Kočárek do terénu - specifikujte terén

ikarkulka
22. bře 2013

Neustále se setkávám s požadavkem - Potřebuji kočárek, který zvládne terén - nebo s dotazem - Zvládne tento kočárek i terén?
Ale co to vlastně je ten terén?

Vložím sem předem pár odpovědí, pokud chcete, můžete je označit jako "Líbí se mi", pokud se s nimi ztotožňujete.
Případně přidejte svoje názory 🙂

Díky.

hojda
17. bře 2016

Tak mně daly nejvíc zabrat kořeny v lesní cestičce. kořen vedle kořenu, nepravidleně, takže každé kolečky se zasekávalo zvlášť 😝 .

eliskaxox
17. bře 2016

Ja jsem hlavne zjistila ze vesnice nerovna se teren. U nas na vesnici jezdim po asfaltkach a zamkovce a maximalne rozbita asfaltka. Za to ve meste kde jsme bydleli, same kostky, rozbite stare chodniky, vecne nejake stavenice a neco rozkopaneho,detska hriste s ruznymi sterkovymi cestami. No proste u nas byste si s typicky mestskym kocarkem neskrtli. Navic narozdil od vsech typickych prispevku ja na vesnici vic uvitam kocarek mestskeho typu,protoze 3x i 4x tydne nakladam do auta tereni kocar je masakr a to same je u autobusu.

martynairena
9. čer 2017

@konidana čau! Co je to za kočar? nikde nevidim nazev...:( Trochu připomina naš CAM, ale tomu už jsme dáli zabrat... Díky!

konidana
9. čer 2017

@martynairena nějaká Liberta nejspíš ze začátku 80. let min. století:D Dostala jsem ho od kamarádky.