• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

17. října 2017 
@ja.na81 nanoznik na sportak a vanicku je uplne iny...ten co je na vanicku by si v ziadnom pripade nenatrepala na sportiak,neviem co pisu na strankach teutonie,ale mam ich doma,takze viem...
28. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka285 aha, tak to jo, to se @avenev omlouvam! Ja jeste nemam osobni zkusenost, jen jsem ho objednala na ten sportak a u toho psali, ze je i na vanicku...
28. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 ten zo sportiaka sa da dat na vanicku,ale ten z vanicky sa neda dat na sportiak :slight_smile:
28. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 ...nojo, s tím kufrem auta, hm, to je fakt..
28. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 : obojí je pravdou, protože Teutonia nabízí dvě varianty hluboké korby. Fashion korba je samostatná, plně vybavená korba, která nepoužívá žádné doplňky ze sportovního kočárku a tím také umožňuje vytvořit na jednom podvozku v podstatě dva různé kočárky. Nánožník, nebo spíš horní kryt této korby, nepasuje na sportovní kočárek. Pak je tu druhá varianta, zvaná Alvi set, což je hluboká korba s matrací a s nánožníkem, který se používá jak na tuto korbu, tak i na sportovní kočárek. Tato korba se dodává bez vlastní střechy, protože tu používá ze sportovního kočárku. Jinak Fashion korba se vyrábí v barvách Fashion designu a lze ji odjednávat po jednotlivě barevných dílech a ty pak kombinovat mezi sebou, proto je na stránkách Teutonie konfigurátor, Alvi set se pak vyrábí ve všech barvách jako kočárky, takže i v barvách Trend, protože používá nánožník a střechu sportovního kočárku.
28. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak rikam, je toho proste moc a chvilku trva, nez se v tom clovek vyzna a vybere to prave a pro sebe potrebne, ze ano :slight_smile: :slight_smile: Diky za vysvetleni :slight_smile:
28. led 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duracelko ahoj ja som si pre teutonku bola v Ba ...chcela som cervenu a mali ju jedine tam ..v BB som tiez bola ale tam som teutonie nevidela vobec..v Ba maju asi vsetky druhy +v tom obchode maju este aj super znacku Hartan tiez sa mi velmi pacil ale teutonka zvitazila :slight_smile:
28. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka diky. videla som že aj v prievidzi máte nejaky obchod kde predávajú teutonky...
28. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duracelko ano dnes som tam bola a ze v utorok dostali ale mali tam len starsie typy s tymi 50-kami kolesami ...videla som cokoladovu farbu a myslim ciernu ale nie som si ista...
28. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michal_spuntik @babyrenka ahoj, chci se zeptat, budete vystavovat na veletrhu Pro dítě v Brně? (nefunguje mi seznam vystavovatelů) určitě tam jedeme, chceme vybrat nebo objednat Cosmo. Ještě se zeptám - Be you tam tedy nebude k vidění, že...? a jedna otázka narovinu - slýchávám, že vystavené kusy na veletrzích lze koupit výhodněji, je to pravda?? a v případě objednání na místě - požaduje se záloha? děkuju :wink:
28. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee : naše expozice v Brně určitě bude. Předpokládáme, že bychom měli v té době mít vystavené i BeYou! , ale to hlavně záleží na tom, která z variant doby nasazení tohoto modelu do výroby bude platit. Určitě nebude problém objednávat kočárky i na veletrhu, ale zcela jistě nebude potřeba skládat zálohu na kočárek hotově na výstavišti, to lze mnohem pohodlněji a koneckonců i bezpečněji udělat přes účet po sepsání objednávky. A odpověď na otázku narovinu, Teutonia není typem kočárků dovážených na kontejnery z Číny, takže vystavené kusy není potřeba ihned vyprodat a čeká je většinou ještě řada dalších předváděcích akcí. Díky své kvalitě předváděcí akce přežijí většinou zcela bez úhony a obvykle nakonec skončí jako náhradní půjčovací kočárky na prodejnách.
28. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka budete na veletrh brát i doplňky k Teutonkám, aby bylo možné je zakoupit? myslím třeba nylonovou pláštěnku ....
28. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka děkuji za odpověďi :slight_smile: s tou cenou... něco v tom smyslu odpovědi mě napadlo- proto ten dotaz. Určitě tam bude někdo, kdo nám Cosmo předvede i s doplňky, že?? (v jednom obchodě nám paní sice popovídala hodně, ale nepředvedla nic a sami jsme se, samozřejmě, neodvážili tam s kočárkem nějak šachovat-jen projet...)
28. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko : s přímým prodejem doplňků na veletrhu počítáme vždy, záleží ale také na výrobci, jak dodrží smluvené termíny. Pokud máte představu, co přesně chcete nakoupit, není problém to objednat kdykoli.
28. led 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duracelko
Autorizovaných predajcov nájdeš na oficiálnej stránke www.teutonia.de , tu máš garanciu originality a taktiež servisu. Pri zakúpení kočiarika u "čierneho predajcu " možeš mať problém so sevisom. Ak máš pochybnosti,či je predajca autorizovaný, možeš sa informovať u distribútora v danej krajine, ktorý je zároveň autorizovaným servisom.
28. led 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babenky viete mi poradiť či sedí univerzálny nánožník z emitexu na teutoniu cosmo, svoj som kúpila v Kike, a mali ho tam bez nánožníka, je to model 2009, viď fotečku :slight_smile:, tak predpokladám že už k tomu originálny neobjednám.......
29. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. led 2011 v 09:52 • brusnica1
@cobriatko zkus sehnat třeba ten černý Teutonia nebo by měl jít koupit i v téhle barvě...myslím že to jde objednat až 3 roky zpět ale nejsem si jistá
29. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj nad tým som uvažovala, ale tie nánožníky z kolekcií 2010 a 2011 sú rozmerovo rovnaké ako 2009??
29. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak 2011, ale 2009 a 2010 jsou stejné.. myslím, že na 2011 taky žádná změna nebude. Zkus se obrátit na Tonka nebo Babyrenku jestli jde sehnat ten originál
29. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cobriatko : když se obrátíte s dotazem na některého z dovozců, bylo by možné zjistit, zda by Vám výrobce vyrobil originální v barvě Vašeho kočárku, bylo by ale nutno počítat s minimálně tříměsíční výrobní lhůtou. Možná by bylo schůdnější objednat si nánožník ve Fashion barvě černé v loňské nebo letošní kolekci, ten je rozměrově stejný, je u nás skladem a byl by tedy k dodání hned. U originální barvy možná bude problém i v tom, že Váš kočárek za dva roky trochu změnil barevný odstín a s úplně novým nánožníkem ten rozdíl teprve vynikne.
29. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, rozmýšlíme který kočárek vybrat pro druhé dítko, Teutonia mě zaujala byly jsme jí i okouknout, zajímaly by mě vnitřní rozměry BE YOU! a zda se dají kolečka zaaretovat. Děkuji za odpověď
30. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ake mate skusenosti s fusakmi? Cakam babatko na konci maja, a neviem sa rozhodnut ci kupit zimny fusak Teutonia alebo viacucelovy kombinovany fusak, kde pisu ze ho mozno pouzit aj v lete. Cena je priblizne rovnaka.
30. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avenev ka by som teraz uz fusak nekupovala ...vsak Ti staci v juny dietatko dat do perinky a zakryt dekou
30. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, máme kočárek teutonia Fun system, model 2009 a jsem s ním nadmíru spokojená. Jen jsem dnes koukala, ze bych na druhé dítko koupila pouze stupátko za kočárek a prý nejde namontovat na tento kočárek....Trochu to je pro mě ledová sprcha a Vás jsem se tu chtěla zeptat, zda existuje nějaké jiné stupátko, které jde namontovat na Fun systém ?!? Předem děkuji za odpovědi a hezký večer...
30. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka v lete staci deka, ale na jesen ked sa ochladi tak sa pouziva uz rovno zimny? Nie je moc teply?
30. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avenev ja som myslela ze nemusis ho teraz este kupovat ,staci na jesen...a ja neviem ja mam len jeden druh :confused:
30. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avenev Já sice nemám přímo fusak od Teutonie, ale od Kaisera, ale mám právě variantu Vario, která má dvě vrstvy a jsem s tím maximálně spokojená. Přesně jak píšeš, jít na podzim hnedka do naducaného zimního fusaku mi příjde zvláštní a dítěti by muselo být vedro. Je dost rozdíl, zda je mínus 5 nebo plus 10 stupňů. Malé miminko ještě přiměřeně méně oblékneš, ale chodící prcek už stejně musí být oblečený dostatečně teple, aby mohl běhat i venku. Takže za sebe doporučuju obecně dvojvrstvé varianty fusaků, i když konkrétně s tím teutoňáckým nemám zkušenost. Jinak ale trochu nechápu u výrobců termín "letní" fusak, v létě jsem fusak opravdu nepotřebovala :slight_smile:
30. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam Kaisera :slight_smile:
30. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Lodger, škoda že jsem ho neměla už loni... :confounded: to jsem měla beránka a MiniNest ten by v kombinaci s dekou stačil taky celou zimu
30. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek