• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

4. července 2017 
@hojda ja si tiež myslim že to bude len na počkanie :wink:
23. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lodgermaniacka já myslela na počkání doma u manžela:slight_smile: Snad Michal poradí, pak sem napíšu, jak jsem pochodila.
23. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemáte tam jen povolené ty šroubky u boudy, mě to taky dělalo ale jak jsem ji prala u utáhla šroubky tak to je lepší
23. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 zrovna dneska jsem říkala, že to taky vyperu, tak to by bylo fajn, kdyby se to opravilo doma
23. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to este neprala... das mi potom vedet, ked budes mat nieco nove? ja sa do babymarketu tak skoro edostanem...:frowning2:
23. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 hodila som to albumu fotky s moskytierou. korbicku nemam odfotenu, ale je to vlastne ta vrchna cast, ked odzispujes ten spodok, a natiahnes to na korbu presne tak ako to je natiahnute na sportaku. len bez toho spodku.
ak by bolo treba zajtra poskladam korbu a pofotim, alebo natocim.
23. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nasla som stranku Teutonie usa-neviete kde by som to vedela zohnat, ved ak to vyraba teutonia tak by sa to malo dat od nich objednat.....hodim link
http://www.teutoniausa.com/accessories/duocushion#background=0&fashion=bxt&accessory=duocushion
23. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swiete a čo hladaš? podložku?
23. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpcek díky :slight_smile: tak to taky vozím ale vždycky mi to na jedné straně odstává dneska jsem vyháněla 3 mouchy :angry: a pořád to opravovala..ostatní hodí síť a jedou...ale zase ji nemají takovou pěknou :slight_smile: ty bílé přes kočár se mi nelíbí..
23. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já myslím, že moskytiéra Bumbleride bude pasovat i na sporťák. Ale osobně to vyzkoušené nemám.
23. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala tiež tuto original moskytieru, tiež som ju tam nevedela napasovat, ale pravdupovediac sa mi vemi nepačila, čierna, pripadalo mi to hrozne, radšej ani nechcem prirovnavať :confounded:
23. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud nemáš i černý kočár tak to jde...když je odzipovaný i ten zadek tak to vypadá pěkně bílá by byla hnusná :pensive:
23. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala červeneho spirita, ale aj tak mi ta čierna vadila, teraz budem mať cosmo ale dokupim bielu, ak ju budem potrebovať, mam bielu aj na cameleone a je krasna, ale tiež je original na bgb a krasne sedi, ale to je asi vec vkusu :wink:
23. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zas bielu nechcela a nechcela by som ju ani keby som mala inej farby kocik. :slight_smile:
@pett7 preco ti to odstava? mne to krasne sedi.
23. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono záleží i na tvaru když to je přehozené přes celý kočár tak se mi to nelíbí, ale důležitá je funkčnost :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpcek nevím zítra se na tu musím podívat jednou to sedí jindy ne, ale vždycky je to na delší dobu
23. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
skus nejako pospekulovat a mozno na nieco prides :wink:
23. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpcek A není náhodou tahle moskytiéra jen na hlubokou korbičku? Viděla jsem to u kamarádky a ta jí měl tedy přichycenou obráceně na hluboké korbičce...já mám jen obyč. bílou.
23. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda nie - je aj na hlboku aj na sportak. pozri v mojom albume, tak ju mam na sportaku :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swiete Tak ta je fakt parádní!!!! V ČR je asi jiný vzorník, zkus se zepat před IP babyrenka nebo michal spunik a dej nám pak vědět:slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpcek No právě, že jsem tam koukala a nějak mi to vůbec nesedí, vždyť to vůbec dole nekryje, nebo je to špatně vidět?
23. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak dobrá zpráva pro všechny, Dneska jsem viděla v TV Černé ovce a tam maminka reklamovala kočárek Mutsy kvůli vyblednutí a říkali tam, že Teutonka (přímo nejmenovali ale zaruka 3 roky:slight_smile:) je asi jediná, která dává záruku na vyblednutí kočárku:slight_smile:.
23. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda kryje, je dole pod nozickami gumicka, ktora to drzi. :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lodgermaniacka-no na tom odkaze je podlozka, ale hlavne sa mi pacia tie vzory na tych americkych teutonkach.......
23. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swiete mne sa velmi pači ta prva zelena s kosoštvorcami :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky ako vyzleciem budu na sportaku? chcem kocik oprat a toto jedine neviem zmaturovat... mam tu budu s otvaracim okienkom (nie prehadzovacie)
23. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krpcek pekne si to nafotila, dakujem :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a mam este jeden problem - trochu skrabance na konstrukcii, da sa to nejako rieist? je nejaka farba alebo nieco? dik :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky peru, ale bez boudy, minulý týden jsem na ní přišila sluneční stříšku, protože mi pořád padala, tak to nechci zase párát.....Vám drží ta sluneční stříška jen ńa těch svorkách?:
23. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som povodne prat nechcela, ale musim :grinning: maly mi to oznackoval kustik... a ta buda nema potom inu farbu ako to, co sa pralo?

@hojda slnecnu striesku nemam
23. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek