• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Golfky Maclaren Techno XT. Jste s nimi spokojené?

10. května 2015 
Nevím, zda můj názor nebude už tak trochu pozdě. Měla jsem XLR asi 3 týdny a šel z domu. Za ty peníze nestojí. :confused: Jezdí se s ním na prd, ložná plocha malinká, hrká, věčně jsem kopala do koleček...... :fearful: Vyzkoušela jsem hodně kočárků, ale tohle byl fakt krok zpět. :unamused:
6. bře 2012 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojicek ja mam XT a jsem max spokojena, mela jsem kocarku hafo mezi nimi i bugaboo bee plus, ktery sel z domu po dvou tydnech cca , nebrat ani zadarmo:slight_smile: nevim kazdy si musi uvedomit co od kocarku chce ja jsem konecne max spokojena..pouzivam ho denne uz par mesicu a porad super, ja mam 172cm a do kolecek teda nekopam a to xt je kratsi nez xlr...
10. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyzkoušela jsem několik různých Maclarenů (Questa, XT i XLR) a ty řeči o hrkotání apod. mi přijdou trošku nemístné...ano, je to kočárek, který hrkotá, ale jsou to stále "jen" golfky! téměř všechny golfky, až na pár vyjímek, hrkotají a pokud někdo nechce hrkotací kočárek, ať používá s nafukovacími koly, ale tam už je zase váha někde úplně jinde. Většina kočárků s nafukovacími koly má od 12 kg a výš a největší a nejtežší Maclaren XLR má 7.5 kg a prostorově ja tak velkorysý, že s přehledem uveze i 5-ti leté dítko, má nosnost 30kg! Já v XLR vozím i obě děti najednou (16-ti měsíční a 3 letá) a úplně v pohodě. Má na golfky hodně velká kola a super odpružení...lesní cesty nejsou žádný problém, i když znovu...ano hrkotá :sunglasses:
Za poslední 3 roky jsem vyzkoušela opravdu hoooodně různých kočárků (Bugaboo, Mutsy, Stokke, Jane, Quinny, Peg Perego, Bebe Confort, Phil and Teds, Baby Jogger, Silver Cross.....apod.), použité i nové a s čistým svědomím mohu říct, že kočárky Maclaren jsou ta špička z nich....ne nadarmo dává výrobce doživotní záruku.
Měla jsem model Quest asi 5-krát a jako druhý kočárek, nebo pak i jediný pro starší dítko paráda, má jen 5.5 kg, všude si ho sami odnesete....Techno XT jsou klasické plnohodnotné golfky, které snesou v pohodě denodenní používání a nezklamou snad v ničem....a Techno XLR je prostě pecka kočár, je fakt velký, ale když se položí do lehu, je tak měkce vypolstrovaný a velký, že to je jako pojízdná postýlka.... :grinning:
6. srp 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
6. srp 2012 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a toto je náš nejnovější přírustek, tak snad si ho užijeme, vypadá a jezdí parádně!
7. srp 2012 ve 23:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madamecrazy prosím prosím!! Jak jsi do XTčka nainstalovala Lodger? Nebo jaký bys mi doporučila fusak? Včera nám ukradli auto a sporťák s fusakem jsem měla uvnitř... Teď váhám co mam koupit do Maclarena za fusak. Originál nebo ??
Děkuju moc!
29. lis 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, omlouvam se, ale vsimla jsem si zpravy uz ted, takze pravdepodobne uz jsi fusak koupila, ze...
9. led 2013 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madamecrazy Ahoj můžu se zeptat, když jsi tak super orientovaná v Maclarenech :slight_smile: jak velký je rozdíl mezi XT a XLR? Chtěla bych pohodlné golfky, prcek je váhově průměr, ale výškově nadprůměr, tak mi jde spíš o délku té zádové opěrky... Chtěla bych je do města, na nákupy a když jedem autem, až přejdem z vajíčka na další autosedačku, kterou už nenacvaknem na velký kočárdo terénu atd. budem mít spor´ták (mám gessleina, který je super prostorný, ale hodně těžký) :slight_smile:. Spíš jsem teda pro ty XTčka, ale třeba mi řekneš něco jiného....pak teda mám v záloze Cybex callisto (mají spojenou rukojeť, madlo a posuvnou stříšku nahoru dolů, ale prý jsou hodně úzké). Díky!
4. únor 2013 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 ...xlr jsou širší, těžší, hlavně sedák...brala bych je na hodně malé dítě...protože jsou spíše jako sporťák...aspoň pro mě...já mám raději xt, mají všechno jako xlr, polohovací boudu, záda i podnožku, jen mají užší sedák a jsou o něco lehčí :wink: ...jinak mají váhový limit oba dva 25 kg....maclareny jsou držáky a vydrží i více dětí...za mě samá plus :grinning:
7. únor 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vajnarka no tak to já mám sporták dobrej, spíš mi šlo o to, aby tam nebyl malej moc natěsno,a le on je spíš hodně dlouhej, do šířky zatim nenarostl nijak výrazně :slight_smile:....Děkuju moc za radu, ty XT mám od začátku jako favorita :slight_smile:...Je něco co Ti na nich třeba vadí (co ta absence madla, blbě přístupný košík když dítě leží)?
7. únor 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
madlo mi vůbec nechybí...ani malé myslím...i když na ho ,měla na BJ...přístupný košík moc není, ale stejně tašku s nákupem dám na rukojeť, když je třeba... :wink:
8. únor 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám nejnovější lxr a úplně super, mně právě vyhovuje, že jsou takové větší, malá je obřík. Jinak mrkni na web anglické golfky, tam jsou i modely na 2013 a všechny druhy maclarenů a tabulka velikostí. Myslím, že váhově to nějaký rozdíl mezi xt xlr moc není a v reálu jsou ty xlr prostě vymakanější a lepší, alespoň pro mě. Jen ta cena je na golfky docela šílená...
17. bře 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Maminky :wink:

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Maclaren a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? :slight_smile:

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: http://www.modrykonik.cz/kocarky-maclaren/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. emoticon Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! :slight_smile:
Janča
4. říj 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madamecrazy dobrý den, mohu se zeptat, jestli tedy ještě chodíte na diskuze, jestli jste měla možnost porovnat s teutonií solano? Pořád se nemohu rozhodnout? děkuji moc Mirka
29. dub 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, budu prodávat náš Maclaren Techno, černá barva + příslušenství. Kdyby měl někdo zájem, pište mi prosím do IP. Díky
20. črc 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim neviete kde by mi mohli spravit brzdu od maclarenu xt? Po troch rokoch sa mi zacala zasekavat, temer mi nefunguje vobec. Kupila som ho v Babyparku v PRahe ale ten uz zrusili.
3. říj 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vím že tato diskuze už je starší, ale třeba mi někdo odpoví. Chystáme se koupit golfky a uvažujeme mezi MacLarenem Techno XT a Quest. Máme celkem dobrý sporťák, takže chci golfky jen tak do města, na nákup atd. Nic moc do terénu. Co byste mi doporučily? Díky moc, m.
22. lis 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gucci Dobrý den máte na prodej ještě golfky?
20. dub 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprodává někdo tyto golfky MaClaren Techno XT
20. dub 2015 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodává někdo golfky macleren
10. kvě 2015 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek