Mamas and Papas Sola City nebo Britax- B Motion 4 2015?

vali1
7. únor 2015

Moc prosím o radu zkušenějších maminek. Kočárky jsem viděla na živo a technicky i vizuelně se mi líbí spíše britax. Až na jednu podstatnou věc, sporťák nejde posadit směrem k mamince. Jak moc velký je to handicap? Děkuji za každý názor... 🙂

gaba3
25. únor 2015

@libara ted koukám, že máš taky tři dětičky 🙂 přijde mi, čím víc dětí, tím větší problém sehnat kočár, který by mi vyhovoval..asi veliké nároky mám (u prvního mi bylo úplně jedno, hl. že se mi líbil a taky stál za hov*o) 😀

libara
26. únor 2015

@gaba3 já už právě věděla co chci a šla jsem na jistotu. Ještě jsem měla v merku Silver Cross, ale měl krátký sporťák. Vzhledem k tomu, že jsem chtěla skladný lehký, snadno ovladatelný a navíc neokoukaný kočár a ještě holčičkovský, byla volba jasná. Podle obrázků jsem měla i jiné favority, ale v obchodě bylo všechno jinak. 😀 Po 2 a půl hodinách jsme domů vezli Solu. Jen jsem potom říkala, že jsem si hlubokou mohla koupit jetou, ale co už. Jediné co mi chybělo byl nánožník a ten jsem si nechala ušít na MMB a super 😎 .

gaba3
27. únor 2015

@libara díky 🙂 vyrazím do brna, jinak se nerozhodnu...mohla bych tě poprosit a délku zádové opěrky? a ještě, jaká jsou ta kolečka? tichá nebo rachotí?děkuju 🙂 🙂 🙂

libara
4. bře 2015

@gaba3 54 cm a kolečka?? Pokud jedeš v hodně nerovném terénu tak rachtají...je to městský kočár. Po normálním běžném terénu pohoda, ale já mám nafukovačky a ty jsou super.

gaba3
7. bře 2015

@libara děkuji 🙂 aha, tak nafukovačky se dají dokoupit, tak to je dobrá zpráva, jsem nějak přehlídla.

vali1
autor
8. bře 2015

Ahoj holky, tak já si dnes na veletrhu v Brně přeci jen dokoupila růžovou vložku a stříšku. Já mám takovou radóóóst 🙂

veveruse14
20. črc 2015

Zdravím,chtěla bych oživit diskuzi. Uvažuji nad koupí soly a tak bych se chtěla poptat uživatelek na zkušenosti🙂
Měla jsem Peg Perego book neotočný, ale bohužel nám ho ukradli a tak hledám náhradu-s bookem jsem byla moc spokojená, jen mi vadila neotočná sedačka. Rozmýšlela jsem se ještě nad Britaxem, ale když jsem je viděla vedle sebe, bylo to jasné.no a teď jsem objevila solu, která se mi zdá úžasná, ale bohužel v Brně myslím není obchod kde bych book i solu mohla vidět vedle sebe tak se mi těžko rozhoduje...chci se zeptat:sedačka mi přijde docela malá, vešel by se tam rok a půl starý kluk v zimě i s fusakem?jak je to s tím lehem? Opravdu tam může pohodlně spát 1-2 roční dítě?stříška se mi zdá super jak je dlouhá, je to tak nebo se mi to jen zdá z fotek?a poslední věc jsou kolečka a podvozek:vím že jde o městský kočár, ale přece jen i ve městě občas potřebuju vyjet na néjaký horší terén, zvládnou to ty nafukovací zadní?je to velký rozdíl oproti nenafukovacím?a podvozek pruží?předem děkuji za reakce🙂

vali1
autor
20. črc 2015

@veveruse14 ahoj, tak za mě říkám- dobrá volba. Teda asi nemám srovnání, nicméně zatím nevidím chybku.
Jezdím s ním sice jen 2 měsíce, ale spokojenost. Nemám ozkoušený sporťák, už se na něj těším.
Podvozek je lehoučký, skládám neustále do auta, výborná ovladatelnost jednou rukou. Já měla britax i solu vedle sebe a bylo jasno. Britax je takový víc sportovní, sola elegantní. Britax si koupila kamarádka a je s ním taky spokojená, ale ta sedačka se otočit u b. fakt nedá.
Podvozek u soly moc nepruží, to je fakt.

ipat86
20. črc 2015

Ahoj, ja mám britax b-motion a taky spokojenost. Aretace nekedy vrze, ale jinak je kocarek velice skladný a vhodný i do terénu 😉 . U sportaku mi otocna korba vubec nechybi. Mam tuto limitovanou edici, vyzera fakt hezky: http://mammi.sk/britax-b-motion-4/

gaba3
21. črc 2015

@veveruse14 na jaře jsem byla v Brně v Sam baby a tam měli jak solu, tak b-motion 🙂 hezky jsem si je postavila vedle sebe a porovnávala 🙂 z netu jsem byla přesvědčená o sole, ve skutečnosti vyhrál britax..sola je krásná, ale podle mého má horší podvozek a ne tak kvalitní materiál a hl. britax sedačka mi přišla prostornější..sedačka teda nejde otočit, to bylo takové minus, ale nevadí nám 🙂

niccky.z
9. pro 2015

@veruska007 Ahoj mas i nejaku fotku kocarku?

niccky.z
9. pro 2015

@veruska007 takže mas solu anebo sóla city?

veruska007
9. pro 2015

Solu.

lenjii
9. pro 2015

Měla jsem Solu pár měsíců, pak jsem koupila lehčí a s větší nosností. Ale byla fajn 🙂

niccky.z
9. pro 2015

@lenjii a ktery byl ten druhej kocarek?

lenjii
9. pro 2015

@niccky.z Valco Snap.