• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

18. dubna 2017 
@anuskaaprazko : ve Vašem případě bude asi nejjednodušší obrátit se v Bratislavě přímo na BabyMarket.
12. led 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2014 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka dobrý den, prosím, pasuje fashion korba na podvozek kočárku fun systém z roku 2008? děkuji
17. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyr : otázkou je, o který typ Fashion korby se jedná. Fashion korba se vyráběla ve dvou provedeních, řada s označením 1 byla určena pro podvozky Spirit S3, Cosmo, Lambda, Pixxel Sport a Fun System a řada s označením 2 pak byla určená pro podvozky Mistral S a Mistral P. Obě provedení se liší v tom, že řada 1 má sklopné uchycení do podvozku kočárku a dráty uchycení jsou pod dnem korby, řada 2 má uchycení nesklopné a dráty uchycení jsou vedle na straně korby v jedné rovině s jejím dnem. Fashion korbu řady 2 nejde do podvozku Fun System upevnit, protože uchycení na korbě je širší než pojezdy na podvozku.
17. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka řada 1 na spirit S3, takže by to jít mělo, děkuji
17. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradíte mi prosím či robia niekde aj pozáručný servis na Teutóniu? Koľko približne stojí?
17. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladytt V ČR to dělá Liberec Babyrenka, jako hlavní dovozce do ČR, kdo je hlavní dovozce do SK? Tam bych se ptala:slight_smile:.
17. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladytt : na Slovensku má autorizovaný servis Teutonia BabyMarket Bratislava.
18. led 2014 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminky prodavam krasnou korbicku na teutonii :slight_smile: neshanite nektera?
18. led 2014 v 01:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky mam na predaj Teutoniu Cosmo cervenu v TOP stave, minimalne pouzivanu, treba vidiet
19. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, keby mal niekto záujem, tiež budem predávať, krásnu zelenú korbičku, pošlem foto!
22. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Chcem sa spytat na tasku na kocik Teutonia, ci ste spokojne. Mne sa moc nepaci ten chlebnikovy vzhlad, radsej by som chcela nieco viac kabelkove s dvomi obleckami, co sa dat na plece.
1. únor 2014 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delina Tak kup jinou, která ti bude vyhovovat :wink: . TAhle je hezká jak je ve stejném designu, jako kočárek, ale když se ti nelíbí, tak klidně vyber jinou:slight_smile:
1. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2014 ve 13:22 • chinoll
Dobry den. Chci se zeptat mame Spirita z roku 2009 a rada bych ho vymenila za Teutonia Be you ,ale manzel o tom nechce slyset. Chtela jsem se zeptat ,zda nahodou nejde na Be you 2013 nebo 2014 korbicka z tohohle roku tusim,ze je to Fashion.A jeste jaky je rozdil mezi Be you 2013 a 2014.Dekuji.
2. únor 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska84 : korba pro BeYou má stejné uchycení jako korba pro Spirita, takže v tomto není problém. Rozdíl v korbičkách je zde pouze v tom, že Fashion korba má jiné rozměry, než v současné době používané korby Made for You, takže jejich vybavení nejde kombinovat mezi těmito typy.
Mezi podvozky BeYou z roku 2013 a letošní kolekcí je pouze jinak provedené zakrytí převodů parkovací brzdy a odpružení předních kol, jinak jsou oba podvozky technicky prakticky stejné. Rozdíl pak bude, stejně jako u ostaních podvozků v tom, že se v nabídce objevují místo kol vzor 50 nová kola vzor 7 a možnost objednání konstrukcí podvozků BeYou a Cosmo i v bílé barvě.
2. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, muzete mi prosim nekdo poradit, zda a pripadne jaky skejtik se da pouzit ke Spiritovi s HB? Vim, ze tam je prave problem s uchycenim kvuli brzde, ale myslim, ze jsem tu uz kdysi cetla, ze to nejak jde obejit, tak budu vdecna za radu a doporuceni. Diky.
2. únor 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky nemate nektera potah na vymenu?mame zeleny :slight_smile:
2. únor 2014 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Měla jsem na něm Lascal maxi buggy to byl myslím. Chce to si vyhrát s uchycením, ale jde.
2. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Diky za tipa, mrknu na nej, a musi se vrtat do konstrukce, nebo jsi to pridelavala nejakyma reminkama?
2. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Nic se nevrtá, jsou k tomu řemínky.
2. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda jojo, uz jsem se divala. Priste budu napred googlit a az pak se ptat. :slight_smile:
2. únor 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova V pohodě, problém je v tom, že na jedné straněje to lanko brzdy a tak se musí vychytat stejnoměrné upevnění na obou stranách, takže nejdříve udělat stranu s lankem, kam to půjde a podle toho pak druhou stranu.
2. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby prosim nebudete niektora predavat Teutoniu Be You ????? Velmi zhanam kludne nam staci na JUN 2014 vtedy mam termin ale uz chcem mat rezervovanu a istotu ze ju budem mat :slight_smile: Najlepsie v tejto modrej kombinacii pre chlapceka :wink: dakujem za akekolvek tipy a ponuky
3. únor 2014 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda ak by niekto tu teutonia tasku vychvalil, ze je lahka, prakticka, dobre sa nosi a pod, tak by som mozno do nej isla :grinning:
3. únor 2014 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delina Mně prostě vyhovovala a když se mi nehodila, tak jsem brala třeba batůžek a i ten mi šel na kočárek pověsit.
3. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delina tak vychválit:grinning:. Mně taky plně vyhovovala, vlezlo tam vše, co jsem potřebovala, má pro mě dobré vnitřní členění,...
3. únor 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz - mame miminko (bude mu 7 mesicu) a jsme uz ve sportacku. Je myslite opravdu treba ten prodluzovaci dil? Mam fusak merino a ten ma jakoby tvar vlozne tasky dole u nozicek. Tak vaham zda investovat do dilu nebo je to zbytecne ???
6. únor 2014 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilovebaby Když vidím letošní zimu, tak bych ho nepořizovala :grinning: . My ho tedy měli a byl fajn, ale dá se to zvládnout i bez něj.
6. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda to jsem chtela vedet :slight_smile: ja jestli to ma prave cenu.maly si stejne uz seda a je ve fusaku v pohode. A na leto si zase rikam,ze mu bude uz v cervenci rok a zacne tapkat takze to pak asi cenu mit nebude :grinning:
6. únor 2014 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek