Kočárek ABC Design Viper 4S. Máte zkušenost?

janulina82
10. bře 2011

Ahoj holky,

hrozně se mi líbí letošní kočárková novinka od ABC Design - Viper 4S. Četla jsem zatím skoro jenom samou chválu na staršího bráchu 3S, za kterým jsem taky vyrazila do prodejny v OV, ale tam po srovnání se 4S mě tento uchvátil víc. Přijde mi stabilnější a pevnější, lehčeji ovladatelný. Uvádí se docela vysoká váha - 15-17 kg, ale neřekla bych to, jízda je s ním fakt lehoučká.
Zajímalo by mě, jestli už někdo tento kočárek stihl koupit a vyzkoušet v opravdovém terénu - můžete přidat svůj příspěvek?
A co říkáte na barvy? Je to všechno černé v kombinaci s barevným provedením rámu. Zjistila jsem si, že hlubokou vaničku můžete nacvaknout jakoukoliv, takže uvažuju o nějaké světle hnědé, takže bych koupila pouze sportovní kočárek (černý) a k tomu hl. korbu podle libosti. Cenově to pak vyjde stejně jako když bych kupovala ten nový zvýhodněný set (9900). S tím sporťákem je to komplikované - technicky by šla taky nacvaknout sportovní sedačka ze 3S (líbí se mi varianta lattee), ale neprodává se zvlášť ale pouze s rámem, tudíž bych prý musela koupit dva kočárky a zkombinovat si je sama ☹
Ledaže by někdo měl zájem o to mít Viper 3S v moderní černé barvě, která se dodává na 4S, a tak bychom si vlastně vyměnili hlubokou i sportovní sedačku. Najde se někdo takový? 😵

sunnies
3. kvě 2012

@dandik mám to z e-shopu a tam byla napsaná varianta AQUA + šedá

dandik
3. kvě 2012

@sunnies Aha..a nemáš odkaz? Já jí totiž našla jen jako aqua.

sunnies
3. kvě 2012

@dandik to není např., přesně tam jsem ji objednávala 😀

dandik
3. kvě 2012

to je náhoda 😎 🙂 ještě jednou díky jdu do ní a uvažuji i nad letní dekou v té barvě....to zase bude peněz 😉

dandik
9. kvě 2012

@sunnies Koukám na tvoji fotku kšírů u sedačky a máš to jinak než my. My tam máme takové velké klipsny schované v popruhách. Zítra to vyfotím, ty tvoje jsou lepší, náš prcek to má na ramenou a je to dost velké. Jinak už máme podložku, je super.

dandik
13. kvě 2012

Nemáte náhodou někdo sluneční stříšku na sporťák? Nebaví mě stále přehazovat plenu.

kasparci
13. kvě 2012

@dandik mame, je to k nezaplaceni. Meli jsme slunecnik,ale ten je “za trest“

dandik
13. kvě 2012

A můžu se zeptat jakou? Od jaké firmy a zda se musí sundavat, nebo jí vozíte stále na stříšce. Chtěla bych nějakou, kterou můžu nechat, i když sklopím stříšku.

fori
13. kvě 2012

Ahoj mě se tento kočár taky moc líbí.. určitě do něj půjdem... chceme celý černý... jenom jsem se chtěla zeptat jestli je k němu i nánožník a nebo se musí koupit nějáký univerzál??

romca13
14. kvě 2012

@fori my máme ten hnědy kolekce 2012a v setu byly nánožníky oba ,, i nma hlubokou korbu i na sporťák,, dokupovala jsem pláštěnku a tašku,,,,

fori
14. kvě 2012

@romca13 tak super díky... já budu mít taky kolekci 2012 i ten hnědý se nám taky líbil....

romca13
14. kvě 2012

@fori i když je možný, že třeba každý obchod to má jinak,, bo někde jsem četla, že lze přikoupit nánožník a podobně,,,,ale třeba i v tom našem obchodě, odkama jsme to brali to bylo napsáno taky, že lze přikoupit nánožník a nakonec byl normálně v ceně a nic jsme nedopláceli,, asi je třeba se zeptat přímo na to m eshopu nebo prodejně, odkud to budete brát,, jo a ještě jsme přikupovali adaptéry na autosedačku,,,

fori
14. kvě 2012

@romca13 jo jo adaptéry to vím.. na maxi cosi co chci já stojí 500Kč. no já ho chci kupovat v AAAkočárky.. na prodejně. Ale těd všude stojí 9900kč, tak asi jedno odkud ho vezmu ne?

romca13
14. kvě 2012

@fori my ho měli za 9 490,- + 370,- adaptéry na maxi cosi,, máme ho z brna ze sam baby,,, kupovali jsme ho přímo na prodejně,, i když na netu mají uvedno že adaptéry stojí 499,- a kočárek 9 990,- tak nevím 🙂

fori
14. kvě 2012

@romca13 no tak uvidím za kolik ho koupíme my... budeme ho kupovat až tak v létě... nebo kdy se pořizuje kočárek??

romca13
14. kvě 2012

@fori no to záleží na každým,,my ho kupovali koncem března, termín mám v červnu, myslím, že pověra, že by se kupovat neměl,, až po porodu už dnes moc nefrčí, i když jsou i tací,,, nemáme ho doma, ale máme ho u našich, tak aspoň tak že ho nemáme přímo v bytě 🙂)))

fori
14. kvě 2012

@romca13 no tak to ho budu kupovat podobně jako ty já mám termín až 2.11. a chci ho koupit tak v červenci nebo srpnu. já už si teda 1 kočár koupila - použi tý tady na bazárku, na doma a na chatu... a s Viper budu jezdit jen ven, a chci si ho nechat popř. na druhé mimčo. ten kočár je Dorjan... má velkou korbu a je pěkně houpací ..za 800. to jde ne?

romca13
14. kvě 2012

@fori takto je určo dobrá cena 🙂 na takový to ježdění, jestli má velkou korbu, tak v něm budeš vozit celou zimu 🙂

andrle123
14. kvě 2012

a to se musí vždycky kupovat adaptéry na autosedačku? my jsme taky uvažovali nad viperem 4S. Našli jsme ho tady http://www.sambaby.com/1985-kombinace/33331-abc... Cena je asi všude stejná.

andrle123
14. kvě 2012

jaký je ten kočárek Dorjan?

dandik
14. kvě 2012

My kupovali v Malvíkovi přes eshop a cena byla jako na krámě. Důležité pro nás bylo, aby obchod v případě reklamace kočárku zaručil půjčení jiného kočárku. Moc prodejen to nedělá. Jinak v kolekci 2012 je nánožník i na korbu a sporťák v ceně.

dandik
14. kvě 2012

@kasparci Můžu se zeptat, jakou značku nebo odkud máte tu stříšku? A zda se dá skládat střecha sporťáku i se stříškou nebo se musí sundavat. Moc děkuji.

kasparci
14. kvě 2012

@dandik ahoj,mame sunshine kids. Od doby,kdy jsme ji koupili,jsme ji z kocarku nesundali-vezli jsme kocar v aute,byla na tom plastenka,... Je to fakt vyborna vec. Jen na to,ze nestoji uplne malo,tak se trochu delaji dirky ve svech. Ale na fci to nema vliv

dandik
14. kvě 2012

@kasparci moc díky za info. Budu jí shánět, slyšela jsem už na tuto stříšku dobré reference i z jiných kočárků. Ještě si chci kočárek vytunit držátkem na lahev 🙂

kasparci
14. kvě 2012

@dandik to chci taky;) Az na nejaky narazis,tak dej info;)

dandik
14. kvě 2012

@kasparci Můžu mít ještě dotaz. Když jsem nyní důkladně zkoumala stříšky od Sunshide Kids, tak jsou dva druhy, který máte?? http://www.moje-miminko.cz/sunshine-kids-slunec...
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

Držák na lahvičku sháním, docela se mi líbilo toto - ve spodní části diskuzi je vidět na fotce + obrázek z eshopu http://www.emimino.cz/diskuse/kocarek-mutsy-819... nebo na další straně je přímo ušitá kapsa na řidítka na lahev pro mne, lahvičku prcka a termozavírací kapsa na sváči či mobil, klíče... jde to ale jen při posazení proti směru, po směru má ABC vysokou boudu, takže to bude překážet
.

kasparci
14. kvě 2012

@dandik my mame tu prvni

dandik
15. kvě 2012

@kasparci a jak jí uchycujete, když je sporťák proti směru?? Je na suché zipy a nemůže se to tím pádem přichytit ke konstrukci. 😒

kasparci
15. kvě 2012

@dandik suchy zip je na uchyceni za madlo-to se mi stejme nelibi. Privazuje se to tkanickama na bocich-treba za konstrukci sedacky