Je malá korbička a nevejde se do kočárku! Jak to řešit?

anchsunamun
9. čer 2008

Ahoj maminky, nemohla jsem podobné téma najít tak zkusím nové.
Našemu Ondrovi jsou tři měsíce má nejakých 64cm a nevejdeme se do kočárku. Máme X-Landera.
Měli jste nějaká taky takový problém a jak jste ho řešily?? Není na sporťák nebo golfáče ještě moc mladý???

lucasaerik
9. čer 2008

kouzlo, MC mura3 váha 16,8kg, nevím jaké jsi postavy, jestli jsi drobná normální či trošku kvalitnější postavy 😀 jako já....prostě ta váha je katastrofální....korba je opravdu veliká a to má velké plus..ale za další mi hodně vadí stříška u sportáku kdy je vzadu jen šusťákovina a např v zimě mi příjde docela dost nedostačující ochrana pro hlavičku např ležícího dítěte, profoukně ti to...a pokud začne sněžit tak i navlhne...samo můžeš použít pláštěnku,ale i tak než jí nasadíš tak docela to promokne...zkoušeli jsme venku...pak mi vadí to madlo,ale to se dá oddělat ale jak jsem psala tak já bych kočík bez madla pro batole nekoupila...ale jinak je prostorný...a comi ještě příjde staršně krátký prostor na nožičky....ale to také záleží od dítěte 😉

kouzlo
9. čer 2008

Luca děkuju za názor 😉 Jsem zvědavá jak všechny nedostatky co jsi popsala zvládneme. Třeba je ani nezaznamenáme a nebo nám budou vadit. Mě se strašně líbila ta veeeliká korba a nechtěli jsme žádný kočík s vožnou taškou neto takový co vypadá jako obrněný tank. Přeci jen jsem jako ženská koukala i na to jak vypadá a tenhle mě jednoduše dostal. Taky nám šlo o to, aby se lehce složil a vešel se do auta aniž by byl celej kufr plnej. A hlavně, že se u sporťáku dají položit zada. Všechny ostatní co se mi líbí mají jen tu zhoupávací sedačku a to mi přijde prostě né dobré na záda. Ale je to asi o každém jak se rozhodne. Na vyběr je strááášná spousta. Ale stejně moc děkuju 😉

majina
9. čer 2008

takže jak koukám tak jen na ten bebeconfort si nenapsala nic špatného... a ještě na tu inglesinu 😕

aponchie
9. čer 2008

ja na inglesinu jeste neslysela ani N spatneho 😝

sisstin
9. čer 2008

já taky ne..jen holt ten design 😔 ale jinak též nic 🙂

majina
9. čer 2008

no to já taky ne ale nelíbí se mi ☹

quinny-73x26x18 a bebeconfort-72x33x30 takže mi to zase tak strašný rozdíly nepřijdou 😅

aguaverde
9. čer 2008

Maji a koupila sis třeba někdy o byť jen 1cm menší boty??? 😕 i 1cm je šílená míra v určitých situacích 😅 Jinak je mi uplně putna kdo si koupí jaký kočár....já mám svůj vybraný a myslím si že dobře a jiným do toho kecat nebudu...když se mě zeptají na názor ráda a popravdě odpovím ale jinak je to jejich věc 😔

luucia
9. čer 2008

majina, moje domácí měření bébé confortu je takové - 78x37 😉

sisstin
9. čer 2008

majina: ono těch pár cm je dost 😉

sisstin
9. čer 2008

majina: a 18 a 30 cm je už kurva rozdíl 😅 😅 😅 😅 😅

majina
9. čer 2008

je to 7 cenťáků 😅

majina
9. čer 2008

luci... jako vnitřní??? 😕

sisstin
9. čer 2008

majina: no ale u kočárku to dělá strašně moc..jestli máš dítě dlouhý 64cm nebo 71cm...to je několik měsíců růstu 😉

aguaverde
9. čer 2008

Já nikomu nic neříkám...ať má třeba kočárek na panenky je mi to fakt jedno 😅

luucia
9. čer 2008

majina, jj, vnitřní. je to teda asi 2 měsíce, co sem to pro jednu holčinu měřila, ale myslím, že se nesmrsknul 😅

majina
9. čer 2008

sis... tAk to poslední je vždycky hloubka né????

majina
9. čer 2008

noooo... tak to je teda fááákt už znát!

sisstin
9. čer 2008

majina: jsem to nemyslela zrovna na tyhle rozměry, prostě každej cm navíc je k dobru 😉 ale ten bebconfot mi od oka přišel fakt prostornej, to ten quinny je proti tomu fakt malej 😉

aguaverde
9. čer 2008

Luci výrobce to asi měří vždy v tom nejkratším bodě 😉 proto to máš o pár cm delší.....aspoň já bych to tak řekla

luucia
9. čer 2008

agu, jj, to je možný, že to je tím, já to měřila v tom nejdelším 😉

Jak píše siss, oproti ostatním "moderním" kočárkům mi přijde hluboká korba prostorná 😉

majina
9. čer 2008

No do tý korby bych klidně šla, líbí se mi i barevně ale co ten podvozek??? 😅 Kdyby k tomu šel jiný...

sisstin
9. čer 2008

majina: a koukala jsi po různejch druhách bebenconfortu..maj i jiný podvozky.. 😕

luucia
9. čer 2008

maji, já myslím, že ty bébé conforty jsou variabilní a k tý korbě jdou všechny podvozky bébé confort 😉

sisstin
9. čer 2008

majina: jinak ten high track..by sis zvykla..ono na první pohled je to takový neobvyklý...ale pak tomu přijdeš na chut 😀 😝

majina
9. čer 2008

no jenže bebeconfort jmá snad jen tři néé??? 😨

sisstin
9. čer 2008

majina: to nevim...a ani jeden se ti nelíbí? 😕

majina
9. čer 2008

ne 😀

luucia
9. čer 2008

majina, no moc jich nemá. a viděl jsi ty podvozky už na živo? Ono je něco jinýho je vidět na netu a doopravdy 😉

majina
9. čer 2008

mě se líbí jen quinny buzz 😀

sisstin
9. čer 2008

já ted koukám na oficiální stránky..a tříkolkovej podvozek tam maj jenom ten high track..zbytek už jsou čtyřkolový s těma dvěma malýma kolečkama 😕