Kočárek hlavně do terénu, máte tip?

aalleenn
7. lis 2014

Zdravím všechny maminky a budoucí maminky, vybírám kočárek, což o to, výběr je široký, ale potřebuji vybrat takový, který zvládá jízdu terénem ( louka, lesní cesta, kde předpokládám, že budu trávit největší část vyjížděk), aniž by se po pár vycházkách rozpadl nebo já měla namožený ruce ..... máte tip, díky ...

lucikpraha
7. lis 2014

Já měla tako ballilu do takového terénu a super teda na to že je to polský kočár žádný problém jsem sním neměla

verunkach
7. lis 2014

@aalleenn Dobrý den, já mám stejný požadavek, bydlíme na vesnici, kde jsou hluboké lesy, takže taky budu drandit po lesních cestách🙂 nám se líbí peg perego gt3, je to trojkolka italské výroby, zdála se nám z výběru těch spousty kočárků nejvhodnější, hlavně má velká nafukovací kola a ruční brzdu, jediná nevýhoda je, že je těžší než ostatní kočárky, ale to nám nevadí, nebudeme často skládat a vozit autem. Verča

denca1988
7. lis 2014

@aalleenn ahojky,my chodíme na hory a sme športovo založený a dobré referencie má X-lander.My sme kupovali starší.

lya24
7. lis 2014

My jsme pro tyto účely měli Mutsy Urban Rider, do terénu je výborný, ale jinak je docela těžký, a na ježdění po obchodech to moc není :D A taky korbička není moc velká. Ale my jsme byli spokojeni.

lrg
7. lis 2014

Nemůže být nic lepšího než Baby Jogger summit x3 🙂 Odpružení na předním i zadním kole, obrovská kola, která projedou všechno a přitom je lehký a skládá se jednou rukou. Akorát není z těch nejlevnějších, samotný sporťák stojí 10 tis a hluboká korba 5 tis. Na náš rozpočet je to vcelku hodně, ale stojí za každou korunu 🙂

mysonek
7. lis 2014

Máme Newbuddy Claudia. Má 4 velká nafukovací kola, odpružení na všech kolech, projedu s ním všechno. Cena byla taky příznivá, asi 7500. Akorát není zrovna nejlehčí, ale my ho moc autem nevozíme, takže ho moc zvedat nemusím. A jede se s ním dobře, tam ta váha není znát vůbec. Dokud malá jezdila v korbě (do 8 měsíců) tak jsem s ním v pohodě běhala.

konikova
7. lis 2014

doporucuju x-lander x1 😉 je to kocarek hlavne do terenu. Uz se nevyrabi ale da se jeste koupit 😉

irinka
7. lis 2014

Já mám Quinny freestyle xl - naprosto perfektní jak na terém, tak do obchodů, za mě spokojenost

xcere100
7. lis 2014

My máme TFK Joggster III a nemůžu si jej vynachválit🙂 Super kočárek a opravdu projede vše bez problémů. Při terénním použití jsme nenašli chybičku🙂

terkaz
7. lis 2014
veru324
7. lis 2014

Mám Roan Rocco a jsem naprosto spokojená.

petulik81
7. lis 2014

Mám tako Dalga,je teda veliký,vybírala jsem,protože mam kluka a letňátko ,tak aby se mi tam vešel,ale má užasné velké kola a dobře se s ním jezdí,Denne dávám 3-4 hodinovou procházku 🙂

bjoucik.15
7. lis 2014

@irinka ale Quinny Freestyle je těžký ne?? Já mám X-lander x-run, je super, projede fakt vše díky velkým kolům,ale mohl by být lépe odpružený 😒 a od té doby co malá venku běhá mi chybí otáčecí přední kolo 🙂

gejbrijel
7. lis 2014

Pracovala jsem jako au-pair ve švýcarských alpách (takže terény pořádné) a malého jsem vozila v TFK... Taky jsem o něm uvažovala, protože byl opravdu super, ale nakonec jsem neodolala a koupili jsme BUgaboo... ALe tfk si pak asi koupím jetý na kolečkové brusle a takové aktivity🙂

irinka
7. lis 2014

@bjoucik.15 Nevím, mě těžký nepřijde, měla jsem Firkon verano a ten byl dle mě těžší, takže tohle fakt neposoudím 🙂

bjoucik.15
7. lis 2014

@irinka no je pravda že j jezdila s Freestylem 4kolkou a ta byla dost těžká. Quinny zvažuju pro druhého prcka,ale máme tady všude kopce, ikdyž jsme v Praze 😀

irinka
7. lis 2014

@bjoucik.15 Já mám teda trojkolku a fakt si nemůžu stěžovat, také jsem přemýšlel, že dokoupím hlubokou korbu a nechám si ho i na druhé, ale uvidíme

bjoucik.15
7. lis 2014

@irinka tak já vyzkoušela dost kočárků..nakonec jsem zkončila taky u trojkolky a jinou nechci..jen nemá otočné přední kolo a na druhé chci určitě otočné 😉 ale ten Freestyle se nedá už sehnat 😒

irinka
7. lis 2014

@bjoucik.15 Taky si trojkolku, a hlavně otočné kolo, nemůžu vynachválita nedovedu si předsttavit, že bych měla koka pevný. Já ho kupovala použitý, ještě občas najdu inzerát, někdy teda slušně předražený 🙂

bjoucik.15
7. lis 2014

@irinka tak já měla hlubokou na otáčecích dvouch předních a tedy už nikdy více...sekali se mi naproti sobě...to bylo horší! a trojkolka má krásné jízdní vlastnosti, jen ten X-run se převažuje..nesmím mít tašku na rukojeti, ale to jsem čela že u tohoto kočárku taky ne, že se taky převažuje....

sasha82
8. lis 2014

@verunkach Pořídila jsem nedávno gt3 a můžu jenom doporučit 🙂 Velká a prostorná hluboká korba i sporťák, snadná a lehká manipulace při jízdě, stabilita, dobrá skladnost a nemyslím si, že je těžší oproti jiným kočárkům. Dala jsem na doporučení a zkušenosti z okolí - super do terénu, v zimě jsou výhodou velká kola. Z mé strany maximální spokojenost.

tina_7
9. lis 2014

@lrg ty máš Summita doma? Prosím napiš mi kdyžtak více zkušeností - moc děkuji!
@bjoucik.15 myslíš Quinny Freestyle? Je opravdu tak dobrý, že by se vyplatilo ho koupit v bazaru?

lrg
9. lis 2014

A co by tě zajímalo? 🙂 My jsme ho koupili jako sporťák, abychom mohli vyrážet do přírody a teď čekáme druhé a i když máme kočár s hlubokou korbou od ABC Design, budeme kupovat korbičku k Baby Joggeru, protože bychom už bez něj nemohli být 🙂

bjoucik.15
9. lis 2014

@tina_7 no já právě nevím, nemám ho, nevím jaký je.... proto jsem se ptala...