Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

lodgermaniacka
25. srp 2010

@peko ja mam tiež lodger, bolo mi dokonca povedane od jednej pani, ktora predava kočíky a fusaky a iny detsky tovar, že oni mali pre maleho niekolko fusakov, ale lepší od lodgera nemala, maly bol v nom uplne teply, čo v inych fusakoch mal studene ručky, ked bol v lodgeri vždy mal teple 😉 ešte som nepočula na tento fusak nič zle, len same pozitiva, teším sa ako ho v zime vyskušame aj my 🙂

peko
25. srp 2010

@editah222 , @lodgermaniacka - holky díky za info, tak to do něj půjdeme asi taky 🙂 , mě ty klasické fusaky právě moc nezaujaly a mám obavu, že bych třeba v Emitexu malou do kočárku nenarvala, jedině do sporťáku

martinka1981
25. srp 2010

Ahojte vospolok,my mame fun system,zatial spokojnosť velka. Fusak mam Emitex a je celkom fajn. Teraz čakame druhe babo a ja som objednavala autosedačku MC Pebble,a teraz riešim či stači do autosedačky tepla zavinovačka alebo neaky fusak. Pytala som sa dnes v BM na fusaky pre Pebble a su len na objednavku no a to kym pride bude aj jar 😀 😝. Tak ak viete poradiť čo bude lepšie budem vdačna 😉

mirka285
25. srp 2010

@martinka1981 podla mna do autosedacky urcite fusak netreba...ved v aute aj tak kuris v zime a malej by v tom bolo zbytocne teplo..do autosedacky staci zavinovacka...ja mam tu od Emitexu,vyrabaju letne,prechodne a zimne,ja mam dokonca tu letnu a podla mna uplne staci lebo ja si v aute vyzliekam bundu a kurim 😉 ale moja mala zase bude v zime uz polrocna,inak by som volila asi tu prechodnu verziu,ta zimna sa mne zda moc hruba...

ivanek
26. srp 2010

@martinka1981 a to já zase fusak do autsedačky měla. Měla jsem Red Castle Combizip a malou jsem dávala do autosedačky jenom v punčocháčích (popř. kalhotech), body a když hodně mrzlo, tak v mikině. V autě / v obchodě rozepla a malá byla spokojená. tento fusak je úžasný. Opravdu hodně teplý, neprofoukne ani nepromokne.

pett7
26. srp 2010

já měla zavinku od emitexu a nebo spodní část od mininestu pokud byl malý ještě maličký tak jsme ji používali, ale v době kdy nosil kombinézu bych ho tam se zavinkou asi nenarvala, mininest jsme využili víc, ale asi by stačila i deka nebo jsem viděla i univerzální nánožníky na autosedačku

martinka1981
26. srp 2010

baby dakujem za nazory,myslim že ta zavinovačka alebo fusak sa daju lepšie rozopnuť ako overal tak hadam to bude rozumnejšie. Kupim asi zavinovačku,budeme mať novembrove mimčo tak bude ešte malinke. Mame tu v Ba jeden obchod kde maju aj zavinovačky Emitex tak ich pojdem omakať 😀

hojda
26. srp 2010

Ahoj, já se chci zeptat, jestli se ta nylonová pláštěnka dá použít, jak na hlubokou korbu, tak na sporťák? Díky.

hojda
26. srp 2010

Taky okukuju ten lodger fusak, jenže já už mám většího loupežníka a nevím, jak to pak funguje, když už má botičky a běhá i kolem kočárku. U mého fusaku se odepne dno a botičky koukají ven, jak se to řeší u lodgeru?

zuzasss
26. srp 2010

Holky máte některá zkušenosti se sluneční stříškou na sporťák? Nevím jestli jí mám koupit, jestli jí využiji, nebo je to zbytečné?

ivanek
26. srp 2010

@zuzasss Já bych ji koupila jenom kdybych dávala miminko do sporťáku v létě nebo na jaře. Je předpoklad, že ještě nesedí a když máš položenou zádovou opěrku nepřeklopíš boudu. pokud prcek ve sporťáku sedí, asi bych ji nekupovala. Ale to píšu za sebe 😉

hojda
26. srp 2010

Já bych jí koupila, určitě jí využiješ, já jí měla i na hluboké kobičce.

