Kočárek ABC Design Viper 4 2017

kajdule001
7. říj 2016

Ahoj holky 🙂
Ráda bych se zeptala, zda některá z vás přemýšlí o pořízení kočárku ABC design viper 4 2017....nebo pokud ho už někdo má doma tím lépe 🙂
Moc se mi líbí a ráda bych slyšela nějaké názory. Děkuji za odpovědi

magdanaty
7. říj 2016

Ahoj, já ho měla v užším výběru, ale nakonec mě nepřesvědčil...je hodně těžký a takový nemotorný, sporťák vypadá strašně humpolácky a dost zvláštně se krabatí boudička. Když jsem ho porovnávala se svým druhým favoritem, byl vítěz jasný.

aiva01
12. říj 2016

@magdanaty jak byl tvuj druhy favorit?

magdanaty
12. říj 2016

Neonato Puro Urban...oni to jsou celkem dost rozdílné kočárky, a to i cenově... ale prostě z těch všech ostatních, co jsem viděla, mě žádný jiný neoslovil...

lu_ta
23. říj 2016

Ahoj, my ho budeme s největší pravděpodobností kupovat, byli jsme ho v obchodě vyzkoušet a moc se nám líbí. Má vše, co jsme chtěli...větší kola, polohovací záda i nohy, sporťák jde po obou směrech, je odpružený, není polský a cena je pořád přijatelná. Dle prodavačky v obchodě na něj zatím nemají žádné reklamace a když jsem po ní chtěla ukázat podobný v této cenové relaci s těmito funkcemi, tak mi řekla, že o jiném neví, protože tento je dle ní "celkem dost muziky za málo peněz".....

kajdule001
autor
23. říj 2016

Tak my ho už objednali. 😊 V obchode jsem si ho ozkousela horem dolem a byla jsem nadsena, tak jsem na něj zvedava 😊

lucianek
23. lis 2016

Take o něm premyslime - potřebujeme terenak a tento zatim vychází ze všech jako nejlepší i když tedy těžší ale tím ze hodně jezdíme po vyletech a ne jen po městě tak vychází podle všeho zatim nejlíp 🙂

matulkah
5. únor 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste kočárek nakonec zakoupily a co na něj říkáte? Mě se hrozně líbí, jediný co mě odrazuje je celková hmotnost, asi budeme často převážet autem...

solarinka
6. únor 2017

Ahoj, máme předvybranej úplně ten samej, i stejnou barvu, tak budu ráda za jakoukoliv informaci od někoho, kdo už ho doma ozkoušel🙂 Zároveň by mě zajímalo, jak je na tom autosedačka ABC Hazel? Nemáte někdo? Někde jsem našla, že ten předchozí typ neprošel nějakými testy.. Děkuju🙂

kajdule001
autor
8. únor 2017

Ahoj, kočárek používáme 2 měsíce a naprosta spokojenost! Bydlíme na vesnici a kočárek zvládá každý terén ☺ zatím mám odzkousenou pouze korbu. Jinak co se tyka hmotnosti, tak opravdu patří mezi ty těžší...ale i Já sama kočárek bez větších problémů naložím do kufru. Mohutnější podvozek jsem chtěla...I za cenu větší váhy. Co je Velká výhoda, že při skládání kočárku nemusíte sundavat korbu...složení a rozložení provedete jedním tahem. Zadne složitosti 😊 stříška se dá v zadní části rozepnout a prodloužit, takže v létě na mimi nesviti a zároveň mu tam síťkou proudi vzduch. Též je skvěle madlo, ktere se polohuje vysunutim. Já jsem mala manžel hodně velký. S kočárkem jsem spokojena.

matulkah
8. únor 2017

@kajdule001 Ahoj, jsem moc ráda za tvoji recenzi 🙂
Jak jsem psala výše, tak se mi kočárek moooc líbí a právě mám strach z té váhy. I kamarádka mě odrazovala. Ale ona má 14ti kg kočár, což je tak nějak průměr bych řekla a ty 2 kila navíc mi už nepřijdou taková tragedie.
Někde jsem se dočetla, že většinou, když je ten kočár kvalitní a těžší, tak se ovládá i v terénu mnohem líp než lehkej šmejd... Ale zkušenost zatím s ničím nemám, budu mít první miminko 🙂 Ale určitě ho budeme využívat i na procházky do lesa apod.
Je pravda, že ho asi budeme hodně převážet autem, ale tak si říkám, že stejně naložíš podvozek a korbičku zvlášť, takže netáhneš těch 16kg naráz nebo se to nerozděluje?
Předem děkuji za info 🙂

matulkah
8. únor 2017

@kajdule001 Promiň, to s tím sundáváním korby jsem přehlídla 😅 😅😅

ottom
1. bře 2017

v tuto chvíli je to náš favorit, ale přemýšlíme nad tím, jestli se vyplatí 2017 nebo podstatně levnější ročníky ve výprodeji. někde jsem četl, že 2014-2016 se měnily jen barvy (bohuzel barva je samozřejmě velmi velmi důležitá 🙂 ) v kolekci 2017 jsou ale na první pohled patrné nějaké úpravy. kočárek je takový kulatější, zmizela okýnka, sportak má jiné "stupátko", korbička je menší. těžko říct, jestli ty změny jsou všechny k lěpšímu a jestli se tedy vyplatí kupovat 2017. No a v neposlední řadě je tady ještě ta autosedačka Hazel. Nikde žádný test a ta předchozí - Risus úplně propadla.

janccaaa
1. bře 2017

Ahoj, zatím je ten Viper 2017 taky náš favorit, byly jsme se na něj jen tak zběžně podívat a všimla jsem si ještě nějakých změn. Stříška se dá protáhnout dopředu, aby tam nesvítilo sluníčko a ten vrchní kryt na hluboké korbě je na patenty (předtím u 2016 byl na suchý zip a kamarádka ho teď musela dát opravovat, protože to nedrželo). To jsou jen takové malé detaily, které mě potěšily 🙂 ). A korbička se zmenšila jen na délku o 1,3 cm a na šířku se zvětšila o 1,7 cm, tak to mi nepřijde zase nějak zásadní. 🙂 A vůbec se mi designově prostě líbí víc no 🙂 . Spíš bych si chtěla vyzkoušet tu manipulaci v terénu , jestli ta váha je opravdu takový problém, jak mnozí uvádí. Ale myslím, že to stejně vyhraje ten model 2017 a pořídíme ho ❤

solarinka
1. bře 2017

Ahoj, ted maji na malviku akci na kocarek-hluboka a sportovni korba,autosedacka a nanoznik na sportak za 15.600 myslim.mame ho zatim v krabicich ale uz se tesim az ho vybalime🙂 puvodne jsem mela taky vybranou tu radu pred,ale tahle novejsi verze mi prijde praktictejsi.treba striska se da pretahnout hodne dopredu jak u hluboke tak sportovni korby, to u predchoziho kocarku neslo.a prijde mi ze ta novejsi korba ma lepsi tvar pro miminko.Doufam ze budem spokojeni🙂

vero15
3. bře 2017

Ahoj všem, dneska jsem se byla kouknout poprvý na kočárek a jsem nadšená z tohoto kočárku 🙂. Nejprve nám ukázali Moon Nuova, jenže ten byl poměrně malý. Můj partner má skoro 2 metry a Viper je pro něj ideální. Moc se mi líbí i design. Ještě se jedu podívat v neděli jinam, ale mám horkého favorita ❤
Viper 4 2017 je do terenu skvělý. Sice je těžší, ale to není takový problém. Jako autosedačku nám paní prodavačka doporučila Cybex, vypadalo to na podvozku krásně. Dalším kandidátem je ještě Maxi Cosi. Ostatní nejsou tak kvalitní. 🙂 Těším se, až si kočárek koupím. Uvidíme, jestli ho ještě něco trumfne. Hezký víkend všem!

ottom
4. bře 2017

Kdyby tam byla nějaká informovaná prodavačka, tak se určitě zeptejte na změny od předchozí verze.

ottom
13. bře 2017

podle vyjádření přímo od výrobce je ABC Hazel pouze přejmenovaný Risus. Co se týká bezpečnosti, tak to není tak hrozné. Sedačka propadla v testech pouze v případě, že byla v isofixu. Pokud byla připoutana standardně pásem, tak získala průmerné hodnocení.

solarinka
13. bře 2017

Dekuju za informaci🙂 isofix mit nebudeme tak snad bude vse v poradku🙂

janccaaa
29. bře 2017

Ahoj holky, tak jak dopadlo Vaše rozhodování? Pořídili jste tento kočárek? My do něj asi půjdeme, ale teď máme ještě dilema s barvou. Váháme mezi variantou modrou- Admiral a hnědou-Bean... Nemáte někdo zkušenost s tou Admiral variantou ? Jestli se "nevyšisuje"? Děkuju 😉

vero15
29. bře 2017

@janccaaa Ahoj Jančo, já do něj jdu. Ještě čekám, jestli nebude někde levněji. Mám ještě čas. Jinak barevnou variantu jsme vybrali Bean hnědou. Na živo je krásná. 🙂 Těším se

janccaaa
29. bře 2017

@vero15 Ahoj, my jsme právě naživo viděli taky ten hnědý a líbila se nám moc, asi ještě ten modrý pro klid v duši okoukneme 🙂 Na nějaké akce taky čekáme, ale zatím marně 🙂

vero15
29. bře 2017

@janccaaa Slyšela jsem, že minimálně minulý rok na Dětský den měli obchody slevy. Ale netuším, kdy máš termín. Já až v srpnu, ale doufám, že do té doby někdy levněji bude. Okoukni to a to se určitě rozhodneš hned 🙂

janccaaa
29. bře 2017

@vero15 Já v půlce červenca, ale ráda bych to měla už v květnu všechno po kupě 🙂 Tak uvidíme, každopádně děkuju za info 😉

petraf203
30. bře 2017

Také uvažujeme o koupi tohoto kočárku. Mě trošku odrazuje ta stříška u korby, že jde zakrýt pouze přetažením dolů. A váhu jsme moc neřešili, spíš jsme chtěli kvalitní kočárek a ne nějaký lehký, který se za chvíli rozhrká. Na sedačku jsme se také ptali, jak je moc bezpečná a bylo nám rečeno, že není vůbec špatná. Záleží, jak často budete cestovat. Doporučili nám připlatit si raději za sedačku pak pro větší děti. U té sedačky co je ke kočárku, tak je tam pouze taková látková stříška.

janccaaa
30. bře 2017

@petraf203 Ahoj, asi jsem nechápavá, ale jak to myslíš s tou stříškou? 🙂 Jak jinak by se měla dát zakrýt? Děkuju 😉

lucianek
4. dub 2017

Holky kočárek mame - synovi jsou skoro 3 týdny - takže už je zajety a nemam výhrady - vse super a ta váha není vůbec znát - takže doporučuji 🙂

vero15
4. dub 2017

@lucianek Lucí a nevadí ti, že to nemá pružiny a pořádně nehoupe/nepéruje? To je jediný, nad čím přemýšlím 🙂 děkuju

lucianek
10. dub 2017

Me to nevadí a malej houpání nepoznal takže když pobrekava staci trochu drncacky a hned je klid 🙂

vero15
10. dub 2017

@lucianek To jsem ráda 🙂 super! Kočárek jsem v pátek koupila a mám obrovskou radost! 🙂 Teď si hezky počkat na prcka 🙂

magdi999
2. srp 2017

Ahoj všem. Kočárek Viper 4 2017 jsme také pořídili, ale když jsme ho složili zarazilo nás, jak se kýve korbička na podvozku. Zacvaknuta je na adaptérech a dost se kýve zepředu dozadu. Měli jste to také tak? Uvažujeme reklamaci, protože se nám to nezdá. Sportovní korba drží dobře..