Kočár Cam Cortina X3. Máte zkušenost?

nasticka
6. dub 2007

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem CAM Cortina X3 evolution? je to můj favorit, ale když koukám po bazarech, tak ho nikde nevidím - to se vůbec neprodává? nebo je tak dobrý, že si ho maminky nechávají? 🙂 kdybste někdo měl nějaké reference (dobré nebo zlé) ráda si je přečtu.. Chceme koupit celý komplet (sport+korba+sedačka) vypadá moc pěkně a i se s ním výborně manipuluje, korbička mi připadá i docela rozměrná (budeme rodit v červnu, tak bychom už na zimu možná mohli i na sporťák..) a vše se dá nasadit po i proti směru jízdy..fakt moooc pěkný a šikovný kočár, jen mi chybí nějaké ohlasy z reality..přece jen výrobce toho naslibuje a nakecá a za půl hodiny v krámě taky nepoznáte, zda se nezorvrzá po měsíci provozu...

atreides
14. dub 2008

tak šťastnou ruku při výběru 😉

mak1
14. dub 2008

A ty máš tu loňksou kolekci??? Jakou barvu jestli se můžu zeptat?? Mě se docela líbí ta nová červená, ale když budeme mít chlapečka nevim jestli se to hodí 😀

atreides
14. dub 2008

mak: jj loňskou a z bazaru, černo-zelenou (mám ji v albu I.)
červená byla náš druhý horký kandidát a je podle mě vhodná jak pro kluka tak holku, někdo k ní preferuje právě kluka 🙂

vendy01
15. dub 2008

Ahoj holky, my s Cortinou jezdíme 4 měsíce a zatím fakt super! Jen jak teď začalo dost sluníčko, tak do kočárku dost svítí a malýmu to vadí..Dávám mu plínku přes obliče ..ale je dost živej tak si jí strhává.. nevíte, jestli jde přikoupit slunečníček?? Nebo jak to řešíte vy??? 🙂 Díky

lendy1
15. dub 2008

vendy01, když jsme měli korbičku, tak jsem dávala plínku přez korbičku a nahoře ji zahákla pod tu plastovou konstrukci.
Teď, když máme sporťák, tak si koupím sluneční stříšku:
http://www.babystyle.cz/zbozi/275-slunecni-striska

jde to na spoustu kočárků i na Cortinu 😉

Slunečník jsem zkoušela v obchodě takový ten univerzální: jsou ošklivý, s volánama 😝 , navíc jsme s prodavačkou vymýšlely, kam ho upevnit a když jsem viděla, jak ho musí různě kroutit, aby byl k něčemu, tak fakt do toho nejdu. Navíc zafouká vítr a slunečník se buď ohne nebo rovnou zlomí 😖

monas
15. dub 2008

My slunečník měli a sehnali jsme i bez volánů a v poho, ta sluneční stříška stejně pomůže jen částečně, slunečník se nastaví, jak je třeba od rána do večera, ať dítě spí, nebo sedí a nasadili jsme ho v poho, tak nevím...
Jinak, jak už jsem tady psala mnohokrát, na Cortinu nedám dopustit, pro mě to byla ta nejlepší volba, hodně cestujeme, kočárek mi přišel lehký, skladný, strašně variabilní, se spoustou vychytávek. Do terénů naprosto špica, zvládně ty nejneschůdnější terény, kam by se i se čtyřkolkou těžkou jelo. Manipulace jedním prstem, takže jsem s ním zvládla nést spoustu věcí v rukou, když bylo třeba. Např. pokud má někdo psa, radím jít do tříkolky!!! Krásně se manévruje v obchodech mezi regály, snadno si otevřete dveře a projedete, vejde se i do těch pidi výtahů. Původně jsem chtěla quinny speedy (nemá madlo), pak jané slalom (nejde nasadit po i proti směru)...Nakonec Cortina splnila všechny moje požadavky. Teď jsem ji už bohužel prodala, ale až budu mít další dítě, jiný kočár nechci!!! 🙂

vendy01
15. dub 2008

Lendy1, Monas- díky moc za rady..zkusím to nějak vyřešit..Monas kam jsi dávala ten slunečník??? Lendy dej vědět jak funguje ta stříška. Nám do sporťáku ještě nějaký měsíc chybí, malýmu jsou 4 měsíce, tak uvidím... 🙂

mak1
15. dub 2008

No holky mám z Vás velkou radost.. prostě Cortina vítězí na plné čáře!!! 😎 🙂 Už se na ní moc těším!!!