pett7
26. srp 2010

ta stříška je super, nedám na ní dopustit i kdyžse bouda dá překlopit využívám ji hodně

ivanek
26. srp 2010

Sluneční clona na korbě je super věc, taky ji mám. Ale mám od Emitexu, ta má 2 typy úchytů, tak jde dobře i tlusté "trubky" u korby.
Normálně je mi líto, že musím korbu prodat 😢

scheilaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akcull
27. srp 2010

Holky, jak jste tu probíraly fusaky do fy Dita, nevíte jestli je nějak řešeno uchycení ve sporťáku?, nikde se mi to nedaří najít...

kdaniela
27. srp 2010

@ivanek tak to mě teď mrzí,že mi bylo jen řečeno ke slun.stříšce,že na korbu Fashion jí nepřidělám-jen na sporťák jo,ale nikdo mi neřekl,že od Emitexu jde na oboje-tenký i tlustý,chjo ☹

dadka2
27. srp 2010

Já tu stříšku přidělala i na hlubokou korbičku, normálnějsem jí na třech místech ve švu přišila, takže jsem vlastně ani látku kočárku neprošívala a držela parádně!!! Fusak z Dity se navléká na 5 místech na pásy, které jsou ve sporťáku.

dadka2
27. srp 2010

jo a stříšku doporučuji koupit nějakou barevnou, ne černou. Ta barevná je totiž z druhé strany černá a dá se použít i obráceně, tak máte vlastně 2 stříšky za jednu cenu🙂.

kdaniela
28. srp 2010

@dadka2 tak to by bylo fajn kdyby to šlo přidělat 🙂já teda vzala nakonec v barvě kočárku,ale mrzelo mě právě,že to nepůjde na hlubokou korbu,tak snad to i na ní nějak využijeme

jmisa
28. srp 2010

Sluneční stříšku jsem používala na korbu, malej je v ervnu, tak jsem to využila, přidělala jsem ji tam skřipcema na vlasy, drželo to pěkně. Na spor´ták už mi byla na nic, na jaře prcek už seděl a tak mi ji sundaval.

dadka2
28. srp 2010

Já s ní byla spokojená i na sporťáku, nesvítilo nám do očiček. Naštěstí ho nenapadlo ji stahovat🙂

luciferova
28. srp 2010

Slnecna strieska pre nas zbytocna, strecha sportaku sa da stiahnut az po paty 😉

dadka2
28. srp 2010

@luciferova To je pravda, ale pak malý přece nic nevidí🙂 a to by mi asi zbořil kočár🙂, se stříškou je to v pohodě🙂

pett7
28. srp 2010

pokud je kočár v lehu tak stříška stáhnout nejde

luciferova
28. srp 2010

Pisem, ze pre nas 😉

V lahu bol len ked spal a to som s nim ani po slnku nebehala, cize nebola potrebna. A ked uz by bola, da sa to riesit plienkou😉

Po sediacky mu pasy nedovolia sparchat do striesky 😉 a samozrejme, ze som mu to az po paty nestiahla, stacilo len tak, aby mu nesvietilo slniecko a to videl v pohode aj so stiahnutou budou.

A druha vec je - kocik sa da otocit, cize mu nesvieti ked nechcě aj bez slnecnej strechy 😉

klarisek_b
28. srp 2010

Ahojky, tak jsem objednala teutonku spirit a k tomu mám autosedačku maxi cosi cabriofix, chtěla jsem se optat, zda adaptéry na tu sedačku tam musím nacvakávat pokaždé, nebo tam mlžou zůstat napořád? Jinak má někdo zkušenosti s fusaky emitex, ten combi do teutonky???

pett7
28. srp 2010

u nás je zase nezbytná 🙂 v sedu mu tu střechu taky občas stáhnu, ale když usne během jízdy tak musím dát stříšku...ono přehazovat sporťák je celkem náročné zvlášť s 9kg prckem v sedě to celkem jde ale v lehu nic moc příště bych chtěla spíš přehazovací rukojeť

pett7
28. srp 2010

@klarisek_b adaptéry přiděláš a necháš na kočárku 🙂

klarisek_b
28. srp 2010

@pett7 Díky moc 😉