• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

18. dubna 2017 
Holky,poradte prosim, ktera mate Spirit a boudicku s kapsickou, jak ji davate, kdyz mate sportak? Prijde mi, ze tam nejak "blemba" a vubec to nevypada hezky
20. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Michale (spuntik),

děkuji za odpověď ohledně golfek od Teutonie. Mohl bys mi tedy doporučit nějaké dobré golfky? Na netu jsem se zatím dívala na Chicco Multiway (vítěz Dtest) nebo Peg Perego Si completo? S jakou značkou máte v prodejně, nebo ty osobně dobré zkušenosti. Díky moc Dana Brzy se k vám zase chystáme na obhlídku. Ještě bych chtěla poděkovat za osobní předvedení najíždění na obrubníky se Spiritem. Krabice byla jako model výborná, jen tvzení, že tak vysoké obrubníky nejsou se bohužel nepotvrdilo:frowning2: u nás jsou a jsou jich tu mraky:frowning2:.
21. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky by mě zajímal názor na Peg Perego Sí.
21. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Predavam kočár teutonia vo velmi dobrom stave-info v bazare
22. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, koukala jsem, že je tu návod, jak rozebrat boudičku od teutonky, ale já bych potřebovala rozebrat a vyprat celou korbu fashion, ne jen ten vnitřek, ale i zvenku, jak se to dávalo do auta, tak je to ušmudlaný. Poradí někdo?
24. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, jednu otazku, mam teutoniu spirit a chcela som sa spytať či sa daju na nu kupiť aj nafukovacie kolesa, alebo to nie je potrebne. či nebude ten kočík tvrdy, dakujem :wink:
24. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lodgermaniacka - myslím si, že nafukovací kolečka se koupit nedají. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že to vůbec nevadí. Ty plastová kolečka jsou super, hlavně protože jsem jedna z mála kdo nemusí furt lepit :wink: Odpružené je to dobře, neboj.
24. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah, dakujem :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky bych potřebovala poradit jak rozebrat korbu potřebuje vyčistit.. Kočárek je super jen ty kola vypadají po 3 měsících docela hrozně od posypového štěrku..
24. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, copak nikdo nevi jak dat boudicku, kdyz mate sportak? Ta bouda visi a vypada to nehezky
24. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli, aka buda ti visí? Na šporťaku? :astonished: :confounded:
24. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte niečo ma napadlo, nastavuje sa nejak na spirite pruženie kočíka, alebo nie?
24. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lodger - ano na sportaku, nijak tam nejde uchytit a placa se o kocarek a vypada to opravdu dost nehezky
24. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a visela ti od začiatku, alebo až používaním? Ja ju mam zatial pevnu, ale ešte som kočík nepoužívala..keby si išla s nim tam kde predavaju tie kočíky? oni by ti skôr poradili..
24. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
farba je krasna, ale možno sa líši aj material, ten môj je dosť pevny, no uvidim časom.
24. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli to je nevyhoda Trend boudicek (maji nahore okynko na zip) - Fashion boudy to nedelaji - holky tu kdysi psaly ze to prichytily za nasity suchy zip... :wink:
24. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a delaji spirit s fashion boudou? Nebo jde to nejak vymenit?
24. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli dělají, koukala jsem na to v obchodě a právě ty fashion jsou i přichycené, že neplandají (nevisí tam vzadu ten kus látky) :wink:
24. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ale asi ne tu barvu, co mame my
24. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi ne, je to právě odlišené: trend a fashion barvy
24. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musim nejak poresit
24. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať najdeš to nejlepší řešení :wink:
tak fashion ma zase okenka na strane
fashion farby su na slnku krajsie a nevisi ta buda,dnes som to bola okukat v obchode a dostala som aj odborny vyklad :wink:
24. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc jsou krasnejsi?
24. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to taky víc líbí, ty fashion. Ty trend mi přijdou jak u levných kočárků :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli... IP
25. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek