Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

gabrielkap
15. únor 2010

aha, vdaka, tak potom mas z toho taku vanicku a na to davas este nejaku podlozku zrejme..

gabrielkap
15. únor 2010

to bolo pre kacapu 😉

martuli
15. únor 2010

maniacka - ano mela jsme korbu a ted mam vloznou tasku

martuli
15. únor 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pid=25177&l=e...

v korbe sje mmela mininest a je vyborny

gabrielkap
15. únor 2010

maniacka, vdaka..
este uvazujem aj nad predlzovacim dielom, zda sa mi prakticky na zimu, az do jari by som ho zrejme vyuzila.. myslim, ze stranu dozadu pisali mamicky, ze su s nim spokojne..

martuli
15. únor 2010

Taky ho mame ale zatim jeste jsme ho nepouzili

lodgermaniacka
15. únor 2010

gabrielkap-pridala som ti slubene fotky s odzipsovanou prenosnou taškou, inač som pozerala v katalogu, su 2 druhy makkych prenosných tašiek-jedna sa nezipsuje cela dole, a jedna je tvrda-da sa pripevniť na konštrukciu 🙂

lodgermaniacka
15. únor 2010

kacapa: mam ten Kaiser, je uuuplne svetovýýýýý 😀 😀 😀 dakujem za rady 😉

gabrielkap
15. únor 2010

maniacka, vdaka za fotky, vyzera to skvele s tym fusakom! ty mas tiez makku vloznu tasku?

lul, aj ty mas tasku a pises ze si s nou spokojna.. prosim ta, ktory typ?

ja som pozerala na stranke teutonia.cz, tam su v podstate 2 druhy - makka a pevna Vario s matracom
http://www.kocarky-teutonia.cz/doplnky/vlozne-t...

lodgermaniacka
15. únor 2010

gabrielka, ano mam mäkku vložnu tašku, asi tu prvu z tvojho linku, stoja cca 130 eur, uplne presne na euro neviem, korba stoji cca 180?? tak nejak..podložku do tej prenosnej tašky nedavam, je pevna, je tam take iste drevo vložene alebo čo to je ako ma korba a vypolstrovane do mäkka, čiže je uplne pevna nestraca tvar

marta.k
15. únor 2010

gabrielkap: minuleho roku mali teutonky v KE v Kika. Ci ich stale maju neviem,skus pozriet.

dadka2
15. únor 2010

Máme Spirita a jsme maximálně spokojení, teď začínám pokukovat po golfkách a zase tápu, jako při výběru kočáru. Jsou golfky od Teutonie také tak dobré jako sporťáky? V nové kolekci 2010 jsem už golfky Solano nenašla? Přestali je dělat, protože nebyly dobré????

eldobi
15. únor 2010

Ak by mal niekto zaujem, sice nerada, lebo je to fakt super kocik, ale predavam Teutonia Spirit S3, cervenu, kupena v 5/09 na SK (vid inzerat v Bazare).

michal_spuntik
16. únor 2010

Pro Dadka2:
Ahoj,
je to skutečně tak, Solano byl model, se kterým sama nebyla moc spokojená. Takže než dělat něco, co není špičkové, raději to zastavili úplně...
Michal

lul
16. únor 2010

gabrielka mam tu vloznu tasku, nie tu co sa pripina k strieske, no a max spokojnost. Na jar maly pojde tak ci tak do sportaku aj s fusakom z tasky 😀

Michal poradis s tou rucnou brzdou?

gabrielkap
16. únor 2010

maniacka, lul - dakujem pekne..
len som chcela vediet ci ta makka taska je dost pevna alebo radsej tu Vario s matracom..

marta.k - viem o tom, ale momentalne maju v Kike v Kosiciach jeden kocik Cosmo, Teutoniu uz nebudu mat v ponuke, ani sa uz neda objednat.. a doplnky nemali ani predtym..

michal, pisala som ti IP, dakujem za odpoved..

krpcek
16. únor 2010

ahojte.
tono alebo michal mam otazku.
ked si zaaretujem predne koliesko tak mi kocik mierne taha do pravej strany, ako to mam odstranit?

kolca
16. únor 2010

krcepk nám to dělalo to přední kolečko, bylo posunuté do boku směrem, museli jsme ho nechat vyměnit.
U kolekce 08 bylo nějaké méně odolnější kolečko, tak se to stávalo a vyměňovali to bez problémů.

vendulal
16. únor 2010

Zdravím,
nechystáte se někdo výhledově prodat Teutonii Cosmo s ruční brzdou v dobrém stavu?
Do poloviny roku bychom případně koupili kočárek i s korbičkou a autosedačkou, poté jen sporťáček.
Případné nabídky prosím na vendula.luxova@seznam.cz. Děkuji.

krpcek
16. únor 2010

kolca ja mam kolekciu 2009. . . myslim, ze to bude treba vymenit? alebo len nastavit?

kolca
16. únor 2010

Krpcek tak to nevím, tak třeba to dělá něco jiného u tebe.

krpcek
16. únor 2010

no tak pockam, co povie tono alebo michal.

kolca
16. únor 2010

JJ určo budou vědět víc.

lodgermaniacka
16. únor 2010

gabrielkap, dnes som bola v kike v BA a mali tam asi 3 teutonie v zlavach, každa stala cca 600eur cely komplet, 2x cosmo a 1x neviem čo, moc sa v nich nevyznam, ale jedna bola s vaničkou, tie dalšie dve s vložnou taškou aj taškou na kočík a rôznymi doplnkami, ved sa skus dohodnuť či by ti ju nevedeli previezť s jednej kiki do druhej...

michal_spuntik
17. únor 2010

Pro Krpcek:
Předpokládám, podle popisu, že jde o Spirita. Takže:
Nad předním kolečkem je šroubek (abys ho viděla, musíš uvolnit přední kolo tak, aby se točilo a otočit ho proti směru jízdy) - točíš-li tím šroubkem na jednu stranu, bude to po zamknutí kolečka zatáčet doleva, točíš-li na opačnosu stranu, pojede to doprava.
Zkus, jestli to pomůže - pokud kočárek netáhne k jedné straně moc (tedy pokud nemáš závěs předního kolečka nějak mechanicky poškozen - nějakým větším nárazem nebo že na něj někdo něco hodil třeba v kufru auta), tak by to mělo podvozek opět vyladit.
Nebudu přesně popisovat o kolik točit po nebo proti směru hodinových ručiček - použij systém pokus omyl. Po chvilce najdeš správné nastavení a kočár bude opět jako nový 😉
Michal

lodgermaniacka
18. únor 2010

baby, keby ste niektora predavali teutonia tašku na kočík v červenej alebo v čiernej, mam zaujem 🙂

lul
19. únor 2010

prosim poradi mi niekto, ako mam opravit tu rucnu brzdu, aby mi brzdili na cosme obe kolesa naraz?

beata152
19. únor 2010

Ahojte,ak by mal niekto záujem predávam vaničku , autosedačku,fusák do autosedačky,teutonia,ak chcete mrknite sa do bazaru.

martuli
19. únor 2010

Ahoj holky, tak jsme se dneska vratili z hor a musim vam popsat zkusenost s Teutonii Spirit.

Vubec jsem nepouzila sanky, stale jezdil kocarek, pokud je hlubsi snih, je lepsi kocarek tahnout jebo jet jen po zadnich koleckach, jyínak nebyl vubec zadny problem, kocarek vse zvladal na 1

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz