Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Joolz Day 2 vs. Joolz Geo 2

eminaf
12. zář 2017

Holky potřebuju radu, pomalu a jistě budeme s mamželem pořizovat kočar. Od začátku jsem byla rozhodnutá pro Joolz, má ho známá (ovšem Joolz1) a úplně nás nadchnul svým vzhledem, minulý týden jsme známe hlídali malého a měli jsme tu možnost se s kočárem projíždět celé odpoledne a musim říct, že jsem byla zklamaná ☹.. Když jsme ve městě najeli na kostky, malej mi v kočáru lítal ze strany do strany, co mi hodně vadilo, že při pohledu do kočárku jsem měla přední madýlko přímo před jeho obličejem, takže jsem se pořád musela natahovat, abych na něj viděla (má výška je 174cm) a co nás s manželem dorazilo bylo to, když jsme kočár potřebovali složit do kufru auta a konstrukce se nám zaseknula, naštěstí máme veliké auto, takže se nám tam vešel i bez složení. Když jsme malého i kočár vraceli a říkali jsme známé, že nám konstrukce nešla složit, odpověděla nám, že se jí to taky stavá (což mi nepříde úplně normalní a v pohodě, když už se do toho mají investovat takové peníze)..
Ale poraďte mi prosím, někde jsem četla, že Joolz 1 a Joolz 2 se absolutně nedají porovnávat, že má dvojka spoustu vychytávek.. Chci se zeptat, taky tak drncá? A pak ještě jaký je rozdíl mezi Joolz Day 2 a Joolz Geo2? Více se mi možná líbí Geo, kvůli tomu úložnému prostoru a kolečkám, je tady někdo, kdo má zkušenost? Všude vidím recenze jen na Day2.. Máme ještě jednoho favorita a to je Neonato Puro, jenže tam mi asi vadí, že nemá odvětrávání jako Joolz 2. A taky jsem četla že u Neonata nejde položit sporťák. Prosím všechny Vaše názory a cenné rady, potřebuju to nějak rozseknout. Nechci být pak po koupi kočáru zklamaná.. Díky

mmajda
12. zář 2017

Mám Joolz day1,ale poradím Vám,pokud máte Facebook ,tak se přidejte ke skupince Joolz mania,recenze jak na geo2 a day2 se tam probírají snad ob den..(i tady na koniku je skupinka kočárky Joolz)
Jinak za sebe můžu říct,ze přední kola jsou skutečně tvrdá, pocit že má dítě madlo před obličejem jsem nikdy neměla,ale je to tím,že hlubokou jsem měla chviličku,celkem brzo jsme přešli na sporťák,aby malá mohla koukat ven. A s tím skládáním,já měla ze začátku taky problém,ale je to pouze o grifu. Teď už se mi to nikdy nestalo..

kkukk
12. zář 2017

Zdravim 🙂 taky nemuzu porovnat, jen myslim, ze na kostkach drnca vse, za me ma joolz skvele jizdni vlastnosti, sportovni sezeni tohoto typu vyhovuje jak komu, kamaradka mela v ruce neonato a pry proti joolz horsi manipulace, jinak je krasny 🙂 v prodejne nam rekli, ze geo se moc neprodava, day ma lepsi jizdni vlastnosti

luska__
12. zář 2017

Segra ma 1 a me to přijde nejlepší kocar společně z buffem od bgb.
Ja pořídila cam kvůli váze, ale kdybych to nemusela řešit , bylo by velké dilema jestli bgb nebo joolz 2.
Ted navíc jsou ty novinky. A manželova sestřenice ma 2 day a taky naprosto spokojena.
Blby je, ze na prodejně člověk nic nezjistí.

kkukk
12. zář 2017

Taky bych dnes vybirala mezi day2 a buffalo (mela jsem day1)

eminaf
autor
12. zář 2017

@luska__
Přesně tak na prodejně člověk vůbec nic nezjistí.. Ale děkuji 🙂

mr_falko
12. zář 2017

mam Joolz Day1, dokonce koupenej po jednom diteti prave z te zminovane FB skupiny a nemuzu si stezovat. Korba uplne super, hlavne ten vyhled, kdyz cumi pres sitku ven a lezi na brise, sportak se svym polohovanim je uzasnej, madlo jsem u korby nepouzivala, ted u sportaku ano a zadny takovy pocit nemam. A jezdim asfalt, polni cesty, sterkovy cesty i snih a vubec jsem nepozorovala, ze by dite nejak skakalo??? U Day2 je super ten velky nakupni kosik dole a ta zabudovana slunecni clona. Kdybych mela kupovat znova, koupila bych si ho zase...

renulem
26. pro 2017

@eminaf ahijky, jak jsi nakonec vybrala? Já též řeším joolz day & joolz geo & neonato . Asi tedy vemem joolz geo 2 . Ale stejně mě zajímá co vyhrálo. 😊

eminaf
autor
31. led 2018

@renulem Ahojky, odepisuji pozdě, ale přece. Máme doma Joolz Day 2, řekla bych, že úplně o něčem jiném než jednička. Ty jízdní vlastnosti se fakt nedají srovnat!!..
Jinak jsme mysleli, že vezmeme ten Geo 2, ale když jsme přijeli do Prahy do Špuntíka a mohli jsme si vyzkoušet oba dva, usoudila jsem, že ten Geo je hrozně těžkej, když ho chceš přizvednout třeba na obrubník musíš hodně zatlačit. I obsluha říkala, že je daleko praktičtější ten Day a dál, když jsem je měla oba dva postavené vedle sebe Day je prostě hezčí nebo aspoň mně se líbí víc. 🙂

neuspech
5. dub 2018

Holky prosím jsem vysoká 180čm nebudu ohla u Joolz Day 1?

Sem začni psát odpověď...

Odešli