• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

30. ledna 2017 
@luciferova mám víc potahů a pokud si pořídím i be you tak jsou k ničemu, má jinou sedačku takže mě napadla tahle varianta :slight_smile:
15. zář 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jasne. priznam sa, ze velmi nechapem mamiciky, ktore ked vymenia potah myslia si, ze maju iny kocik, ale to je zas moj problem :sweat_smile: preto ja mam radsej kocikov viacero, lakaju ma ine znacky a jazdne vlastnosti :slight_smile:
15. zář 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perglajka ty mas asi potah trend, ten mame aj my a su tam uplne medzery :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v lete to samozrejme nevadilo, zima nas v sportaku caka prvykrat, tak dufam ze fukat dovnutra nebude...
tymi medzerami - ktore znamenaju viac otvoreneho priestoru z bokov sa mi teutonia zda proti chladu menej odolna ako ine - aj lacnejsie kociky :unamused:
ved uvidime v zime....
15. zář 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova no já mám kočárky 3 :unamused: teda zatím... s jedním potahem bych asi dlouho nefungovala, nestíhala bych prát, tak jsem pořídila náhradní a teď je to taková menší úchylka :grinning:
15. zář 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ja mam 2 kociky (momentalne) a stiham prat v pohode :slight_smile: jasne, je to uchylka, kazdy mame na nieco ine :grinning:
15. zář 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova něčím se bavit musíme :slight_smile:
15. zář 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckar Myslíš jak jsou ty mezery? Mám od Emitexu, takovou jakoby vložku, navlékne se na sedačku, je dělaná ná způsob fusaku, uvnitř je flees a zvenku mi to přijde skoro jako neopren a fusak máme mumii :slight_smile: Jestli chceš, můžu ti ten Emitex vyfotit :slight_smile:
@luciferova Nám to právě sedačku neobepíná, nevím, jestli se to nemá někde připevnit. Ale máš pravdu, že s fusakem to bude určitě dobrý :slight_smile: moc díky, za užitečné rady :wink:
16. zář 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve39 Asi ano, přesně na tohle jsem myslela :slight_smile: děkuju ! //
16. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve39 Mám stejný potah a fakt nebyl problém, měli jsem kvalitní fusak s termoregulací a malej tam byl jak v pelíšku. Od listopadu od ledna ležel, od února už v něm seděl. To vám přijdem jen nezvyklé proti té hluboké korbičce:slight_smile:
16. zář 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova TAk já jsem s Teutonkou moc spokojená, takže žádné další kočárek kromě golfek nějak nepotřebuju a hlavně, kde to skladovat? :grinning: A to máme barák!
16. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda ved ja tiez verim, ze to bude v zime v poriadku, fusak mame dobry -lodger, takze to snad zvladneme bez ujmy :slight_smile: - len je to neobvykle...oproti hlbokej vanicke je to samozrejme rozdiel, avsak aj ine sportaky maju budu taku kompaktnejsiu so sedackou, bez nevyplnenych medzier...uz fashion potah sa mi v tomto zda lepsi...
16. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda ved prave, aj ja som spokojna, ale golfky do auta fakt treba, kto by tu tarchu skladal stale hore dolu? :grinning:
16. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perglajka tak to tě kdyžtak poprosím o foto...nedovedu si to představit, já mám ve sporťáku vložku, aby se nešpinil a ta má trošku delší bočnice, takže taky ty mezery nejsou tolik znát. No uvidíme v zimě :slight_smile:.

Jinak já jsem usoudila, že už bych Teutonii nekoupila...za ty peníze nemám pocit, že jsem dostala co jsem čekala...hodně jezdíme autem, tudíž skládáme a na kočáru je to děsně znát...je rozvrzaný, ošoupaný. A to manžel dělá pravidelnou údržbu, maže kolečka, čistí a stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Každopádně přežije Viki a prostě druhé dítě taky...nový opravdu kupovat nebudu.
16. zář 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luckar Já jsem ráda, že jsme ho dostali, taky bych do něho nešla, jako druhý sporťák, máme tříkolku od Ferrari a to je úplně neba a dudy. Je teda maxi velká oproti Teutonii, lehká a postupný polohování, tady mě překvapilo, že jde polohovat jen na třikrát, hned jdu na foto :slight_smile:
16. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckar Tak jsem se spletla, neni to na způsob neoprenu, ale je to jako bavlněná mikina.
16. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda : konstrukce střechy i sportovní sedačky je stejná, neměl by to být problém. Trochu by mohl být problém při převlékání sportovní sedačky mezi Spiritem a Mistralem, protože sportovní sedačky 1 a 2 měly trochu jiné rozměry bočnic, takže úpně nepasovaly otvory v látkovém potahu. Pokud se jedná o stejný typ podvozku, nepasovaly by úplně potahy z roku 2006 a následujících ročníků, protože do roku 2006 používala Teutonia jiný typ konstrukce střechy.
18. zář 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz som bola rozhodnuta pre teutonku a na poslednu chvilu som sa dozvedela ze opierka ma iba nejakych 43-44cm :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a teraz co??? :cry:
cely cas som si myslela ze ma takych 50... jaaaj :unamused:
19. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perglajka : pokud nemáte ke kočárku návod k použití, pak si kliněte na www.teutonia.com, tam se Vám nabídne volba pro Českou republiku a po zvolení se rozbalí originální Teutonia stránky v českém jazyce. Po kliknutí na sekci informace se Vám nabídne sekce soubory ke stažení a tam po kliknutí a při pohybu dolů najdete všechny návody k použití ke kočárkům zhruba od roku 2003.
19. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babyrenka mockrát vám děkuju :slight_smile:
19. zář 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa
tak potom skús pozrieť www.easywalker.nl - to sú "postieľky na kolesách" :wink:
19. zář 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa
pre presné info Be You má 46 a easywalker 50
19. zář 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonko_babymarket dik za info,,no ten sa mi nepaci lebo nema polohovanie noziciek a nieje otocna sedacka-to je podmienka :wink:
19. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa ja som si teraz zacala vsimat, ako su deti v kocikoch narvane... a teda v teutonkach dost... to som myslela, ze moj maly je v gess F2 velikansky, ale F2 ma 98 cm na dlzku... easywalker vyzera obrovsky, ale este mi tam maly nesedel, tak neviem...
19. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa a preco potrebujes taku dlhu opierku? Moj maly ma skoro 2 roky a sedacka je v pohode :wink: cez zimu sa este odvozime, teraz uz tak rapidne nerastie, no a na jar bud golfac alebo nic, uz bude velky :slight_smile:
20. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova no 43 je teda pre mna malo... videla som par kocikov co maju tiez taku kratku opierku a deti nemali este ani rok a uz im trcala polka hlavy...a cez zimu ked ma drobec hrubu ciapku a kapucnu tak nedas ani budu :unamused:
a ked prsalo alebo snezilo tak mali plastenku natiahnutu cez hlavu-no hrozny pohlad ...ked uz mam tolko vrazit za kocik tak by nemal mat takuto chybu... :confounded:
inak krasny kocik a bola som 100%ne rozhodnuta,,co uz hladam dalej :slight_smile:
20. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tilly no ved najhorsia kombinacia - kratka opierka + nizko buda ...
ano viem,,gess maju dlhe lozko a aj o nom rozmyslam ale vision,,alebo zase quinny freestyle- to mam istotu ze opierka je dost dlha :sweat_smile:
20. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa bundu das, je siroky :wink: plastenku cez hlavu - tak to si teda vobec neviem predstavit :sweat_smile:
Ale mas pravdu, za tie prachy...skor sa cudujem, ze vobec nejaky sportak vo vasom veku potrebujes :confused: doteraz ste sa vozili v com?
20. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferova to nechcem pre 2rocne dieta :grinning:
to uz je planovane pre druheee :wink:
20. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa jaaaj tak gratulujem :wink: a v tom pripade uz vobec nerozumiem tvojim obavam :grinning:
20. zář 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikkaa moja mala ma teraz rok, velkostou je mozno trochu drobnejsia, resp. skor normal - cize nie velke dieta a miesta ma este straaasne vela, kamosky co maju teutonku maju deti 2 a vyse 2 rokov a s miestom fakt vobec nie je problem...
20. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek