Vaše zkušenosti s olejem Bi-Oil - druhá kampaň

konik_testuje30.11.2018

S Bi-Oil, oblíbeným olejem všech maminek, jsme do testování zapojily celé rodiny, které si mohly tento všestranný přípravek vyzkoušet na své pokožce. Bi-Oil testovaly i babičky na své vrásky, dívky i chlapci ho zase vyzkoušeli na svá rozbitá kolena. Bi-Oil zkrátka pomáhá všem generacím!

Bi-Oil je mezinárodně uznávaný speciální olej, který se stará o pokožku lidí na celém světě, zlepšuje vzhled jizev, strií a sjednocuje odstín pokožky. Bi-Oil získal 349 ocenění v oblasti péče o pokožku a už ve 24 zemích si drží prvenství - je nejprodávanějším produktem na jizvy, který si získává důvěru dalších spokojených zákaznic. Výborně funguje také na vrásky a dehydratovanou pokožku.

Jeho jedinečné složení je kombinací rostlinných extraktů a vitamínů v olejovém základu. Díky přelomové ingredinci PurCellin Oil je složení lehké a nemasné. Bi-Oil prošel posouzením bezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady o kosmetických přípravcích.

Bi-Oil je oblíbeným olejem všech těhulek, ale je vhodný nejen pro ně! Použijte ho na jizvy způsobené sekcí, běžné jizvy z poranění a na péči o pleť s vráskami. Bi-Oil je vhodný pro celou rodinu, protože na své si přijdou dětičky, vaše maminka, babička, a nebo dokonce i manžel.

Dokazují to, konec konců, i ženy z reklam. A víte proč? Protože v nich vystupují reálné a spokojené zákaznice, běžné ženy jako my všechny, které si své zkušenosti nenechaly pro sebe, ale podělily se o ně se svým okolím.

Zajímá vás, co si o oleji Bi-Oil myslí české rodiny? Přečtěte si recenze deseti žen, které ho podrobily až dvanáctitýdennímu testu v kruhu svých nejbližších.

---

Více se o Bi-Oil dozvíte na: https://www.mujbi-oil.cz/

---

Bi-Oil, oblíbence všech těhulek, jsme už jednou testovaly. Jste zvědavé, jak si ho pochvalovaly tehdejší těhulky, nyní už šťastné maminky? Přečtěte si jejich recenze v tomto odkazu: https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-s-bi-oil/

TESTOVÁNÍ BI-OIL



Tak a je to za námi... Uteklo to jako voda.Testování Bi-Oil jsme věnovali s rodinou spoustu času, aby jsme zjistili, zda nám s jizvami a dalšími probmély s pletí pomůže.


1/Jako první jsem začala mazat synovi jizvu pod nosem, nebyla moc veliká, ale i tak byla vidět - není již vůbec viditelná.

2/ do hledáčku se dostala moje jizva na patě a nártu, kterou mám od dětství - bohužel nedošlo k žádné výrazné změně. 

3/ suchá pokožka na hlavě muže se výrazně zlepšila.

4/ babičky byli a jsou spokojené. Jedna má velmi citlivou plěť a nemůže si jen tak něco na ní namazat, tak se celkem bála, aby se neosypala. Dopadlo to naštěstí dobře. Druhá babička má sklon k začervenání pleti - také nebyl a není žádný problém. Obě nadále pokračují v jeho aplikaci.

5/ Na co opravdu zabral? Na popraskanou a tvrdou kůži na patě - mám je jak batole. 

Mažu si je každý večer po koupání a změna je opravdu výrazná. 

6/ Dědu jsme k jeho testování nepřemluvili 🙂 


Bi-Oil je vychvalován skoro jako zázrak na trhu, ale nejsem si tím jistá. Ano, je skvěle roztíratelný, vstřebatelný a krásně voní, ale zásadní změny na své pleti nebo pleti žen v naší rodině jsem nezaznamenala. Na co mi opravdu působí , tak to jsou popraskané a tvrdé paty. A začala jsem si mazat i popraskanou kůži kolem prstů na rukou, které mám vždy v tomto zimním období. 


Negativní je jeho pořizovací cena, ta je docela vysoká. A rozhodně bych vylepšila aplikátor.


#test_bioil2 #recenze

Jak maminka Bi-Oil testovala



To vám byl den. Kdy jsem málem porazila strop jak jsem jasala, že mi to testování vyšlo 😄😋  


A to tě balíček přišel na můj svátek už byl jen takový milý bonus 😄 ten den když jsem balík dostala, u nás byla zrovna návštěva a všichni odcházeli, jak říká jedno pořekadlo "všemi mastmi mazaní"  🤭


Moje mamka je velmi náročná testerka a obdržela jedno balení... Říkámjí "A koukej mazat", během testování jsem ji musela ještě dolívat 😄 na rukou má pár pigmentových skvrn, ale hlavně na tvářích. Na to Bi-oil prý moc nezabral, ale jak se tak v něm "koupala" a mazala se od hlavy až k patě, tak zjistila, že staré jizvicky blednou. Jediné kde Bi-Oil nesnesla byl obličej. Ale strie už nějaký ten pátek staré po mě a bratrovi na bříšku Pr krásně zesvetlaly. Naše další návštěvy vypadaly asi pro nezasvecene komicky, když jsme na sebe valili pupky, stehna, boky 🙈🤭😄 

 

Z aplikace Bi-Oil už se stal takový rituál,protože úžasně voní. Co mě hodně překvapilo, tak jak se dobře rozetre a rychle vsákne! Jsem jedna z těch, co jim tebou zuby u té představy jak se namažete a přilepí se na vás noční košile\pižamo. 



Pak jsme udělali radost Bi-Oilem švagrové, která čeká miminko. A je to takový strizlik, co váží snad 50kg i s postelí 🤭. A maže prý poctivě "jak vzteklá" a za chvilku už budeme mít miminko na světě a stále ani jedna prasklinka! Takže spokojenost veliká! ☺️


Mazaní neušla ani naše mrňavá. Od malička má světlý flicek na pacce, kde chybí pigment. Tam bohužel Bi-Oil nezafungoval, ale krásně vyhladil jizvu na koleni z první procházky s tatínkem ☺️ 


Tatínka se mi nepovedlo úplně zapojit do testování, ale jednou ho bolely záda a chtěl masáž. Měl ji mít, tak jsem mu na záda dala Bi-Oil... A šlo to jak po másle🙈🤭😄 a hlavně tedy říkal, že moc hezky voní a jestli to z něj necítí zítra chlapi v práci, aby se mu nesmali 🙄😄 No typické.


Co se tedy týče mě, já jsem spokojená s vůní, s vsakavostí, jizvu starou, vystouplou a hrbolatou z dětství Bi-Oil zatím neodstraní, ale rozhodně mi přijde, že je mnohem více plochá a poddajná. Není tak vystouplá. U jizvy po Ss rozhodně ke změně došlo! Je světlejší, měkčí a hlavně nesvědí. Foto pro porovnání kde na břiše je 15let stará jizva po slepaku a druhá po cs a na stehnech a bocích strie také krásně zesvětlaly. 



Trošku jsem také zašpionila o ceně v obchodě (fotka z DM) a na blogu vyzvala k diskuzi nad tím zda je to moc nebo ne?  Vyšlo mi z toho, že cena z fotky je pro někoho hodně, někdo číhá až bude zdarma v příloze časopisu, někdo i obhajoval, že cena je akurátní. A já si myslím... Budou Vánoce... A kolikrát mi přijde že už si nevíme co dát... Tak proč ne 425 ml oleje jako dárek za 400?


Takže závěrem jak to shrnout? Ano nebo ne? Určitě ano! #test_bioil2 #recenze

Bi-Oil u nás doma


I mně se poštěstilo a byla jsem vybrána na testování tolik chváleného Bi-Oilu. Byla jsem na něj hodně zvědavá, zda je opravdu tak výjimečný a jiný než ostatní olejíčky, krémy, vazelíny atd. Kurýr mi jej přivezl jen pár hodin před naším odletem na dovolenou a tak s námi mohl vyrazit i on.  Spolu se mnou ho testovala naše čtyřletá dcera a moje maminka.

Moje maminka


Mamince zůstala po autonehodě z mládí jizva od úst až k uchu. Tudíž bylo jasné, na která místa se s Bio-Oilem zaměří. Nejprve ho zkusila na celý obličej, to ji ale nevyhovovalo. Dle jejích slov byl na ní až moc mastný. Pokračovala tedy v mazání jen jizvy. Bi-Oil pro ni měl velmi příjemnou parfemaci a po třech měsících testování ji cca 26 let stará jizva příjde vyhlazenější a jemnější.




Čtyřletá dcera 


U dcery bylo taky hned jasné, kde olej použijeme. Na pravém líčku má celkem hlubokou jizvičku po neštovici a jednu menší na krku zepředu. Mazat se nechala bez remcání a ani vůně ji nevadila. Jizvičce na tváři jsem moc šancí nedávala ale Bi-Oil mě opravdu překvapil. Ďolíček po neštovici jakoby vyplnil, není tak hluboký jak byl na začátku testování. Jizvičku na krku, zjemnil a vyhladil.




Nakonec já


U mě bylo celkem těžké vybrat, kde všude si jej budu mazat, nejraději bych se v něm okoupala celá. Zkusila jsem tedy dvě jizvičky na tváři od neštovic, tam jsem žádnou změnu nezaznamenala. Dále zábal na vlasy, kde ve výsledku taky nic poznat nebylo. A nakonec jsem si mazala strie na bříšku a bocích. Tam už změny vidím, strie jsou jemnější, méně viditelné a celkově je pokožka hezky hydratovaná.



Závěrem


Bi-Oil bych rozhodně doporučila všem věkovým kategoriím, a taky lidem které trápí jak strie tak různé druhy jizev. Umí zázraky na počkání a to se vyplatí 🙂 V mém kosmetickém arzenálu, bude mít od teď vždy své  místo.

 #test_bioil2#recenze

Moje testování Bi-Oilu

Před téměř 3 měsíci se na mě usmálo štěstí v podobě testování Bi-Oilu, které bylo výjimečné v tom, že jsem se mohla podělit a udělat radost i dalším dvěma osobám. Vybrala jsem si moji 11 letou neteř a také moji babičku. A jak tedy testování u nás všech dopadlo?



Já a moje strie 


Bi-Oil mi nemohl přijít v příhodnější čas - balíček mi dorazil asi dva dny před porodem. Břicho jsem mazala celé těhotenství (ale úplně jiným olejem) a břicho ani nebylo zase tak velké, ale i přes to se mi strií udělalo opět dost. Takže bylo nasnadě ho vyzkoušet na již vzniklé jizvy/strie, jak je deklarováno na obale.


Hned jakmile jsem se vrátila z porodnice, tak jsem se snažila břicho mazat ráno i večer. Přiznám se, že jsem občas zapomněla, obzvlášť v šestinedělí, ale ve většině případů jsem mazala poctivě. Olej má dobrou strukturu, která se snadno vsákne do kůže a nezanechává zamazané oblečení. Další pozitivum je, že má pro mě příjemnou vůni, syn když cítil Bi-Oil poprvé, tak řekl, že cítí nějakou dobrou buchtu 😀 Výhodou je také to, že balení vystačí opravdu na dlouho, mám to největší a za celou dobu jsem zatím spotřebovala asi 1/5 lahve a i tak jsem někdy měla pocit, že jsem oleje dala na břicho víc, než bylo potřeba. A jak zareagovala kůže a hlavně strie po skončení testování? Kůže je o poznání jemnější a strie určitě o nějaký odstín zesvětlaly. Zatím jsou stále viditelné, ale nejsou tak moc výrazné. 



Neteř a jizva na noze


Neteř musela v létě absolvovat operaci na noze a zůstala ji samozřejmě jizva. Tak jako každá jiná mladá slečna teď svoje tělo pořád zkoumá a prohlíží a proto je něco takového nežádoucí. Navíc za poslední dobu hodně rychle vyrostla a vytvořily se jí strie na bocích.


