Kočárek Cam Dinamico. Máte ho doma?

paaaja111
30. bře 2012

Holky,
CAM Dinamico, novinka roku 2012. Nemáte ho už některá doma nebo neuvažujete o koupi? Líbí se mi kostrukce se 4 kolečky místo původních 3 (viz. Cortina). Uvažuju o koupi pro druhé mimi, ale nechci to uspěchat a ráda bych se s někým poradila.

anetkaladik
20. srp 2014

@ignacie2 Ahojky já mám Dinamico 2014 béžový,používám ho od dubna,kupovala mi ho mamka a vybrala ten béžový,ale v zimě bych ho chtěla prodat a koupit sporťák od jiné značky,protoźe mám holčičku a chtěla bych nějaký fialový 🙂 takže sporťák vůbec nepoužiju.

ivetaeminemka
20. srp 2014

mam, a nemuzu si vynachvalit. Mam 2013 kolekci s kaminkama

ignacie2
21. srp 2014

Holky díky,jsem neodolala a koupila si Dinamico 2014 ten hnědý,čekáme chlapečka,ale mám ho ze slovenska,probíhala tam akce a byl o 5tisíc levnější než tady.Takže super.

adul_ka
21. srp 2014

Ahoj, měla jsem Cam Dinamico 2013, s hlubokou korbičkou jsem byla spokojená-prostorná, pro blinkací děti se to dalo zvednout, snadno udržovatelná, kočárek téměř každý obdivoval, nicméně sporťák hrůza, hrůza, hrůza, stříška pořád padala, váha na předních kolečkách, pod stříšku foukalo, navíc vzadu divně plandala, je to ohromné pádlo, blbě se s tím manipulovalo, malej pořád popojížděl a to jsem měla vevnitř vložku. Přijde mi, že se sporťákem si vůbec nedali práci. Sporťák jsem používala týden, pak musel jít z domu, opravdu se to nedalo. Nicméně s hlubokou korbou jsem byla spokojená. Ale do Dinamica bych už nešla.

ignacie2
22. srp 2014

adul_ka děkuji za odpověď,ale někde jsem četla,že snad 2014 by už měla na tom být ze sporťákem lépe,že už tam to mimi,pak neplandá,i pásy by prý měli být lépe řešeny,tak uvidím,až se k němu dostanu 🙂 čekáme prcka až v prosinci,tak to bude ještě za dlouho 🙂

semmi
21. zář 2014

@paaaja111 Ahojky vím, že už je to starší diskuse, ale ,phu se zeptat jak se Ti s ním jezdilo a zda ma nake mouchy? ja ho mam ted moznost koupit a trochu váhám... Na oko je nadherný, ale zda je taky tak praktický. budu vdecna za jakekoliv info ;)

zuzacek26
22. zář 2014

@paaaja111 Můžu se zeptat, v kolika měsících jste přešli do sporťáku? já o kočárku stále uvažuju a sporták začneme používat na zimu...

paaaja111
autor
22. zář 2014

@semmi Ahoj, jezdilo se s ním naprosto senzačně, jedno rukou ho mohlo řídit i tehdy moje tříleté dítě. A mouchy taky měl - vadilo mi, že nejde dobře dovypnout horní boudička (pořád byla jako by pomačkaná). A měla jsem ten vínový se Swarovski a v zimě do korbičky trochu foukalo (horní "kryt" na korbě neměl ten zvedací okraj proti větru). Musela jsem to řešit dekou. Ale už jsou to 2 roky a dnešní typy jsou vymakanější. K hluboké verzi jsem jinak neměla žádné podstatné výhrady. A taky, byl naprosto super na parádu :o))

@zuzacek26 Ahoj, přesně si nevzpomínám, myslím, že v 8. měs. Bylo to na jaře a už tam "chyběl" zimní fusak, moje malá není žádný obřík, kočárek pro ni byl hrozně veliký a klouzala v něm. nemohla se zaráz opřít zádíčkama a přitom se držet madla. A neměla podepřené nožky. Sportáček je velký, na zimu super. I ten velký nánožník, kde se narve fusak, deka.. My jsme nakonec kočárek prodali a koupili jen menší skladný sporťák - na léto.

nelly9
8. pro 2014

Dobry den,

treba se najde nekdo, kdo jeste odpovi i kdyz je to starsi dizkuze. Kocarek mam doma 9 mesicu, korbicka uzasna, ale ze sportaku silim a nechybi malo a jde z domu. Ale za ty penize:( Mam deviti mesicni mimino a strasne sjizdi, v lehu se mi vubec nelibi zadicka a hlavne ten nanoznik je katastofa. Je hrozne dlouhy, ale malou absolutne nezakryje, mozna vetsi dite jo, ale ne prcka a co ted v zime...resili jste to nektera? Nejakym univerzalnim nanoznikem, jakym, vlozkou?