mak1
15. dub 2008

Ještě bych se chtěla zeptat na názor... to tedy úplně nesouvisí s Cortinou 😔 ale čekáme chlapečka a moc se mi líbí v té nové kolekci červená... myslíte, že je to hodně blbý mít červený kočár na chlapečka???
Děkuji 😎

alenka83
15. dub 2008

ahoj, také se přidávám k majitelkám Cortiny. Myslím, že dneska se barva až tak neřeší, takže i červená je pro chlapečka, proč nééé. Když to nebude úplně růžová, tak si myslím, že klidně do ní běž. My máme pro chlapečka tu černo - šedou s kolama a moc se mi líbí. Chtěla jsem něco neutrálního, co kdyby náhodou a už se těším, až s ní vyjedeme. Jinak bych s koupí ještě klidně nějaký ten týden počkala. Půjde s cenou určitě dolů. My jí koupili někdy před měsícem a teď je zase o další tis. korun levnější...

vendy01
16. dub 2008

Mak1 - taky bych šla do červený, kdyby se mi líbila nejvíc. Kámoška teď zrovna vozí chlapečka v červeným a vypadá to taky super! Zase je originální 😀 My máme starou kolekci modro-černou.. Cortina je prostě super! U nás na vesnici s ní fakt vynikáme 😀

monas
16. dub 2008

Klidně červenou ber! My měli taky tu modro černou (tmavě šedou). Ten slunečník- já si teď nemůžu přesně vzpomenout, ale normálně někam na konstrukci, teda bylo to jinak když byl po směru nebo proti směru jízdy, ale šlo to tam skvěle. Jen se musí vybrat slunečník na ty oválné trubky. Nejdřív nám nutili nějaký asi za 800,-, pak jsme sehnali za necelé 300,- nebo 400,-, už nevím.

mak1
17. dub 2008

Děkuji za názory... teď jen ještě spacifikovat manžílka 😀 😀 a kupuje se!!! Ten proti cortině teda nic nemá, ale jen řešíme tu barvu... 😉

lendy1
23. dub 2008

tak konečně dorazila sluneční stříška a je parádní. V obchodě jsem si ji zkusila, jak to vypadá a pasuje a objednala jsem ji přez net. Máme Teutonii 2008, je o něco víc nepropustná než loňská kolekce. Stříšku jsem testovala 1. den a super, když svítí sluníčko, stříšku skopím, aby nešla do kočárku a když ji nepotřebuji, jen ji odklopím přez kočárek. Navíc se dá velmi snadno a rychle nandat a sundat - zatím tedy maximální spokojenost a do slunečníku opravdu nejdu 😀

mak1
9. kvě 2008

Ahoj všechny zdravím... prosím mám ještě jeden dotaz. Máte některá zkušenosti s klasickým výtahem v paneláku?
Měříme to s manželem a vychází to fakt ťip ťop ☹ ale měl by se vejít.. tak jen jestli některá bydlíte v paneláku a vejdete se??? 😉 Díky

denousek
10. kvě 2008

mak vidim ze cekate chlapecka 14.8 to jsem se ja narodila 😀

holky co cortina...sportacek se asi chystam kupovat co vy na ni??..

alenka83
10. kvě 2008

ahoj holky, mak neboj, cortina se opravud vejde do takového klasického starého panelákového výtahu. Už jsem to zkusila. Je to fakt tak akorát, ale vejde se, nikde neškrtáš nic.

