Kočárek z eko kůže nebo ze lnu?

zanolkamanolka
1. únor 2015

Holky, jak to máte s vrchním materiálem kočárku? Co raději? Uvítám každý názor, každou zkušenost. Předem děkuji 🙂

lv
2. únor 2015

Já mela látku, u obou, eko kůže se snad ani u cenové běžných nedělala, jen u hodně drahých. Nepromokne to, ani neprofoukne.

hojda
2. únor 2015

Já viděla sedačku z ekokůže a byla hrozně odrbaná, Ta ekokůže se musí pořád něčím mazat, aby to bylo stále pěkné. Důležité je ,aby šel dobře čistit, hlavně sporťáka.

ev.ka
2. únor 2015

Na teutonii jsem si nechala ušít jak do korbičky (celou tu jejich vystýlku), tak do sporťáku látkové potahy. Bylo to i praktické, co se týče čištění.

teeerez
2. únor 2015

Ja mam z eco kuze a jsem naprosto spokojena, kdyz nekde projedeme bahnem a strikne az na korbicku (nebo kdyz to naskladam do auta tak ze si na ni obtisknu zabahnena kola :-/ ), tak jsem navlhcenym hadrikem setru a je to hned dole. Mazat se nicim nemusi

kapka8
14. dub 2015

@teeerez Prosím a můžu se zeptat jaký kočárek jste měla? Děkuji

teeerez
14. dub 2015

@kapka8 inglesina vittoria napa 😊

haniik1
28. kvě 2016

@teeerez Dobrý den, omlouvám se, že vstupuji do diskuze (po roce 🙂), ale řeším kočárek a eco kůži. Řešíme, jestli kočárek celý z kůže nebo v kombinaci se lnem. Četla jsem, že se někdy ta kůže vytahává. Stalo se Vám to také? Moc Vám děkuji za odpověď.

teeerez
29. kvě 2016

@haniik1 vubec 🙂 vypada jak novy a to prave slouzi pro 2. dite (a dostava velkou zatez, protoze do nej obcas krom 2m miminka musim posadit i 19 mesicni starsi ditko, ktere kocar okopava, takze pak porad omyvam...)

haniik1
29. kvě 2016

@teeerez Tak to jsem ráda. Moc děkuju za odpověď!

babanci
14. říj 2016

Máme Gesslein z ekokůže v bílé barvě. Všichni se divili, že si troufáme a přitom neznám lepší materiál. Otřeme případné skvrnky, kůže se nevytahává a je pořád moc pěkná. Vůbec bych se toho nebála.

haniik1
16. říj 2016

@babanci moc dekuji.Uz máme Mimi doma,kocarek jsem zvolila z ekokuze a lnu a zatím vypadá moc hezky a s tou praktičnosti máte pravdu😊

babanci
16. říj 2016

@haniik1 Blahopřeji. Ať se mu na světě a v kočárku líbí. 😊

haniik1
16. říj 2016

@babanci Děkuji moc 🙂