O padajici strisce a sroubech radsi ani nemluvim...kocarek uz primo nesnasim..:(
Dekuji.

pavlinka83
8. pro 2014

@nelly9 Taky mi tam malej sjížděl, pořád jsem ho narovnávala, je naprd, že nejdou zvlášť zvednout ty nohy. Ta stříška padá jenom proti směru, po směru už drží. Ten nánožník je spíš na parádu, aby to ladilo, jinak je naprd. Stejně musíš mít fusak. A pak jsem hořela z těch pásů, pořád jsem je musela utahovat.

nelly9
9. pro 2014

Jj, no nakonec jsem to vzdala, myslim kupovat vlozku do kocarku, nechat si uzit nanoznik..atd., kdo vi zda by to pomohlo a docetla jsem se, ze s vlozkou snad jeste horsi. Kazdopadne vcera jsem si byla kouput novy sportak, tak vyreseno, ale dekuji🙂

maladi
10. únor 2015

maminky, zvazovala jsem tento kocarek, vase recenze jsou moc velkym prinosem, dekuju. Kdyz to shrnu, tak korbicka super, ale sportak, i v zimne s fusakem je velky a pro dite nepohodlny, ano ? hm, za ty penize ....

ignacie2
14. únor 2015

Dobře si rozmyslete než koupíte,já jsem z něj byla nešťastná,ty přední kolečka při jizdě hrkají jako blázen a hrká i celý ten kočárek,je to tak do obchodního centra na super podlahu,jinak na nic.Taška je tam taky na prd,jedna velká kapsa a nic.Už bych si cam vživotě nekoupila,aspoň za mě teda rozhodně ne.

polly007
19. led 2016

Ahoj holky, už je to sice starší diskuze ale ráda bych ji obnovila, máte někdo nějaké nové zkušenosti s tímto kočárkem? Jestli třeba už vychytali mouchy a jak jste nyní spokojeny?

rencatupa
29. únor 2016
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já nemám zkušenost s tímhle modelem ale mám taky Cam a je to podle mně dobrá značka, mají kvalitní kočáre, mám od nich i jídelní židličku a ta je taky fajn takže já bych se nebála do toho 🙂

gpetraa
20. bře 2016

Jak se jezdi s kocarkem ve snehu? Mam golfky frog, ktere jdou az do lehu, jsem s nimi max. spokojena, akorat ted cekame mimi na zimu, coz s timhle kocarkem nic moc. Naskytla se mi moznost za 5 tis. Koupit cam d., coz mi prijde jako super cena, ale abybych zase prachy zbytecne nevyhodila, potrebuji i vajicko.

pavlinka83
25. bře 2016

@gpetraa No není to kočár do terénu a v hlubokym sněhu se jezdí špatně. Jestli třeba bydlíte na horách, kde toho sněhu bývá víc, tak to asi nebude ideální kočár.

gpetraa
25. bře 2016

@pavlinka83 bydli v liberci, takze mesto same kocici hlavy, jezdime treba na lyze, tak abych tam mohla na prochazku, v lete na chate do lesa. Koukala jsem, ze asdi potrebuji nejaky kocar, co i predni kola bude mit nafukovaci.

pavlinka83
25. bře 2016

@gpetraa Taky máme ve městě dost kočičích hlav a ty přední kola bohužel na nich dost drncají. Na horách jsme s nim byli, ale bylo mimimum sněhu.

smrcifousek
17. dub 2016

Zdravím, mám cam dinamico 2014 a když jsem přestavěla na sportovní kočárek, dala syna, který ještě nesedí do kočárku, připoutala, tak nějakým způsobem syn seděl, složil se kořárek do sedu, jakmile si v kočárku syn poposedl níže. Nevíte co s tím? Je tam povolené nějaké péro? Prolezla jsem kočárek a nenašla jsem proč se sklápí sám?
Pokud chci zase položit záda musím zvednout za zády páku a záda se natáhnout ale zpět se to vymrští samo od sebe.. nebýt kluk připoután, tak snad letí jak v praku :(

Děkuji za radu

Martina

pavlinka83
18. dub 2016

@smrcifousek Tak to bude asi nějaká vada kočáru, to se mi nikdy nestalo. Dát na reklamaci nebo si najít na netu servis pro CAM.

smrcifousek
19. dub 2016

@pavlinka83 ...děkuji za zprávu už je v servisu 🙂

nelam
20. dub 2016

Rada bych se zeptala tech,co maji Cam D.2014,nezda se vam korbicka mala a uzka? Mimco bude srpnove,bojim se,ze se tam v zime s fusakem nenasouka...

smrcifousek
21. dub 2016

Já mám Cam Dinamico 2014 a musím říct, že je korbička super. Syn se narodil v září, a tedy v zimě jsme s fusakem byli a skvělé. Náš syn je trošku obřík, je v korbičce ještě nyní a má 70 cm. Musím říct, že jedna z nejlepších korbiček co je. Předtím jsem u dcery měla Xlander a tam je prťavá korbička. Takže tahle je super.

opicatko
31. srp 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte, zda starší verze autosedačky Cam Area Zero+ a to sice Cam Bey bey jde nasadit na základnu Cam Area base?

great.girl
27. bře 2017

Kupovali jste někdo v poslední době náhradní přední kolečka? dnes jsem mluvila se servisem v Brně, paní značně neochotná - sdělila mi, že stojí 1kolo 900,- a protože jsou drahé nikdo je prý nechce a mají je jen na objednávku ☹

lu_la
27. kvě 2017

@great.girl Dobry den,na jaky typ kocarku shanite kolecka? Mam doma nova.

great.girl
28. kvě 2017

@lu_la Na Cam dinamico ty přední plastové 🙂 jaké máte?