Používáme cookies. Více informací zde. OK

Levný, ale kvalitní kočár. Poraďte

happylenulka
16. lis 2014
Ahoj. Budeme hlavně nosit, ale přeci jen chci pořídit nějaký kočárek na takovou tu drndačku pro babičky a tak 😉 mohli byste mi poradit nějaký dobrý kočárek, ideální 3v1 do 10 tisíc? Díky
prudusinka
16. lis 2014
A co třeba bazarový Jané slalom pro / reverse. Kočárky do 10ti tisíc bývají hodně těžké. Jané je lehký, snadno ovladatelný a prostorný kočárek i pro velké dítě. Dcera jezdila ve sporťáku do cca 2 let a krásně se v něm vyspala. Třeba nějaký takovýhle: https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/lonj/j...
pavlinaoo
16. lis 2014
@happylenulka Z vlastní zkušenosti doporučuji koupit dražší značku, ale bazarovou. Koupíte v pohodě do 8-9 tisíc a kočár bude sloužit. Příště bych to tak udělala. Koupila jsem nový, dvojkombinaci za 9 tisíc a pak reklamovala a řešila problémy, které by u kočárku vůbec neměly být... Internetové bazary jsou plné krásných kočárů, stačí u toho jen chvíli sedět...a pokud chcete víc nosit, tak bych nový kočár nekupovala. 😉 🙂
apacheee
16. lis 2014
Já můžu doporučit Maked Lucky - jsme s ním moc spokojení a okolí ho hrozně chválí i vzhledově🙂
pouzarovaj
16. lis 2014
Máme adamex pajero - lehký, dobře skladný,otáčecí přední kolečka (dají se zaaretovat), zatím se do něj dcerka vejde a dosud nebylo třeba nic reklamovat (máme ho 6,5m), jsme maximálně spokojení, byl za 9tis.
irous
17. lis 2014
Já doporučuju Atlantic Espiro. Kupovala jsem ho nový a byla jsem s ním velmi spokojená. Je 3v1, dá se na to upnout i autosedačka (vajíčko). Výborný i do terénu. Dá se sehnat nový do 8 tis. 😉
mantaray
17. lis 2014
Za mě Firkon Swing Long - houpací kočárek. Stojí lehce přes 6 tis., rozhodně ho nešetříme, jezdíme po lese a hodně v terénu a pořád drží a projede všude a vším. Navíc má velkou korbu. Spoťák se dá dát do lehu. Jediné co se mi rozbilo je taška (vyrvaný nýt)
soleilll
17. lis 2014
@happylenulka V podstatě souhlasím @mantaray že Firkon je dobrá volba při poměru ceny a kvality - sama jsem pořizovala Firkon Verano Long a slouží v pestrém terénu skoro 2 roky bez jediného problému. Naopak bych nikdy nešla do "značkového" jetého kočáru, jak píšou @prudusinka a @pavlinaoo - jednak mi 8 tis. za použitý kočár přijde hodně a druhak radši budu mít možnost reklamovat nový levnější, než draze opravovat značkový po záruce. Musíš si holt ujasnit, co od něj čekáš a nejlíp v nějakém velkém obchodě si je pořádně ošahej.
palomitacheca
17. lis 2014
@happylenulka za nas taky muzu doporucit Firkon Verano. Mame ho od roku 2009, odvozil syna, dceru a ted ceka na dalsi miminko. Hluboka korba je prostorna, deti v ni jezdily asi do 7-8 mesicu, pak uz v ni nechtely byt. Ve sportaku jeste obcas uspavame 27 mesicni dceru. Za tech skoro 5 let provozu s nim nebyl problem.
pavlinaoo
17. lis 2014
@soleilll no ono se stačí pořádně rozhlédnout a dají se koupit i mnohem levněji.. A jelikož mám právě s reklamováním závad SUPER zkušenost! není to tak jednoduché...možná tak několika měsíční tahání po soudech s posudky od znalců :-p 😢 , aby se člověk domohl práva... takže není vše černé a bílé. Jako sporťák jsem si koupila použitý Jané slalom asi za 2 tisíce a držel a drží a s tím "mým novým" se to srovnat vůbec nedá. Prostě, každý má jiný názor a je to i kus od kusy..
prudusinka
17. lis 2014
@pavlinaoo souhlasím, sporťák od slalomu jsem využila maximálně a to jsem si kupovala slalom z 2007, co bylo potřeba manžel doma dotáhl a bylo to bez problému, ale trojkombinace od dorjanu :-| na první pohled krásná, ale byla těžká, s korbou ještě ok ale ze sporťákem už se to nedalo, měsíc před koncem záruky se utrhlo kolečko, než se vrátil z reklamace tak to trvalo dobře dva měsíce! Takže zlaté Jané
spuldar
17. lis 2014
My máme Roan Marita z bazárku, trojkombinace za 3000,- Jinak nový už stojí přes 10 000,-. Je velký, vlkeá korbička, houpací, velký košík... Dala jsem na doporučení kamarádek, mají ho snad všechny, tak doufám, bude dobrý 🙂
eliskaxox
17. lis 2014
Já jsem teda většinou četla že když holky reklamují kočárky do PC do 10 tis,takjim reklamaci nikdy neuznali ale z dobré vůle jim vyměnili konstrukce. Tady je však problém že pokud reklamaci neuznají nemáte nárok třeba na vrácení peněz a kdykoliv vám můžou z dobré vůle ty konstrukce přestat vyměňovat a vy jste nahraní,protože v papírech máte že je reklamace neuznána z důvodu špatného zacházení,nesprávnou udržbou apod. Takže já jsem pro bazarový kvalitní. Sama mám Concord wanderer po 1 dítěti,trojkombinace mě vyšla na 14 tis a jsem max spokojená a mám ještě skoro rok záruku
pavlinaoo
17. lis 2014
@eliskaxox No přesné! Reklamaci mi neuzali, ALE chybné části vyměnili a chtěli to po mně zaplatit... :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( ]-( 😃 😃
mandala
17. lis 2014
Roan marita, klasický kočár, houpací, perfektní na terénní cesty, jsem moc spokojená a babičky budou určitě taky, použitý se dá pořídit za 3 000 - 5 000.
beruska1889
17. lis 2014
Ahojky, právě jsem na netu shlédla nový díl pořadu A dost! ve kterém testovali kočárky přes Dtest tak mrkni tam... 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli