Jolz, Bugaboo, Moon,..... Máte zkušenosti, doporučení?

vendula88
4. dub 2020

Ahoj,čekáme miminko a rozmyslim se mezi kočárky Jolz,Bugaboo,Moon,Neonato poradíte mi?Zkušenosti ,doporučení.... uvítám dekuji

leniczka23
5. dub 2020

@vendula88 Mam Bugaboo konkretne Buffalo. Par kocarku uz jsem vyzkousela dokonce jsem driv moc nechapala proc he Bugaboo tak drahy az ted kdyz ho mam to chapu. Zadnej kocarek nema tolik vychytavek jako Bugaboo je to pan kocar a to nejen funkcema ale i svym nadcasovym vzhledem. Vadilo mi ze je korba nizko nez jsem pochopila ze diky tomu na to dite nonstop vidim a ted uz si nedovedu predstavit kocarek s vysokou korbou. Velkou vyhodu vidit v tom, ze ma jednu z nejdelsich hlubokych korb na trhu. Mam fakt velke deti a muj 11m se tam jeste ted vejde v zimnim fusaku. Projedu cokoliv, jakykoliv teren, jednoduche skladani, zatacim jednim prstem, plazovej mod kdy jedes po dvou kolech je pecka prptpze tak vyjedes i ty sama schody, prodluzujici strecha vyborna vec. Za me Bugaboo pecka. 😊 Preji pohodovy zbytek tehu a at hezky vyberete😊

tynka9
5. dub 2020

Pro staršího jsem měla junama impulse. Pak jsme kupovali joolz geo 2, protože jsme čekali druhé brzy po sobě a starší se sotva rozcházel, potřebovali jsme nějaký sourozenecký. Za mě super vychytávka, že jde použít jak mono, tak právě při sourozence. V obou verzích je neskutečne skladný, i s plným nákladem se s nim pořád skvěle manipuluje, pohodlně se řeší aretace koleček a brzda funguje také skvěle (oproti třeba té junamě). V mono verzi má velký nákupní košík, s nosností 10kg, což jsem jinde moc neviděla. Jako nevýhodu vidim to, že nemá žádné odpružení, prťata se nedají pohoupat, a třeba na zvedání na obrubnik jsem si musela zvyknout, víc jsem se u toho natahala, většinou si pomáhám nohou, že se zapřu o tycku mezi koly, pak to kde dobre. U junamy je větší korbička, ale to mě nějak neomezovalo, mladší se mi do sourozeneckeho vešla přes zimu s fusakem krásně (je dubnová). A teda junama je vyšší, lip jsem do ní viděla, v mono verzi u joolz jsem měla malou většinou schovanou za tím držadlem, vyšší člověk by do kočáru viděl asi líp, ale mě to vycházelo nic moc. Zase to držadlo je skvělé pro manipulaci.

spiny
5. dub 2020

Chtěla jsem bugaboo, jenze pak jsem ho viděla na živo. Mám skoro 180cm a ta korba je opravdu extrémně nízko. Takže jsem pořídila starý gesslein. Ono s mýma už tak bolavyma zadama se ještě ohýbat pro dítě skoro až k zemi, ne díky 🙂 doporučuju někam zajít a mrknout. Mě to pomohlo.

leniczka23
5. dub 2020

Tak ja hlasim ze ja mam 178cm a zadnej problem s korbou nizko nemam..Dite z hluboke korby venku nevyndavam. A pak je i rozdil jestli je tom Cam, ten ma korbu o dost niz nez treba Buffalo nebo Fox..a sportovni sezeni uz neni nizko vubec😊

journals
5. dub 2020

Mam Bgb Foxe a nedam na nej dopustit. A to se mi pred koupi tak nelibil! Pak jsem ho vyzkousela, prosla si prakticke veci a bylo jasno.

ba2te
5. dub 2020

@leniczka23 Já sem měla v merku Bugaboo Fox - což by mělo být novější Buffalo a jediný, co mě odradilo bylo to kolíbkový sezení ve sporťáku a chtěla jsem kombinaci, ze které využiju i sporťák - když už bych za to dala ty hříšný prachy 😝. Proto sem nakonec vybrala Britax Go Big, ale jinak se mi ten Fox taky moc líbil 😇 U nás ještě proti hrálo to, že se nelíbil manželovi - nechápu 😀

lula86
5. dub 2020

@vendula88 bugaboo i moon jsou krásné ale nepraktické pokud ti nevadí že se do kočárku budeš hodně ochybat já mám 174cm a když jsem v prodejně zkoušela moon tak to byla první věc co mi vadila. Další věc je to že platíš za komponenty, pokud chceš investovat takto tak můžeš určitě potom nebudeš mít problém kočár prodat i.

leniczka23
5. dub 2020

@ba2te Jj ta kolibka se mi taky uplne nepozdava..i kdyz jsem to resila jak s fyzioterapeutem tak s rhb sestrou a oba mi reklj ze pokud tam.dite nedavas kdyz jeste nesedi neni problem. Matyskovi je 11m a do.sportaku sel teprve ted, vypada spokojene ale stejne, v cervenci jde Bugaboo do sveta a budu kupovat Kinderkraft grande. Za prve me uz nebavi davat na nej furt pozor abych ho nekde naahodou neodrela a za druhe ten sportak neni moc velkej proste..takze jde a uz mame i kupce takze paradicka.😊

lpch
5. dub 2020

Znama ma Joolz Geo, parkrat jsem vozila a musim rict, ze kdybych si kupovala sama kocar, sahla bych po teto znacce. Korba je hodne prostorna, kolecka jsou vetsi, tak zvladnou i horsi teren (napr. kamenita ani lesni cesta neni problem). U toho modelu Geo je navic super prostorny kos. Prijemne se ovlada, takze za me velice dobry kocar

jirovapa
5. dub 2020

@vendula88 mám zkušenosti s kočárkem Neonato Puro Urban a JOOLZ Hub. Za mě určitě značka JOOLZ. Kočárek byl odpružený, zvládl terén, měl velký nákupní košík, lehký a skladný kočárek s dlouhou stříškou u sporťáku. Neonato Puro Urban je fajn, ae nevýhoda je, že má malý nákupní košík a není moc odpružený. Časem pružení povolilo a šlo to. Ale chtělo to chvilku jezdit 😃, pár měsíců.

ninolleta
6. dub 2020

Tak který bych být Vámi rovnou vyřadila, je Neonato, opravdu tvrdý, málo odpružený kočárek. Tři věci, které by kočárek měl mít, protože jsou k nezaplacení, je dostatečně prostorný koš pod kočárkem, ideálně prodlužovací stříška u sporťáku, ale i u korbičky! a dobré odpružení. A z tohoto vycházejte. Moon je fajn, je za přijatelnější cenu, a nemá korytkove sezení u sporťáku, ale takové Bugaboo Fox je jinak taky bezva.

margi23
6. dub 2020

Ja mam bugaboo buffalo a nedam na nej dopustit. Za mne TOP 👍

katjja123
6. dub 2020

Taky mám bugaboo buffalo a jsem s ním moc spokojená. Známá měla stokke a v něm jsem na miminko vůbec neviděla. Manzel má 195 cm a z kočárku je taky nadseny a rad s nim jezdil. Kdyz zkoušel u znamych ty polske kočárky, tak mi dal za pravdu, že ty peníze za bugaboo stály. Teď čekáme druhé mimi a jen jsem koupila novou strisku a bude kočárek vypadat zase jinak.