mery.luu
11. kvě 2008

Holky chtěla jsem se zeptat. : Máte některá zkušenost s nafukovacími koly na cortinu?? Mám v plánu si je dokoupit. Není pak kočárek těžší a není pak s ním horší manipulace?? O kolik jsou nafukovací kolečka těžší od těch plastových??
Díky moc 🙂

misalka
11. kvě 2008

ahoj,máme 4měsíční holčičku,cortinu využívám pořád,malá v ní spí i na zahradě,nechtělo se mi pořizovat 2kočřáry jeden ven a druhej na zahradu,nafukovací kola jsme doobjednávali a je to o 100% lepší jízda,ty plastové moc drnkaly a malou to někdy budilo a strašně to s ní házelo,nevážila jsem je,ale manipulace je i s nafukovacími koly výborná,vřele doporučuji naf. kolečka...

mery.luu
11. kvě 2008

misalko - děkuji moc, jsem ráda, taky si myslím, že s těmi naf. koly to bude lepší. Mohla bys mi prosím poslat nějakou fotku, jak s tím novým obutím vypadá 🙂 - předem děkuji

misalka
11. kvě 2008

zkusím něco najít,vypadá ale úplně stejně...

atreides
11. kvě 2008

ahojky, tak už jsme taky konečně vyjeli s kočíkem 🙂 a SUPER, Ninulce se drkotání moc líbí, vždycky ji to uspí 🙂

misalka
11. kvě 2008

mrkni ke mně do alba,foto procházka v albu Natálka
Natálce se to taky líbilo,ale jen do 6týdnů...ale jinak jsem s cortinkou moc spokojená, bohužel brzy budeme muset nasadit sportovní verzi,naše Natálka má 4měsíce,9kg a 70cm,myslím,že se nám do hluboké korbičky vejde max. do srpna,tedy doufám,že aspoň...

mery.luu
11. kvě 2008

misalko - no ty naf. kolečka jsou teda úplně stejné 🙂 jak ty gumové 🙂 ...to je super, já jsem si představovala, že budou vypadat jinak 😀

Kupovala jsi je v obchodě, nebo přes net - jestli přes net, tak na jakých stránkách???

Ještě jednou mooooc děkuji za veškeré info 😉 .

misalka
11. kvě 2008

přes net, už si nejsem 100%jistá,ale myslím že to bylo http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/stupatka-z...
není za co děkovat

holy20
11. kvě 2008

Ahoj holky,
pokud by jste některá měla zájem, prodávám aktuálně celou trojkombinaci z kolekce 2007, v barvě černočervené. Je to velmi krásná barevná kombinace, my jsme ji používali pro chlapečka. Kočárek jsme používali 9 měsíců, z toho 8 měsíců hlubokou korbu, tak je fakt dostatečně velká.A byla jsem opravdu spokojená.
Kočárek prodávám, protože malej mi vyrostl z autosedačky, museli jsme koupit novou a doma mi hluboká korba i sedačka zabírají místo. Budeme rekonstruovat byt a stěhovat se, takže to prodávám celé, nechci to převážet jak kočka koťata. Foto je i v inzerátu ze 3. května v sekci Bazar. Ale na požádání pošlu. Kočár je v perfektím stavu. Cena je 11.500Kč.

evik3
14. kvě 2008

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s tím, jestli se Cortina CAM X3 vejde do kufru Fabie?

mery.luu
16. kvě 2008

evik - no nám se kočárek vlezl do felicie, ale museli jsme sundat i kolečka, takže si myslím, že do fábie jí taky nasoukáš 😉

misalko - tak kolečka jsem konečně sehnala, tak se těším, až vyjedeme... 🙂

misalka
16. kvě 2008

to je dobře,ta jízda je opravdu pro dítě pohodlnější... myslím si,že prudké nárazy - viz. plast. kolečka nejsou dobrá ani na vývoj páteře

atreides
20. kvě 2008

tak jsem včera objednávala nafukovací a všude totálně vyprodáno, ale tady mi řekli, že ještě budou, že si je můžu zamluvit, že už je má takhle 12 lidí, snad budou brzo ☹

http://www.lovelybaby.cz/285/prodej-detaily/kol...