Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

anchsunamun
9. čer 2008

Ahoj maminky, nemohla jsem podobné téma najít tak zkusím nové.
Našemu Ondrovi jsou tři měsíce má nejakých 64cm a nevejdeme se do kočárku. Máme X-Landera.
Měli jste nějaká taky takový problém a jak jste ho řešily?? Není na sporťák nebo golfáče ještě moc mladý???

luucia
9. čer 2008

majina, tak nestabilní mi teda nepřijde 😉 nikdy sem s ním neměla problém, ale je už všech trojkolek, že se musíš s nima naučit jezdit 😉

sisstin
9. čer 2008

majina: nespojená rukojet je na dvě věci 😉

majina
9. čer 2008

no mě stačí když se podívám jak ty mamči najížději a vždycky bych jim nejraději šla z druhé strany pomoc 😀

lucasaerik
9. čer 2008

loola ufo?...normální golfky....myslíme to stejné?....
high trek je více ufounský, jj tříékoolky jsou míň stabilní jak 4 kola to je logické, já taky nejsem jejich zastánce,ale High trek je hodně sportovní, dobře odpružený...a ted mají do září dobré ceny...je to asi o zvyku jezdit s tříkolkou, doma s manželem řešíme jelikož mu se líbí,ale nevidí to z té praktické stránky, takže dohady 😀

sisstin
9. čer 2008

luca: aha..já koukala totiž na jinej..ne na tu looalu 😅 😅 😅 😅

majina
9. čer 2008

mě teda taky přijdou normální!

sisstin
9. čer 2008

jo..já koukala na jinej.. 😅 ale ta nespojená rukojet je podle mě na prd 😕

majina
9. čer 2008

a ještě jsem se chtěla zeptat na názor na Concord??? 😅

sisstin
9. čer 2008

majina: já čuměla právě na ten concord 😅

georgine
9. čer 2008

holky my máme 5m mesičku a 8kjg a vlezem se do korby od coneca toleda.... budem tam snad mesic akorát nevim proc ti blbci udelali tak nizkou to zadní cást - resp. cást kde jsou nozicky je takový plytší...ale jinak se vlezem ,ale s pytlen bych nemela šanci

lucasaerik
9. čer 2008

tak s tím nemám zkušenost takže bych asi kecala.... 😉

lucasaerik
9. čer 2008

oparvdu nechte si poradit a nedejte ani tak na moderní vzhled a co na to kamarádky že já budu mít to či ono, a musím mít to co frčí, dejte na mateřský pud, a na zdravý rozum, konstrukce musí být tak aby jste se nebáli dítě chvíli v kočárku nechat aniž kdyby se pohlo se kočárek převrátí...atd...

sisstin
9. čer 2008

luca: ono je blbý, že holky, který děti nemaj a třeba se nikdy o kočáry nezajímaly, tak nemaj moc jak vybírat, jen podle vzhledu..já jsem taky věděla prd, jakej chci kočár..to pozná člověk, až když s nějakým jezdí 😔

aponchie
9. čer 2008

nj ale zase sou diskuze na konikovi kde s emuzou zeptat na zkusenosti tech co uz deti maji 😀 jako kdyz se chce a o vec je zajem informace se urcite da najit

lucasaerik
9. čer 2008

jj a proto se trochu poptat..co ajak...
Já třebas když ukazuji kočíky a diskutuji s těhulí tak jí nikdy kočík nevylíčím v superlativech ale také řeknu zápory..a onito hodně ocení, je důležité o kočárku vědět co nejvíce a klidně se poptat i maminy na ulici když s tím kočíkem co vy zrovna chcete jede....i já to tak klidně udělám..jsou sice prvně zaskočené,ale potom vám vypráví jak a co a vychytávky a co by měo být jinak...

sisstin
9. čer 2008

aponchie: no já bych si v těhu mohla přečíst, co chci..a bylo by mi to jedno 😉 jak prostě nemáš tu osobní zkušenost, tak na jiný nedáš 😉 já jsem si teda kočár nevybírala vůbec..měla jsem hrůzu, jak přežiju porod a vůbec dítě..a nějakej kočár mi byl někde 😅

lucasaerik
9. čer 2008

přesi pokud čekám dítě tak se snažím pro něj mít to kvalitní (nemyslím to nejdražší to vžádném případě),ale zajímám se v čem ho budu vozik jak bude spát atd...vždyť mu dáváš základ, zdravá záda..atd a to by se mohlo vztahovat na vše co se točí kolem dítěte... 😉

sisstin
9. čer 2008

luca: IP 😉

lucasaerik
9. čer 2008

jejda siss, ted koukám že malý už je tak vfelký, onehdá jsem koukala na fota gdyž se narodil, ježiš toletí 😀 😅

aponchie
9. čer 2008

tak to ja jsem prvni kocar moc neresila mela sem vsema lidma odsuzovanej Tako a nemela sem s nim nejmensi problem,mala se narodila v breznu takze paradne celou zimu odjezdila a v roce jeste byla OK v kocare a to je prosim dlouha a tezka po tatovi 😀 nyni ma 102cm a 18kg ve 3letech 😉 pak sem mela chicco ct 04 a mela sem ho asi na pul roku max pac madam v kocare proste ee..takze tak ja koupit kocar za 20tis tak me asi svihne ho mit doma na paradu a v taku sme jeli do lesa v pohode ve snehu proste vsude..ja kdyz vim preci,ze mam male auto tak nebudu na dikuzich resit ..ale ten a ten kocarek je hroznej tezkej a vadnej aspatne skladnej preci kazdy musi nejdriv premyslet nez neco koupi ..to mas tezko ja si myslim,ze tehule v dnesni dobe kdyz chce informace si najde a ma kamosky co maji deti a kocarky a zname a tak a proste je to o tom se nebat zeptat zastavit na ulici zkusit si to a tak neni to kup proboha za kacku aby to byla vsazka do loterie 😀

sisstin
9. čer 2008

apon: no záleží prostě na povaze..já jsem si řekla, že 7 litrů není moc..a že si pak klidně koupim jinej..a taky to tak je 😅 😅 😅 😅 😅 záleží no, jestli chceš mít fakt kočár na furt..a nebo počítáš s tím, že je budeš měnit.což já jsem počítala 😉

aponchie
9. čer 2008

a HLAVNE musi clovek vedet co chce!alespon to zakladni..pokud to nevi tak je kazda rada draha 😀

sisstin
9. čer 2008

aponchie: no to já jsem třeba vůbec nevěděla 😝 😅

kouzlo
9. čer 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat lucasaerik co říká na Maxicosi Mura 3 😉 Pořídili jsme ho pro našeho malého a jsme z něho nadšeni. Tak by mě zajímal názor odborníka 😉

sisstin
9. čer 2008

luci: se z tebe ted stane poradce na kočárky 😝

lucasaerik
9. čer 2008

no toje pak opravdu těžké...já taky počítám že nebudu jezdit v jednom,ale tak ve třech, základní pro mimi a batole, pak kvalitní golfky a pak jen přejížděcí pro strašío prcka kdyby se mu nectělo capat....a nejde tak o nijak cenu...nemáme taky na nejdražší kočík, jenom přeci nečekáme prvního potomka..ale za kvalitu jsem ochotná zaplatit, a vím že pak kočárek ještě prodám mamince která prostě namá na nový a chce kvalitu pro dítě, a vím že pomohu... 😉

majina
9. čer 2008

kouzlo... na předchozí stránce se o tom psalo... něco o tom že je děsně těžkej

majina
9. čer 2008

na straně 6 předposlední příspěvek