• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím poraďte, jaký je dobrý golfáč nebo sporťák

16. dubna 2013 
Lehky do autobusu ale aby hodne uvezl,byl dobre skladny do auta,dal se polohovat.Take aby se s nim dobre jezdilo ve snehu pripadne po lese a taky nejaky levnejsi ne zadny za 10 tisic :slight_smile:materska je mala
16. dub 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nejdřív si budeš muset ujasnit, jestli chceš golfáč nebo sporťák, to jsou dvě odlišné kategorie, třeba s golfkama si to do sněhu moc představit neumím.
16. dub 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Speedi Quinny - sportovní kočárek, extrémně skladný není, ale s oddělenými kolečky se vešel i do fabie :slight_smile:
16. dub 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Golfky jsou do sněhu super, co neprojedu, to pronesu :grinning: .
Ale teda pokud chceš, aby se s ním dalo do lesa nebo do sněhu, tak musíš mít větší kola = těžší kočárek. Já mám bazarové polohovací golfky do MHD a do lesa nebo do sněhu zopa fusion.
16. dub 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
golfky máme Cybex Topaz a spokojenost, nosnost až 22,5 kg, polohovací, skladné, lehké, jezdila jsem s nimi i s 2letým dítkem v zimě, takže i po sněhu, ale zas na nějaký velký sníh to není.
16. dub 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Doporučuji Chicco MultiWay nebo Valco Snap 4.
16. dub 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Za mě Chicco CT 01. Polohování zad do úplného lehu, mírně odpružený, aretace kol, snadno složitelný, lehký, clona proti slunci...naprostá spokojenost..
16. dub 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek