• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

2. prosince 2015 
nejlevněji jak jsem sehnala cortinu, i kolečka tam mají o stovku levnějii:
http://cam-neonato.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=C-837neoclas
21. kvě 2008 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nafukovací kolečka se dají u nás sehnat jen v jendom obchodě a za 990 kč, což docela jde. Jinde prý už k dostání nejsou.
21. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajunka: tak jsem jim psala a dodávají je pouze ke kočárku :unamused:
jinak moc hezký jméno máte vybraný :grinning:
23. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si obednavala vcera cortinu jen sportak za 9299.-.. na www.kamilka.cz
a ty kolecka to prej bude problem...tak nevim..
nevite jaky jsou ty kolecka na nove kolekci 2008??prej nejaky penovy tak treba jsou v pohode :unamused:
24. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek - na kolekci 2007 jsou taky pěnový kolečka....Nejsem si jista, ale myslím si, že 2007 a 2008 se od sebe liší jen v desingu...
24. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem prave slysela ze na 2007 jsou nede gumovy a vetsinou nafukovaci a ze 2008 jsou penovy,,tak nevim....kazdopadne cortina je obednana co uz ted :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek - mám cortinu 2007 a kolečka mám pěnové - nafukovací jsem musela dokoupit zvlášť....s nafukovacími prej byly ty první tipy
25. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...no a co ty kolecka sou spatny cio jsou u toho nebo co.............ze se kazdej shani po nafukovacich...
25. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou špatný, ale někdy by ta jízda mohla být měkkší, tak proto chceme ty nafukovací :wink:
25. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenze ty nafukovaci nejsou pry k sehnani :unamused:
25. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jezdící zkušenosti s kočárkem ještě nemám - zatím je zaparkovaný u babičky :slight_smile: , ale hned při nákupu jsem byla rozhodnuta si pořídit i nafukovací kolečka. Dlouho jsem je sháněla , ale nakonec jsem je sehnala....Je problém je někde koupit, protože výrobce je přestal vyrábět, tak snad můžou být jen tam, kde mají staré zásoby...
25. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak prestal vyrabet..to je snad vtip ne....takze ja uz bych je nesehnala ze.. :unamused: ale zkousela bych to ale zatim nevim jestli jsou treba kdyz jeste nemam doma ani kocarek..chjo..to sou dilema...co kdyz to bude moc drncet to je teda dobry no.....
k takovymu drahymu kocarku by se to prece melo vyrabet neustale...
25. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek, taky je mám problém sehnat viz. můj příspěvek na hoře :wink:
26. kvě 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm :unamused: nebudu to resit nema to smysl teprve na kocarek cekam postou :sunglasses:
ale uz me to pekne stve jeste ho ani nemam doma a uz zjistuju ze kdyz si znicim kolecka tak mam proste smmuuulluuu§!!bomba no....
26. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
denoušku, a proč už kupujete nový kočár, když je malýmu teprv 5 měsíců?? (To je mimo diskuzi)

Já si kolečka dneska objednala u nás v jednom obchodě, páč s tim kočárem se to fakt nedá. Ty jízdy jsou někdy šílený a když najedem na větší hrbol, tak malá skáče :sweat_smile: v kočáru a kolikrát jí to vzbudí. Potkala jsem kámošku se stejným kočárem a nafukovacíma kolama a ta jízka se nedá srovnat. Akorát teda ty kolečka v obchodě jsou na objednávku a nevim odkud je berou, když už se nevyrábí. Snad budou :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar ten muj kocar je des,je tezkej blbe se snim jezdi,myslim ze trojkolka bude lepsi.... :grinning:
26. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám ještě ten starší tip. Hluboká korba je super , malou jsem tam vozila do 7 měsíců i s pytlem, ale sporťák mi moc nevyhovoval přišel mi nějaký úzký. Koupily jsme golfky a malou vozím převážně v golfkách.
27. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaakkk..

cortina obednana,tak to sem zvedavá co to bude za zázrak... :grinning:
28. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak už mám kočárek doma, teda u tchýňky a je nádhernej. Na kolečka ještě čekám(měla jsem osobní odběr) a kolečka byly na objednávku ,tak jsem zvědavá jestli dojdou. Kočárek je kráááásnej, a nakonec jsme ho měli za necelých 14500, bo jsem dostala ještě 5% slevu, že si tam předtím kupoval kočík)ten samej jen oranžovo černej brácha).
Atrei, dík za pochvalu jméno je to moc pěkny, ale babičkám se původně vůbec nelíbilo a lámaly mě ať to změním, nepodařilo se :grinning: . Ta vaše Ninka je moccc pěkná, doufám,že se povede i ta naše.
30. kvě 2008 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji: u nás naštěstí bez problému, páč je to jméno po manželově babičce, ale hlavně se nám líbilo :slight_smile: Určitě budete mít krásnou holčičku, držím palečky na porod, ať je rychle a bezbolestně a těším se na fotečky :wink:
31. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nedávno přešli na sporťák a tady jsou moje zkušenosti:
ovládá se skvěle, žádný problém, jezdíme teda po směru, pokud prcek umí sedět, nikam mi neklouže :slight_smile:
jinak mi dost vadí, že se zmenšil prostor pro dávání věcí do nákupního košíku, pokud tam chci dát něco většího, tak mám problém, to s hlubokou korbičkou nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jinak se mi moc nelíbí, jak z boudičky "visí (plandá)" zbytek látky, z praktického hlediska (pokud položím dítě) je to fajn, ale vzhledově nic moc, ale jde to i srolovat, takže kvůli tomu nový kočárek kupovat nebudu :sweat_smile: :wink:
12. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde sporťák nastavit do úplného lehu? dekuji - nechce se mi ted hledat návod... :sweat_smile:
12. čer 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar jde :wink:
12. čer 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji, toz to je dobre.... korbicka nam bude mala drive nez mrnous zacne sedet :wink:
12. čer 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar u nás to bude asi úplně stejně :slight_smile: Na zimu už bych to vyděla na ten sporťák.
12. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, male jsou 3 mesice a jeste ma v korbicce tak 10cm mista. takze to vidim jeste tak na 2m a pak asi bude drandit ve sportaku....
12. čer 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny... hrdě se hlásím jako čerstvá majitelka cortiny!!! Včera nám přišla a je opravdu moc hezká! Zatím jí máme v ložnici, ale ještě poputuje do porodu ke tchýni . Už se moc těším až budeme jezdit s mimčem!
Jinak jak se tady řešila ta nafukovací kolečka... jsou opravdu nesehnatelná :frowning2: ale myslím, že to zvládneme i bez nich.
12. čer 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak1, gratuluju!!! no nic jinýho vám nezbyte. chce to trochu zručnosti, aby jste prckovi nevytřásli duši z těla.... ale jinak je Cortina super. Jinou chybu jsem nanašla... krom těch kol.
13. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
díky za všechny postřehy ohledně tohohle kočárku !!! Já ho budu dnes objednávat...Ptala jsem se na ta nafukovací kolečka a bylo mi řečeno, že se přestaly vyrábět. Ale myslim, že to nebude zase tak veliký problém...hodně holek tady psalo, že s tím kočárke drandí po lesích a polích a v pohodě...jde asi jen o zvyk...takže asi tak...Hezké odpoledne !!!
13. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj žádná chyba až na ty kolečka :pensive:
13. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek