutný jako jiné krémy. Na pokožce vytváří lehký film. Pro mě byl trochu mastnější, ale nic, co by vadilo. Na druhou stranu ho stačí opravdu maličko. Na lehce zarudlý zadeček prošel na jedničku. Co mi ale u něj vadilo, je, byť jen, mírná parfemace. I když to je vůně příjemná (jak jinak 😀 ). U krému na opruzeniny bych brala bezparfémovou verzi.   

A co řící na závěr? Přípravky Baby Dove mě mile překvapily, za sebe a Šarlotku je můžeme doporučit, zejména sprchové gely a tělové mléko. Jen tedy krém na opruzeniny bych si já osobně nekoupila kvuli té parfemaci. 

Děkuji Koníku za možnost testovat!

#test_babydove2

 #recenze 

#test_babydove

Testování BabyDove

Před nějakou dobou jsem se zapojila do výzvy o testování produktů BabyDove. Nepočítala jsem s tím, v tom obrovském množství zájemců jsem měla šanci úplně minimální. O to větší překvapení bylo, když jsem po nějaké době našla v interní poště zprávu, že jsme byly s Karolínkou vybrány na testování. 

Za nedlouho přišel balíček plný produktů. Měly jsme možnost otestovat dva druhy mycích gelů, vlhčené ubrousky, krém na opruzeniny a tělové mléko. 

Vezmu to tedy popořadě. 

Vlhčené ubrousky mě milé překvapily. Musím říct, že je používám velmi často, mám tedy vyzkoušeno plno značek. BabyDove jsou jemné, příjemné na dotyk a hlavně se při vytahování nevyrve deset dalších, ale jen jeden. Za nás super, splnily mé očekávání.

Krém na opruzeniny moc nepoužívám. Karolínka nemívá problém s opruzením, ale i tak, při velkém vedru, nebo delším cestování v sedačce se objeví začervenání zadečku. Krém je příjemný, hezký voní a dobře se roztírá. Nemá takovou tu klasickou hutnou konzistencí, která mě osobně moc nevyhovuje. Naším testem tedy prošel.

Sprchové gely jsou oba top. Super je hlavně dávkovač, který je podle mě při koupání malých dětí opravu praktičtější, než lití z lahvičky. Pění málo, neštíppu v očích a bílý je zcela bez parfemace, je tedy vhodný u pro citlivější pokožku. Nezaznamenala jsem žádné vysušení pro pravidelném používání, takže paráda.

Tělový krém se výborně roztírá, tak akorát voní a nechává jemný film, který ale není mastný. 

Celkově jsme s kosmetikou BabyDove byla spokojená, nezaznamenala jsem žádnou alergickou reakci a proto ho můžu doporučit. 

#test_babydove2 #recenze

Naše zkušenosti s kosmetikou Baby Dove

Ahoj jsem pětadvacetiletá maminka Klára a společně s mojí dcerkou dvacetiměsíční Emmičkou jsme ani nedoufaly, že bychom mohly být vybrané k testování, ale konečně se poštěstilo 🙂.

Od narození jsme vyzkoušely několik značek dětské kosmetiky, ale žádná nebyla taková, že bych z ní byla úplně paf. Docela mě mrzí, že jsem na Dove nenarazily už od narození.

Testovaly jsme poctivě, jen vždycky nebyl po ruce mobil, abych vše zdokumentovala a přidávala v půběhu. Tak to teď vezmeme po jednom hezky popořadě.

  • VLHČENÉ UBROUSKY

Pro nás pomocník, kterého používáme každý den, celý den na cokoliv. Co mě, ale velice mile překvapilo bylo, že vytáhnete skutečně jen jeden a ne dalších sto, které pak zastrkáváte zpět. Ubrousky jsou jemné a vlhké akorát (ne jako některé, při jejichž používání jste sice čistí, ale zato mokří). Já si je od Emmy půjčuju a odličuju se s nima. Takže za nás prošly.

  • MYCÍ GELY

Nejvíce oceňuji pumpičku, protože u nás máme období "já sama", takže si Emma nevylije celou lahvičku do vody a já pak nemusím odpěňovat celou koupelnu. Krásně voňavé (ano i ten neparfemovaný mi čímsi voní), pění akorát, nepálí v očích. Za nás paráda.

  • KRÉM NA TĚLO

Boží, skvělej , nejvoňavější, krásně se vstřebává. Mažu se s ním taky, takže budeme muset udělat zásoby. Myslám, že víc už není potřeba psát 🙂

  • KRÉM NA OPRUZENINY

I když jsem si myslela, že nám se opruzeniny už vyhnou, když má Emma plenky jen na noc, tak opak byl pravdou. Bylo holt pár horkých nocí, takže jsme řádně mohly vyzkoušet i krém na opruzeniny. Poctivě jsme několikrát denně mazaly a hned bylo po problému. Hezky voní, krásně se roztírá, namá takovou tu hutnou konzitenci. 

ZÁVĚREM

S kosmetikou Baby Dove jsme byly moc spokojené a krásně voňavé, takže máme nového favorita v dětské kosmetice a ubrousky už jiné než Dove nekupuji. Nemíním se totiž rozčilovat, když vytáhnu skoro celý balík najednou. Takže koníku moc děkujeme, že jsme mohly být součástí testování <3

 #test_babydove2 #recenze #test_babydove

Testování Baby Dove

Před časem mi do schránky na MK přiletěla výzva k zapojení do testování kosmetiky. Já, člověk od přírody soutěživý, jsem neváhala a zase pokoušela štěstěnu. Tentokrát to vyšlo a my se mohli zúčastnit. 

V pátek přivezl kurýr balíček. Otíka zaujalo už rozbalování a v zápětí zelené polystyrenové výplně z balíčku 🙂

K testování byly určeny vlhčené ubrousky, krém na opruzeniny, tělové mléko a dva sprchové gely. 

Vlhčené ubrousky

Co se týče vlhčených ubrousků, tak těch jsem v těhotenství nakoupila hromadu od různých značek, po většinou tak, když byla akce na 4pack. Takže jsem je nemusela pak strašně dlouho nakupovat. Jenomže, co čert nechtěl, jednou se Otinkovi na zadečku vytvořil výrůstek. Byli jsme u lékařky a výrůstek musel být chirurgicky odstraněn. Bez anestezie, krev, hnis, hrozný pláč malého miminka, Otíkovi bylo tenkrát 6 měsíců. Od té doby vlhčené ubrousky používáme minimalně. Po každé stolici oplachujeme vodou, pokud to není možné někde v přírodě, pak vlhčené ubrousky použiji. U těchto od Baby Dove bych byla klidnější. Velmi se mi líbila jejich struktura, to, že nejsou převoněné, jsou hodně příjemné na dotek a leč mě to nikdy samotnou nenapadlo, velkým přínosem je také to, že se dají vytáhnout po jednom ubrousku. Z těchto vlhčených mám teda obrovskou radost.

Krém na opruzeniny

 Myslela jsem, že k němu nebudu mít ani co napsat, protože až na zmíněnou příhodu Otík nikdy tento problém neměl, sedí mu všechny plenky, nikdy opruzený nebyl, asi také proto, máme doma často loužičku 🙂 Nicméně i tentokrát nastal čas, kdy jsme ho vyzkoušeli. Otík se rozhodl, že by si dal řízek, na to ale potřeboval další zuby, takže se rozjely hned dvě stoličky najednou a jeden nahoře. To, že mu rostou zuby, samozřejmě víme, ale jenom tak jednu noc. Tohle jsme věděli asi 3 týdny až měsíc. Byly to kruté noci a desetidenní průjem. Takže krém na opruzeniny dostal hlavní slovo spíše jako prevence. A musím zde uvést, že je velmi příjemný, pěkně se roztírá, krásná vůně, žádný zarudlý zadeček, spokojenost. Nemám jinou zkušenost, takže nemám možnost srovat s konkurencí. 

Sprchové gely

Koupání se sprchovými gely jedna báseň. Moc příjemné, pumpička krásně dávkuje, není potřeba nijak výrazně zatlačit, pokud jsme používali bílou, tak modrou měl Oto celou dobu v pusince, jako kousátko 🙂 Krásná, vláčná pokožka nejen na dítěti ale i na mamince. Žádný projev suché kůže nebo podráždění. Určitě skvělý produkt.

Tělové mléko

Zdálo se mi, že Oto nemá v pořádku nehtíky na nohou, že je má jakoby zrohovatělé. Může to být projev nějaké dermatitidy, kožní plísně apod. U dětské doktorky jsem se na to ptala a ta mi poradila jen hodně promazávat. A tak jsem použila testovací tělové mléko a je to super. Hodně promažu, nechám i větší vrstvu, dám ponožky na spaní a nožičky a nehtíčky jsou jako nové. Natírám Otíka často a ráda, měla jsem doma velkou zásobu, co jsme dostali do kúta, jako dárečky, ale až dojde tento od Baby Dove určitě si ho zajdu koupit.

Milý Koníku a milý Baby Dove díky moc za příležitost a zkušenost s testováním. Bylo senzační vyhrát a získat tak tolik produktů. Píši tady, že je to skvělé, protože tomu tak je. Opravdu jsem byla nadšená a mám radost, že jste na trhu a pomáháte nám pečovat o naše miláčky🙂 

Díky a někdy příště zas! 

Vaše Mirka a Otík 

#test_babydove2
#test_babydove
#konik_testuje

Usmálo se na nás štěstí aneb testujeme kosmetiku Baby Dove

Ahoj, jmenuji se Eva a společně s mými synky Vašíkem (2,5 roku) a Davídkem (3 měsíce) jsme dostali možnost otestovat produkty dětské kosmetiky Baby Dove.

Tady jsou naše dojmy:

Krém proti opruzeninám - Nappy cream Rich moisture

Krém na opruzeniny moc často nepoužívám, protože kluci na opruzeniny netrpí. Staršího ale během testování postihly velké průjmy, takže krém prošel zátežovou zkoušku a za nás - uspěl. Hodně oceňuji, že krém nesmrdí, dobře se roztírá a klukům vyhovoval. Mladší Davídek měl během teplejších dnů trošku začervenání a krém si s tím poradil. Za nás tedy dostává 1*.

Vlhčené ubrousky - Wipes Rich moisture

Místo vlhčených ubrousků používám spíše alternativu mycího olejíčku, takže jsem na ubrousky byla zvědavá a po předchozích zkušenostech s jinými značkami mírně skeptická. Ale musím říci, že mile překvapily a - uspěly. Obrovské plus mají za to, že nepění, nejsou napuštěny “bůhví čím” a příjemně voní. Navíc při vytahování jich nevytáhnete 10, ale opravdu jen 1. Jsou pevné a netrhají se a při průjmu staršího syna skvěle obstály. Byť na mladšího používám olejíček, tak ubrousky obstály. Takže si vysloužily 1*.

Tělové mléko - Baby Dove Rich moisture

Tělové mléko moc mile překvapilo svou konzistencí. Pěkně se roztírá. Není hutné ani příliš řídké. Má příjemnou nevtíravou vůni a pokožku kluků příjemně zvláčnilo. Starší se jentak mazat nenechá a teď s mlékem mazal i mě :D, takže mléko - uspělo. Mladší se u toho krásně smál a bylo mu to, dle jeho výrazu, moc příjemné. Produkt dostává též 1*.

Mycí gely pro celé tělo i vlásky - Baby Dove Rich moisture a Sensitive moisture

Tyto gely jsme zkoušeli tak nějak dohromady, takže jsem moc nepostřehla rozdílnosti v produktech. Oba příjemně voněly, hezky pěnily a dobře se nanášely. Koupel s nimi se posunula o level výš. Davídek se usmíval při nanášení gelu a nechával se krásně omýt. Pumpička na dávkování je super praktická. Nikde nic neteče a s produkty se zbytečně neplýtvá. Oba - uspěly a dostávají také 1*.

Za nás tedy všechny produkty opravdu obstály, mile překvapily a vřele je můžeme doporučit ostatním. 😉

Moc děkujeme za možnost testování.

Eva a kluci

#recenze

#test_babydove2

#test_babydove