Jaké máte kočárky? Jaké jsou jejich výhody/nevýhody?

ja_bobule
1. zář 2016

Ahoj holky 🙂 měla bych na vás prosbičku.. Hodily byste mi prosím do komentu.. jaké máte kočárky a výhody/nevýhody... už vybírám celkem dlouho a pořád to měním a už nevím :( Děkujíí 🙂

zabzulka
3. zář 2016

@ja_bobule za mě nejlepší kočár jaký jsem měla. Ale já s ním jezdím asi od devíti měsíců malého, předtím jsem měla zděděnou cam cortinu. Chtěla jsem si koupit kvalitní sportovní kočárek, ty trojkombinace jsou většinou na houby

ja_bobule
autor
3. zář 2016

Super inspirace holky 🙂 vzdycky jsem rikala,ze ty umele korby jsou skarede,ale postupne otacim nazor 🙂 .. a mate nebo vite jaky je treba zn. Adamex 🙂

aadelajdaa
3. zář 2016

Trojkombinace už nikdy
...sice jsme měli boží peg Perego gt3, muž ho miloval, ale tezkyyyy...teď máme baby jogger gt a jsem total happy!!! Hluboký moc nereste ;) budete ho potřebovat chvilku

ja_bobule
autor
24. zář 2016

@danykrusby ahojky.. Junama impulse. No láska na první pohled 😀 hned jak mi ho předváděla paní v obchodě. Jen bych se tě chtěla zeptat, jak jste spokojeni, když ho chcete třeba převézt v autě. Chlap na mě dneska nalítl, abych se dívala na parametry, aby jsme ho dali do auta. Já mám teda corsu a on octavii. Řekla bych, že je ta poslední věc, kterou bychom měli řešit 🙂 ale za zeptání nic nedám. Díky

petuch
24. zář 2016

Máme ABC Design Salsa 4. Výhody: lehký, snadno ovladatelný, velký koš, velká hluboká korba. Nevýhodou jsou umělá kola, takže kočárek je spíše do města, než do terénu, dále je nepraktické vedení konstrukce prostředkem koše (je hůře dostupný).

aadelajdaa
24. zář 2016

Já jsem měla micru, a kvůli kocaru jsem auto měnila 😂 taky v ní byly krátké pásy vzadu pro upevnění vajíčka. ;)

babanci
26. zář 2016

My máme Gesslein F 6 a nenašla jsem na něm jedinou vadu. Vyhovuje ve všech směrech. V létě byla super sluneční clona, větrací bouda, se síťkou nebo úplně bez zadní části, krásně se s ním jezdí po městě i v terénu, máme náhradní terénní přední kola, skládá se velmi snadno a dobře, máme praktickou originální přebalovací tašku ke kočárku, ta se taky hodně osvědčila, na zimu bude super fusak stejné značky, je teplý a pěkně vypracovaný. Kočár je drahý, ale jedinečný.

babanci
26. zář 2016

Ještě jsem zapomněla napsat, že máme celý bílý z eko kůže a není problém. Snadno se otře a je pořád sněhobílý. 🙂

berrusska
26. zář 2016

@ja_bobule no máme Octavii II combi a do kufru dám kočárek a max.jednu tašku s nákupem a je plno, nesundavam ale kolečka a dávám podvozek vedle korbicky a je to tak tak. Nevím jak je na tom s velikostí Corsa ale Octavie aspoň combi mají teď mnohem větší kufr.

patrusa
26. zář 2016

taky se priklanim k variante nekombinovanych kocarku. Co se hluboke korby tyka, tak ty jsou plus minus vsechny stejne, zalezi na odpruzeni a kolech, ale sportak od kombinace je vetsinou dost na prd. Prvni dite slo v roce do golfek a druhemu jsme poridili sportak Valco baby snap 4 a je to muj zamilovany kocar, nejvetsi spokojenost. Nevyhody Valca vidim jen v tom, ze nema nastavitelnou vysku madla, takze pro nekoho nemusi byt rizeni kocarku pohodlne

astyna
26. zář 2016

@aadelajdaa

můžu se zeptat, jak se ti jezdí s 3kolkou?

babanci
26. zář 2016

Někdy mě překvapuje, že píšete, největší spokojenost, super, ale.... a pak celkem podstatná chyba. Pokud nejde nastavit výška madla, tak to je pro nás dost problém. Kočár vozí tatínek, co měří 2 metry i babička, co přes psa nevidí tramvaj. Takže polohování potřebujeme.

patrusa
26. zář 2016

@babanci no vidite a my mame vsichni max 178cm a polohovani nepotrebujeme, takze treba pro nasi rodinu je to nepodstatna zalezitost, ale pokud nekomu doporucuji, tak ho na to preci musim upozornit, ne?

To jen, ze ja jsem treba opravdu velmi spokojena 🙂

astyna
26. zář 2016

@babanci

přes psa nevidí tramvaj 😀 😀 😀 😀 😀

že já to čtu u jídla.

babanci
26. zář 2016

@astyna Ještě u nás říkáme, že když si stoupne, kouká hadovi do očí. Chudák babička, děláme si z ní srandu, že je prcatá.

babanci
26. zář 2016

@patrusa Pravda. Sto lidí, sto chutí. My jsme byly dost nároční při výběru a taky nás to stálo ranec peněz. Dobře nám tak. 😀

ja_bobule
autor
26. zář 2016

jeeejda.. když si stoupne kouká hadovi do oči :D :D :D hodně dobréé :D

cinula
26. zář 2016

my máme Hartan Topline S

výhody - výborná manipulace (pohodově řídím jednou rukou), velká korba, solidní konstrukce, kočár je bytelný, dobře se skládá (polohuje)

nevýhody - velký do auta (máme oktávku a po složení už tam toho moc nedáme), těžší pro ženskou (zvlášť když jsou někde prudké lyžiny), vysoká pořizovací cena

evusa2
7. říj 2016

@ja_bobule co je to prosím přesně za značku?

verusche
7. říj 2016

Camarelo a neměnila bych.
Mám s ním letité zkušenosti a moc mne baví 🙂

babanci
7. říj 2016

My máme tento. Vyroben na zakázku. Jezdíme 6 měsíců a jsme maximálně spokojeni.

ja_bobule
autor
7. říj 2016

@evusa2 podle me jen junama. Moc se v tom nevyznam. Ale ted maji nejakou akci 10%