Levný, ale kvalitní kočár. Poraďte

happylenulka
16. lis 2014

ahoj. Budeme hlavně nosit, ale přeci jen chci pořídit nějaký kočárek na takovou tu drndačku pro babičky a tak ;) mohli byste mi poradit nějaký dobrý kočárek, ideální 3v1 do 10 tisíc? Díky

prudusinka
16. lis 2014

A co třeba bazarový Jané slalom pro / reverse. Kočárky do 10ti tisíc bývají hodně těžké. Jané je lehký, snadno ovladatelný a prostorný kočárek i pro velké dítě. Dcera jezdila ve sporťáku do cca 2 let a krásně se v něm vyspala. Třeba nějaký takovýhle: https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/lonj/j...

pavlinaoo
16. lis 2014

@happylenulka Z vlastní zkušenosti doporučuji koupit dražší značku, ale bazarovou. Koupíte v pohodě do 8-9 tisíc a kočár bude sloužit. Příště bych to tak udělala. Koupila jsem nový, dvojkombinaci za 9 tisíc a pak reklamovala a řešila problémy, které by u kočárku vůbec neměly být... Internetové bazary jsou plné krásných kočárů, stačí u toho jen chvíli sedět...a pokud chcete víc nosit, tak bych nový kočár nekupovala. 😉 🙂

apacheee
AMBASADORKA
16. lis 2014

Já můžu doporučit Maked Lucky - jsme s ním moc spokojení a okolí ho hrozně chválí i vzhledově🙂

pouzarovaj
16. lis 2014

Máme adamex pajero - lehký, dobře skladný,otáčecí přední kolečka (dají se zaaretovat), zatím se do něj dcerka vejde a dosud nebylo třeba nic reklamovat (máme ho 6,5m), jsme maximálně spokojení, byl za 9tis.

irous
17. lis 2014

Já doporučuju Atlantic Espiro. Kupovala jsem ho nový a byla jsem s ním velmi spokojená. Je 3v1, dá se na to upnout i autosedačka (vajíčko). Výborný i do terénu. Dá se sehnat nový do 8 tis. 😉

mantaray
17. lis 2014

Za mě Firkon Swing Long - houpací kočárek. Stojí lehce přes 6 tis., rozhodně ho nešetříme, jezdíme po lese a hodně v terénu a pořád drží a projede všude a vším. Navíc má velkou korbu. Spoťák se dá dát do lehu. Jediné co se mi rozbilo je taška (vyrvaný nýt)

soleilll
17. lis 2014

@happylenulka V podstatě souhlasím @mantaray že Firkon je dobrá volba při poměru ceny a kvality - sama jsem pořizovala Firkon Verano Long a slouží v pestrém terénu skoro 2 roky bez jediného problému. Naopak bych nikdy nešla do "značkového" jetého kočáru, jak píšou @prudusinka a @pavlinaoo - jednak mi 8 tis. za použitý kočár přijde hodně a druhak radši budu mít možnost reklamovat nový levnější, než draze opravovat značkový po záruce. Musíš si holt ujasnit, co od něj čekáš a nejlíp v nějakém velkém obchodě si je pořádně ošahej.

palomitacheca
17. lis 2014

@happylenulka za nas taky muzu doporucit Firkon Verano. Mame ho od roku 2009, odvozil syna, dceru a ted ceka na dalsi miminko. Hluboka korba je prostorna, deti v ni jezdily asi do 7-8 mesicu, pak uz v ni nechtely byt. Ve sportaku jeste obcas uspavame 27 mesicni dceru. Za tech skoro 5 let provozu s nim nebyl problem.

pavlinaoo
17. lis 2014

@soleilll no ono se stačí pořádně rozhlédnout a dají se koupit i mnohem levněji.. A jelikož mám právě s reklamováním závad SUPER zkušenost! není to tak jednoduché...možná tak několika měsíční tahání po soudech s posudky od znalců 😝 😢 , aby se člověk domohl práva... takže není vše černé a bílé. Jako sporťák jsem si koupila použitý Jané slalom asi za 2 tisíce a držel a drží a s tím "mým novým" se to srovnat vůbec nedá. Prostě, každý má jiný názor a je to i kus od kusy..

prudusinka
17. lis 2014

@pavlinaoo souhlasím, sporťák od slalomu jsem využila maximálně a to jsem si kupovala slalom z 2007, co bylo potřeba manžel doma dotáhl a bylo to bez problému, ale trojkombinace od dorjanu 😒 na první pohled krásná, ale byla těžká, s korbou ještě ok ale ze sporťákem už se to nedalo, měsíc před koncem záruky se utrhlo kolečko, než se vrátil z reklamace tak to trvalo dobře dva měsíce! Takže zlaté Jané

spuldar
17. lis 2014

My máme Roan Marita z bazárku, trojkombinace za 3000,- Jinak nový už stojí přes 10 000,-. Je velký, vlkeá korbička, houpací, velký košík... Dala jsem na doporučení kamarádek, mají ho snad všechny, tak doufám, bude dobrý 🙂

eliskaxox
17. lis 2014

Já jsem teda většinou četla že když holky reklamují kočárky do PC do 10 tis,takjim reklamaci nikdy neuznali ale z dobré vůle jim vyměnili konstrukce. Tady je však problém že pokud reklamaci neuznají nemáte nárok třeba na vrácení peněz a kdykoliv vám můžou z dobré vůle ty konstrukce přestat vyměňovat a vy jste nahraní,protože v papírech máte že je reklamace neuznána z důvodu špatného zacházení,nesprávnou udržbou apod. Takže já jsem pro bazarový kvalitní. Sama mám Concord wanderer po 1 dítěti,trojkombinace mě vyšla na 14 tis a jsem max spokojená a mám ještě skoro rok záruku

pavlinaoo
17. lis 2014

@eliskaxox No přesné! Reklamaci mi neuzali, ALE chybné části vyměnili a chtěli to po mně zaplatit... 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😀 😀

mandala
17. lis 2014

Roan marita, klasický kočár, houpací, perfektní na terénní cesty, jsem moc spokojená a babičky budou určitě taky, použitý se dá pořídit za 3 000 - 5 000.

beruska1889
17. lis 2014

Ahojky, právě jsem na netu shlédla nový díl pořadu A dost! ve kterém testovali kočárky přes Dtest tak mrkni tam... 😉