Kočárek, jak jste vybrali vy?

elodii
3. srp 2017

Maminky, omlouvám se, řeším to tu už po několikáté, ale pořád se nemohu rozhodnout....
Potřebuji už nutně vybrat kočárek.... Ale žádný úplně nesplňuje naše požadavky.

Moje srdcovka je Neonato puro, hluboká korba je v pohodě, ale bojím se sporťáku, kolébkový a úzký, napadlo mě to vyřešit koupí sporťáku od Britaxu, třeba v roce a půl malého.

Pak Cybex priam, vše ok, ale celkem včetně vajíčka to je docela darda (chceme buď černý, nebo limitku butterfly)

Mima Xari z druhé ruky, zase hluboká korba ok, sporťák tak na půl roku, zase bych to asi řešila tím Britaxem....

No a manželovi se líbí Moon Nuava sport, já z něj tolik unešená nejsem.... Prostě to není ten pan kočár....

Jak vy jste vybrali vy???

Moc děkuji!!!!

maii
5. srp 2017

@eliskaxox No to podle me tohle teda zadna kravina neni (trochu slusnosti by neuskodilo).

Kolem sebe vidam denne x deti, ktery jsou v tech modernich kocarcich prispendleni jako motyli. Striska po stranach jim brani ve vyhledu, jsou tam zapadli, tedy maji mensi zorne pole, takze ten vyhled nemaji skoro zadny. Neotoci se, nevykloni se do strany (vubec), aby neco nevidel, vlastne MUSI byt celou dobu oprene - a kdyz mluvim o vyklaneni, tak to nemluvim o zadnych akrobatickych kouscich, ale spis takove to "hele, pejsek". Ksiry se dnes nepouzivaji, protoze se pocita, ze dite pujde do sportaku hned, jak se posadi, ale ne vsem to tak vyhovuje, a dite v nich vypada stejne "blbe", jako v jakemkoli jinem bezpecnostnim popruhu. Jo a bezpecnost ksir neni pri dohledu rodicu zadny problem, snad nikdo nepocita s tim, ze rodic dite odstavi v kocaru a pujde na kafe...

eliskaxox
5. srp 2017

@maii ale dítě se v kočárku nemá co naklanet?! Pokud chce vidět neco ještě jednou nebo neco nestihl tak přeci otocim kočárek, navíc ani nemusíte pouštět kočárek z ruky a se vám lehce může z polohy na 4 prehoupnout přes kraj kočárku ven. Další vec je jak blbě se kočárek s hybajicim se nakladem musí ovládát.
To je.jedno my se asi.neshodneme a slovo kravina, nepovažuji za nijak.extra urážlivé ani sprosté

nevesta2708
6. srp 2017

Mám Neonato Puro Urban a jsem maximalne spokojena 😊 Vypada, ze je uzky, ale opal je pravdou. Mam letnatko, takze zatim pouzivame korbu, ktera nam vyhovuje. Nevim proc kazdy musi mit obr kocar kde pomalu to dite musi clovek hledat 😀. Co se tyce sportaku, tak jsem tam zkusila dat fusak (pro trilete dite!!) a krasne se tam vlezl. Pokud budete vyuzivat sportak v lete, tak idealni, ditko tam tak neplave.. pokud v zime, tak bude krasne obalene a nemusi se resit nejake vlozky do kocarku atd. Mame i jejich autosedacku vcetne te novorozencke vlozky a je pravda, ze pro uplne cerstve miminko to asi neni. Ale staci preckat prvni tri tydny, koupit ten ochranny nakrcnik aby miminku neblambelala hlavicka a je to OK! Mala ma ted 6 tydnu a v autosedacce je spokojena a krasne tam sedi. Za mne NEONATO ano. Opravdu se dobre rozhodni, neni to nejlevnejsi kocarek.. mame ho z druhe ruky a i tak jsme spokojeni protoze za ty penize si na nej kazdy bude davat pozor 😅 A kdybychom meli druhe ditko, tak jdeme zase do nej!
Jeste doporucuji tu clonu si koupit!!! Kocarek je otevrenejsi nez ostatni, takze proti slunicku SUPER vec!! Ve funbaby.cz ji maji za cca 230,-. Kdyby cokoliv, tak pisnete do IP 🙂

maii
6. srp 2017

@eliskaxox no sproste ne, ale moc respektujici taky ne: napsat "nesouhlasim, ale" vs. "Napsalas kravinu" je dost rozdil. Neshodneme se, ale to snad nevadi. Jinak: Dite se nemusi vyklanet metr z kocaru, ale trochu se naklonit, zmenit pozici sedu, provetrat zpocena zada, atd. snad klidne muze. Korunu tomu nasasily kolebkove kocarky, kde dite musi sedet i lezet v jedne pozici. Jako by deti byly vsechny stejne velke a spaly ve stejnych pozicich.