Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

andilek
13. čer 2008

holky, ještě jeden postřeh, neustále se při zapínání kšír přiskřípávám prsty, jde to docela ztuha, takže už jsem měla asi 3 štěnice 😠 😝 😅

kacamar
14. čer 2008

sarihy, me u nas v obchode tvrdili, ze se vyrabet budou, ale budou stat 2500,- tak to dekuji pekne - to at si nechaj 😠 Italove blaznivy 😠

kacamar
14. čer 2008

andilek, myslis u autosedacky?? jj, je to nebezpecny, hlavne vzdy davam pozor, abych tam neskripla malou 😕 musis na to davat pozor 😉 taky uz jsem se skripla a jsem poucena

denousek
14. čer 2008

mak 1 a jakou mas barvu??ja jsem si ho ted taky kupovla v oranzovo cerne...
a jelikoz kdyz si to obednate primo od cam neonato tak vam k tomu vsem kolecka dodaji!!
jine obchody to nenabizi..jen oni...prej jim dalsi varka kolecek dojde o prazdninach tak jsem v poradniku..uz je tam 60 lidi u nich co na ne ceka....ale mam je slibene...aspon neco...

kacamar
14. čer 2008

denousku jako slibene je naprd. mas to pisemne? jinak nevim nevim...

andilek
14. čer 2008

kac, ne msylím u sporťáku, v tom ještě asi nejezdíte, autosedačka byla v poho 😉

kacamar
14. čer 2008

andilku aha, tak to jo. my jsme zatim v hlubokym... kdy jste zacali se sportakem? mala ma 62cm, tak pocitam jeste tak 2m a vytahnem ho taky...

slevik
14. čer 2008

Ahoj, tak my drandíme s cortinou už přes rok a jsem spokojená 😵 . Osobně mi přijde jako nej kočár 😵 .
Ale samořejmě chybičky se najdou 😔 .
Hluboká korba a autosedačka - super, skvěle se přecvakává, když je potřeba, hlub. korba prostorná
Sporťák - taky fajn, akorát asi není pro menší děti, co se zrovna naučili sedět. Bo pak sjíždějí. I já jsem Verunce (přestože už seděla pěkně) raději vypodložila pod zadkem plínou, aby nejezdila dolů.
Kolečka - máme klasiku, nafukovací jsme nedokupovali a no problem, Verunka si nestěžuje a my taky ne. A že výletujeme a jezdíme často cestou necestou 😉 .
Zapínání ve sporťáku - taky jsem se už xkrát skřípla 😠 , holt se musí opatrně, jenže říkejte to někomu, když spěchá 😅
Taška - je teda na houby, za tu dobu používání už zevnitř roztrhaná a nepřehledná, ale jinou asi kupovat nebudem. I když teda teď zrovna ji nemáme, bo už asi potřetí se nám urval cvoček na zapínání 😠 . Je fakt, že ji dost zatěžuju a pak to trpí 😔
No a pak, kdo má cortinu 2007 v oranžovo-šedé (černé) barvě - v celé serii byl problém s okénkem na stříšce. Během pár dní používání se nám naprosto rozlepilo, takže místo něj byla díra 😖 . Ale rychlostí blesku jsme dostali novou stříšku, sice bez okýnka, ale super 😎 .

Takže asi tak, chyby jsou, ale neměnila bych 😵

kacamar
14. čer 2008

slevik a vam se mala vesla jak dlouho do korby?

kacamar
14. čer 2008

ja jsem taky moc spokojena a hlavne se mi fakt libi nejvic ze vsech kocaru ktery jsem videla.... 😵 😵

slevik
14. čer 2008

Kaci - přečkala v něm v pohodě celou zimu i s fusakem 😉. V korbě jsme jezdili asi do 10 měsíců 😵

kacamar
14. čer 2008

jejda nam jsou 3m a ma tam uz jen 10cm mista 😕

denousek
15. čer 2008

tak mam je aspon slibeny no...rikali ze kdyz od nich vemu kocar dodaji mi i kola...je to jediny dodavatel.....takze je mit budou myslim si ze by si zase nemohli dovolit je kazdymu jen slibit...

me ted strasne klame ze me porad vrze kolecko a i kdyz se to namaze,nepomuze to,mozna jen na chvili a nevim co s tim..

andilek
15. čer 2008

kacmar, Ondra není obr dítě, váhově je OK, ale na dýlku máme teď kolem 70 cm, přešli jsme na sporťák na konci května, tudíž kolem 8. měsíce 😉

kacamar
15. čer 2008

nase dite vyrostlo za 3m o 10cm. jestli poroste porad stejne, tak jsme nejpozdeji v půl roce ve sportaku... no a kdyby ted byla zima, tak nevim, jestli by se tam vesla s fusakem, asi jen tak tak... ☹

mak1
15. čer 2008

Denoušek: Máme barvu z loňské kolekce oranžovo-béžovou, jinak podvozek už je z letošní... vypadá moc hezky! 😉

denousek
15. čer 2008

mak ja jsem prave lonskou kolekci uz nikde nemohla sehnat chtela jsem tu modro bezovou no..ale bohuzel...ale to neva oranzovej je taky moc peknej

kaceenka81
24. čer 2008

ahojky holky nevíte do kolika kg je ta korbička?malá mě tam ještě v pohodě vejde akorát když ji tam dávám tak ty boky kdese to přicvakuje na podvozek se jakoby prohnou! 😕 dělá vám to taky nemůže se to nějak zlomit?mám strach malá váží 8,5kg

kacamar
24. čer 2008

tak toho jsem si nevsimla. ale 8,5kg je podle me v poho. Nase vazi 6,5kg a jeste tak 2 mesice (doufam) se tam vejde. takze za 2 mesice bude mit urco taky kolem 8kg. nikde jsem neslysela, necetla, ze by to bylo omezeny kilama. autosedacka jo, ale korba ne.

misalka
24. čer 2008

naše Natálka má 9,6kg, vejde se teda tak tak,pomalu půjde do sport.,začíná pěkně sedět,nic se nám neprobíhá a s váhou není problém,spíš s délkou,Naty má 75cm...

vendy01
25. čer 2008

Ahoj holky! Už jsem sem několikrát psala, ale ne o těch stále probíraných kolečkách 😉 My jezdíme skoro 7 měsíců, mám Cortinu 2007, barvu modro-černou. A jezdíme pořád na plastových kolečkách. Ze začátku šlo trochu o zvyk, malej malinko nadskakoval..ale jezdili jsme po sněhu, ledu..ve vánici..no snad ve všem počasí, co si dovedete představit 😀 a nemůžu si stěžovat! Myslím, že mít za každou cenu gumový kolečka není potřeba. Určitě to trochu rozdíl bude, ale chci uklidnit ty, které neseženou gumový kolečka, že i tak si užijete super jízdu s Cortinou tak jako já 😀 😀 😀

kacamar
25. čer 2008

vendy, no ja se projela s nafukovacima a je to sakra rozdil. pekne me to s.re, ze uz nejsou k sehnani 😠

vendy01
25. čer 2008

Kacamar, tak to jsem ráda, že já ne, protože mám alespoň klid 😀 😀 😀

kacamar
25. čer 2008

vendy 😀 😉 jednou zkusis a nechces jinak 😀

vendy01
26. čer 2008

😀 😀 😀

mak1
13. srp 2008

Zdravím všechny... 😉 také se už můžu konečeně přihlásit jako majitelka a hlavně spokojená uživatelka cortiny!!! Zatím tedy drandíme jen týden, ale fakt si nemůžu stěžovat a malej Honzík taky ne!
Ke kolečkům se přidávám k názoru, že pokud jsme nezkusili jiné tak nám vyhovují ty umělé.. občas mám pocit, že Honzík pěkně nadskakuje, ale je pravda, že během chvilky chrní jako miminko 🙂 😀
Doufám, že nám nadšení pro cortinu vydrží co nejdéle a budeme jenom spokojení!!!

atreides
13. srp 2008

mě se občas stane, že když jedu po rovině, tak se jí to nelíbí a musím najet na hrubší povrch 😅 aby ji to udyndalo 😀

evask
29. srp 2008

Dobry den.Zvažujem kupu Cortiny,ale mohol by mi niekto napisat vnutorne rozmery vanicky? Stale sa neviem rozhodnut medzi Bolderom a Cortinou.Uprednostnila by som vacsiu vaničku,kedze cakame bábo do zimy.dakujem za odpoved

beponka
29. srp 2008

vnitří rozměry korbičky najdeš v internetových obhcodech. u Cortiny je to myslím zhruba 76 x 32
takový střed v těch kombinacích.
jinak je to myslím dobrý kočárek až na ty šílený kolečka 😒

alenka83
1. zář 2008

ahoj,taky se můžu přidat jako majitelka Cortiny. evosk, pokud zvažuješ mezi těmito dvěma, tak bych doporučovala jednoznačně COrtinu. Bolder je těžkej jako blázen, málo ovladatelněj a co hlavně, nevejde se jak do výtahu, tak na nájezdy po schodech, prostě nikam!!! Mám vyzkoušeno, vím o čem mluvím. Korbička je tak nastejno, u Cortiny je opravdu velká. Měla jsem z toho nejprve strach, ale je supeeer. Trošku by byl vylepšený gumovýma kolečkama, ale i tak je super. Opravdu.