Kočár s přehazovací rukojetí. Lepší než s pevnou?

ludvajs
6. únor 2011

Přeji krásný den chci se zeptat moje přítelkině prosazuje kočárek s otočnou rukojetí aby mohla mět dítě před sebou prý je to lepší já si myslím že lepší je když se dítě dívá do předu vnímá toho mnohem více to je muj názor mužete poradit? 🙂

beruska2x
6. únor 2011

nektere kocarky maji i otocnou celou sedacku - muze se dat obema smery.. no mensi ditko je lepsi mit k sobe a videt na nej ale amminka se taky veeelmi rychle okouka 😉 a ditko chce videt do sveta a pka se treba z kocarku dost i nekdy nebezpecne naklani, aby videlo kam jede.. takze ho stejne bude muset otocit proti smeru jizdy...
aspon takova je moje zkusenost 🙂

veruska007
6. únor 2011

No, ja vzpominam, jak mela maminka kocarek natoceny k sobe a bracha jezdil na stojaka a koukal dopredu 😀 .

sayast
7. únor 2011

dcera doted miluje kdyz koukame na sebe, u toho si povidame, zpivame. sice asi vypadam jak blazen pro kolemjdouci 😅 😀 😀 😀 , ale mala je stastna a i se neco nauci 🙂. ale je i tak ze kopuka pred sebe, kdyz nema naladu nebo aby mela zmenu 🙂
mam otocnou sedacku, priste budu urcite preferovat prehazovaci rukojet. uz kvuli slunicku 🙂