A tady jsou její slova: "Bi-Oil se mi dobře mazal, příjemně to vonělo a když jsem se poctivě mazala každý den, opravdu to pomáhalo. Navíc jsem si mazala i drobné strie na bocích a trošku to zmizelo." Neteř navíc testování rozšířila o dalšího člena - spolu s ní se občas mazal i její táta, švagr a ten Bi-Oil zkusil na pleť na vrásky. Vzhledem k tomu, že ale chlapi přece vypadají skvěle, tak testování nechtěl přiznat 😀 


Neteřina jizva - na druhé fotce je znatelné zesvětlení a zjemnění struktury jizvy. 


Babička a péče o pleť


Moje babička je taková ta pohádková babička - milá, laskavá a dobrosrdečná. A mimojiné nepoužívá vůbec žádnou kosmetiku ani péči o pleť, rozhodně to není žádná moderní babča, o to víc ji ale mám ráda 🙂 Babička se přiznala, že mazání nedodržovala úplně pravidelně, bohužel, zvyk, nebo spíš nezvyk, je opravdu železná košile. Dle jejích slov se i jí líbila vůně oleje, ale konzistence ji na obličeji nebyla příjemná, což je vzhledem k výše zmíněnému pochopitelné. Nedá se ani úplně zhodnotit výsledek, babička se totiž na konci testování už odmítla vyfotit, takže první fotka o ničem nevypovídá, nebude prý někde vystavovat starou bábu, tedy sebe 🙂 


Závěr


Testování bylo pro mě i neteř přínosné, i přesto, že samozřejmě strie ani jizvy zatím úplně nevymizely, tak se změnil jejich charakter - vzhled, barva, odstín, struktura i povrch. Určitě stojí za to Bi-Oil na již vzniklé jizvy i strie používat, protože věřím, že při pokračování v mazání se ještě i nadále budou měnit. 


#test_bioil2 #recenze

Testování Bi-Oilu

Na začátku bych chtěla poděkovat za projevenou důvěru a vybrání mě do testování oleje Bi-Oil.


Během prvního těhotenství se mi strie objevily až ke konci těhotenství a to v podbřišku, kde nebyly moc viditelné a časem vybledly. Během druhého těhotenství jsem měla o poznání větší bříško a i přes mazání se mi na břiše v okolí pupíku objevily velmi hluboké strie, které po porodu byly velmi viditelné. To byl důvod proč jsem se do testování přihlásila, když jsem na olej viděla velmi kladnou reklamu.


Olej jsem hlavně používala já na strie v oblasti břicha a suchou pokožku, u syna jsem používala na suchou pokožku na rukách a nohou. Babička používala na suchý obličej a hluboké jizvy. Manžel se do testování oleje nepřidal. 


Bi-Oil má příjemnou vůni, ale při delším užívání mi občas začala jeho vůně být nepříjemná. Jeho mastnější složení bohužel dělalo mastné fleky na oblečení a o oblečení do sebe v táhlo vůni Bi-Oilu. Pro lepší aplikaci, bych třeba brala jiný aplikátor (např. sprej).


Moje strie po druhém těhotenství jsou světlejší už nejsou tolik hluboké a suchá pokožka je zase krásně hydratovaná. V posledních dnech jsem začala olej používat na suché a popraskané paty a musím říct, že na hydrataci pokožky je Bi-Oil super!!! Syn po pár dnech užívání měl krásnou hebkou kůži bez známek vysušení.  Babičce se zjemnila a hydratovala kůže na obličeji, ale hluboké jizvy jsou beze změny.


Co mě velmi překvapilo je jeho malá spotřeba, takže ikdyž nějaké výpočty odhadují spotřebu lahvičky cca na 3 měsíce, tak bych řekla, že doba jeho užívání bude delší.

Bi-Oil si své spotřebitelky nalezne. Za sebe a moji rodinu můžu říct, že výrobek je fajn, ale ne všechny jizvy se po jeho užívání zmizí. 


#test_bioil2 #recenze

Testujeme Bi-Oil

Po Bi-Oilu jsem pokukovala už delší dobu, ale nějak mě odrazovala cena. Měla jsem strach, že za něj dám ranec peněz a bude k ničemu. Takže když jsem viděla, že koník hledá lidi k testování, zkusila jsem štěstí. A hle, vyšlo to. Hurá.



Bi-Oilem jsem obdarovala svojí maminku, protože má za sebou už pěknou řádku operací a tím pádem i jizev. Mamce se moc líbila vůně. Mazala a jizvy teda nezmizely, ale jsou hladší. I tak se jí Bi-Oil líbil, ale asi by si ho nekoupila, protože je cena docela vysoká. 


Další vybraný tester byl můj syn. Ten má na rtu jizvičku od pádu na skříňku. Jemu teda bylo úplně jedno jak Bioil voní, jakou má konzistenci i kolik stojí. Chtěl mít mazání co nejdříve za sebou. Nicméně zvládl to. Jizvička je menší. 

 

Jeden Bi-Oil jsem si nechala já. Fakt mě zaujala ta vůně, voní skoro jako olejíček na miminko. Mazala jsem jizvu na nose, jizva je míň viditelná, to je fakt. Zkoušela jsem ho používat i ráno místo krému na obličej, ale hrozně mi vysušoval tváře 😐. Ale přišla jsem na to, že když si před tím obličej namočím vodou a hned ještě na mokrý obličej dám Bi-Oil tak je všechno o.k. Obličej je pak celý den příjemně hladký. Zkoušela jsem Bi-Oil i na strie, žádný zázrak se moc nekonal. Jsou teda víc vybledlé. Dále jsem si zkusila udělat z Bi-Oilu masku na vlasy. A ta byla super. Vlasy jsem měla krásně hladké. 


Bi-Oil bych si asi sama nekoupila. Ale jsem moc ráda, že jsem se mohla  já i mí blízcí testování zúčastnit.


#test_bioil2 #recenze

Bi-Oil otestován na POLOVINĚ břicha... Je to znát??

Uteklo to jako voda... Ani bych neřekla, jak dlouho už mě Bi-Oil provází... Nebo možná naopak mám dojem, jakoby se mnou byl odjakživa. 



11. září dorazil balíček a já poprvé odšroubovala uzávěr a nasála vůni... A bylo to a přišlo to.. Byla to láska na od první chvíle. Vůně mě obklopila a okouzlila a já se jí stále nemůžu nabažit. 


Dcera a její jizvičky 



Co si budeme povídat.. Když jsou dítěti necelé 2 roky pády a karamboly jsou na denním pořádku a když je ještě k tomu léto, je to pěkná divočina a tak, na začátku září byla její kolena samý škrábanec a ďolík a taky jeden skvělý šrám na čele u kterého jsem si moc přála, aby se hezky zahojil, protože přeci jen je to holčička... Bi-Oil nezklamal a již koncem září bylo všechno pryč, na čele není po šrámu ani památka... 


Maminka a suchá kůže v obličeji 


Moje maminka, stejně jako já, bojuje roky se suchou (exematickou) pokožkou v obličeji. Konkrétně v okolí nosu a čela... A tak jsem právě jí nabídla možnost testovat Bi-Oil spolu s námi. Bi-Oil se u ní v koupelně zabydlel a i bez dotazování vidím v jejím obličeji velké změny. A vidím ke také proto, že stejné se odehrávají v tom mém... Suchá kůže si sbalila kufr a s sebou si odvedla i zarudnutí a pálení kůže a je to opravdu skvělý pocit, který obě dvě sdílíme s nadšením. 


Těhotenské bříško 


Mé těhotenství je nyní téměř v samém závěru, takže jsem měla možnost Bi-Oil testovat v době největšího růstu bříška. Jednak jsem se zaměřila na jednu větší strii z prvního těhotenství, která se mi udělala až během porodu těsně nad pupikem. Soustředila jsem se na ni a mazala ji a musím uznat, že se velmi stáhla a vybledla (viz foto), nicméně a narůstajícím bříškem se v průběhu znovu rozjela, nicméně již teď vím, že po druhém porodu ji zase budu mazat s velkou nadějí, že se opět bude ztrácet... 



Mno a pak jsem se rozhodla, že když testovat, tak pořádně... A začala jsem levou půlku břicha mazat Bi-Oilem a pravou jiným přípravkem proti střílím. Výsledek bych řekla je velmi znát. Část břicha, která byla ošetřována Bi-Oilem je ve výrazně lepším stavu, než ta druhá a tohle myslím mluví za vše.... 


Další využití Bi-Oilu 


A ještě pár tipů v bodech, na co se ještě Bi-Oil osvědčil 

- suchá kůže na chodidlech 

- suchá kůže na rukou 

- hydratace celého těla po koupeli 

- pár kapek do koupele pro hydrataci a vůni

- zábal na vlasy 


A co bude dál? 


Bi-Oil rozhodně nadále zůstává součástí mé kosmetické výbavy a už je připravený i na cestu do porodnice.


#test_bioil2 

#recenze

Bi-Oil



Pěkný den, 


Bi-oil jsem testovala já, manžel, syn (chtě - nechtě 😉) a naše babička.


Začnu babičkou, která si olej oblíbila na jizvy, zdají se měkčí a světlejší. Dále vyhovoval její suché pokožce, obdivovala i rychlé vstřebávání. Synovi jsem mazala malou jizvičku na noze a vypadá moc pěkně, téměř nepatrně. Manžel (bohužel) jen párkrát použil na jizvu na holeni, která  ale vypadá stejně. 


Nakonec já. Bi-oil jsem mazala zhruba 4 poslední měsíce těhotenství u syna i dcery. Na bříšku nemám ani jednu strii ani nic podobného i se krásně zatáhlo. Pri tomto testování jsem mazala hlavně jizvu po císařské řezu., ta se zdá měkčí a světlejší. Dale krásně změkčuje paty. A dodává lesk vlasům, ale....


Bohužel nechci používat kosmetiku s obsahem ropy (paraffinum liquidum). 


 #test_bioil2  #recenze

Zázrak jménem Bi-Oil

"Bude probíhat testování Bi Oil..." 


Tak jo, tak já to teda zkusím, řekla jsem si.  A ono to vyšlo! Paráda!


Jednoho krásného odpoledne u nás zazvonil pošťák, že má balíček. Celá natěšená jsem běžela že chodů, div jsem si nezlámala všechny končetiny!! Joooo, je to tady. Hned jak jsem rozbalila balíček, namazala jsem břicho a každou chvíli jsem chodila koukat do zrcadla, jestli už se něco změnilo. 


Babička celá nadšená si odvezla jeden olejíček domu. "No to tak krásně voní!", volala mi celá nadšená. A měla naprostou pravdu. Jeho vůně je opravdu úžasná. A jako třetí jsem mazala jizvu na ruce naší malé Áně. Jednoho krásného dne spadla v lese a škrábla se o klacek do ruky. Jizvička, i když byla malinká,  byla opravdu viditelná a nehezká. Ale díky Bi-Oilu, jako by tam snad nikdy nebyla. 


Babička používala Bi-Oil na obličej. A je nadšená a prý jestli ji chceme udělat radost a koupit ji dárek k narozeninám , který si přeje a využije, tak nový Bi-Oil 🙂 Bohužel fotky babičky obličeje nemám. Ale i když babička tvrdí, že její "stařecké skvrny", jak jim říká, zmizely, já bych řekla že úplně nezmizely, stále tam jsou, ale ne tak nápadné. 


A já se mazala od hlavy až k patě. A když říkám od hlavy, tak myslim od hlavy. Protože Bi-Oil jako maska na vlasy, to je něco naprosto úžasného. Vlásky jemné, lesklé, no paráda 👍🏻 Ale mazala jsem hlavně bříško, které po 2 těhotenstvích jsem měla, a stále mám, samou strii. 


Nikdy jsem neočekávala , že mi strie zmizí úplně, to ne. Ale díky Bi-Oilu jsou světlé, jemné. Měla jsem strie opravdu hluboké a teď? Ano, není to úplná rovinka, ale s tím co to bylo před tím se to absolutně nedá srovnávat 😉  


Fotky bříška před a po. Jsou bez filtrů, bez jakýchkoliv úprav. 


Takže, co tak ještě říci na závěr? 


Asi jen to, že nemůžete očekávat, že když mě, Marušce a Růženě od naproti pomohl, pomůže i vám. Opravdu je to individuální. Ale myslim si, že za zkoušku to stojí. No ne? 🙂 My určitě budeme v mazání nadále pokračovat. I moje máma, po tom co viděla naše výsledky, se rozhodla si Bi-Oil koupit. Takže mazání zdar a jizvám a striím nazdar 😉 


#test_bioil2 #recenze

Testujeme Bi-Oil

Po Bi-Oilu jsem pokukovala už delší dobu, ale nějak mě odrazovala cena. Měla jsem strach, že za něj dám ranec peněz a bude k ničemu. Takže když jsem viděla, že koník hledá lidi k testování, zkusila jsem štěstí. A hle, vyšlo to. Hurá.



Bi-Oilem jsem obdarovala svojí maminku, protože má za sebou už pěknou řádku operací a tím pádem i jizev. Mamce se moc líbila vůně. Mazala a jizvy teda nezmizely, ale jsou hladší. I tak se jí Bi-Oil líbil, ale asi by si ho nekoupila, protože je cena docela vysoká. 


Další vybraný tester byl můj syn. Ten má na rtu jizvičku od pádu na skříňku. Jemu teda bylo úplně jedno jak Bioil voní, jakou má konzistenci i kolik stojí. Chtěl mít mazání co nejdříve za sebou. Nicméně zvládl to. Jizvička je menší. 

 

Jeden Bi-Oil jsem si nechala já. Fakt mě zaujala ta vůně, voní skoro jako olejíček na miminko. Mazala jsem jizvu na nose, jizva je míň viditelná, to je fakt. Zkoušela jsem ho používat i ráno místo krému na obličej, ale hrozně mi vysušoval tváře 😐. Ale přišla jsem na to, že když si před tím obličej namočím vodou a hned ještě na mokrý obličej dám Bi-Oil tak je všechno o.k. Obličej je pak celý den příjemně hladký. Zkoušela jsem Bi-Oil i na strie, žádný zázrak se moc nekonal. Jsou teda víc vybledlé. Dále jsem si zkusila udělat z Bi-Oilu masku na vlasy. A ta byla super. Vlasy jsem měla krásně hladké. 


Bi-Oil bych si asi sama nekoupila. Ale jsem moc ráda, že jsem se mohla  já i mí blízcí testování zúčastnit.


#test_bioil2 #recenze

TESTOVÁNÍ BI-OIL



Tak a je to za námi... Uteklo to jako voda.Testování Bi-Oil jsme věnovali s rodinou spoustu času, aby jsme zjistili, zda nám s jizvami a dalšími probmély s pletí pomůže.


1/Jako první jsem začala mazat synovi jizvu pod nosem, nebyla moc veliká, ale i tak byla vidět - není již vůbec viditelná.

2/ do hledáčku se dostala moje jizva na patě a nártu, kterou mám od dětství - bohužel nedošlo k žádné výrazné změně. 

3/ suchá pokožka na hlavě muže se výrazně zlepšila.

4/ babičky byli a jsou spokojené. Jedna má velmi citlivou plěť a nemůže si jen tak něco na ní namazat, tak se celkem bála, aby se neosypala. Dopadlo to naštěstí dobře. Druhá babička má sklon k začervenání pleti - také nebyl a není žádný problém. Obě nadále pokračují v jeho aplikaci.

5/ Na co opravdu zabral? Na popraskanou a tvrdou kůži na patě - mám je jak batole. 

Mažu si je každý večer po koupání a změna je opravdu výrazná. 

6/ Dědu jsme k jeho testování nepřemluvili 🙂 


Bi-Oil je vychvalován skoro jako zázrak na trhu, ale nejsem si tím jistá. Ano, je skvěle roztíratelný, vstřebatelný a krásně voní, ale zásadní změny na své pleti nebo pleti žen v naší rodině jsem nezaznamenala. Na co mi opravdu působí , tak to jsou popraskané a tvrdé paty. A začala jsem si mazat i popraskanou kůži kolem prstů na rukou, které mám vždy v tomto zimním období. 


Negativní je jeho pořizovací cena, ta je docela vysoká. A rozhodně bych vylepšila aplikátor.


#test_bioil2 #recenze