• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

30. ledna 2017 
@babyrenka Můžete mi prosím poradit: jistě se to tu již někde probíralo ale nemohu nic najít:...Mám korbu teutonia Fashion 2010 a chtěla bych vyprat boudu od korbičky. Po její sejmutí má bouda uprostřed výstuhu (tyčku). Výstuha je všitá napevno, nemůže se s ní nic při praní stát? Nerada bych aby se výstuha přelomila nebo nějak zdeformovala. Budu velmi ráda za odpověď díky :wink:
3. srp 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzasss Musí se rozšroubovat boky a výstuha vyndat (je to u sporťáku, že?), je dobré si to nafotit, ať víš, jak to patří zpátky, prala jsem to několikrát:slight_smile:.
3. srp 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda ne ne, u sporťáku nemyslím. Mám na mysli boudu od korbičky :confounded:
4. srp 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzasss A jakou máš korbičku? Pošli odkaz? Já tam žádnou tyčku neměla????
4. srp 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.malvik.cz/BAZAR/Bazar-Bazar-teutonia-2011-Fashion-korba-2-4215
uprostřed kde se skládá ta boudička, vede taková ohebná tyčka. tak já nevím jestli to můžu vyprat aby se to nějak nezlomilo nebo taaak :slight_smile:
4. srp 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda http://www.malvik.cz/BAZAR/Bazar-Bazar-teutonia-2011-Fashion-korba-2-4215
uprostřed kde se skládá ta boudička, vede taková ohebná tyčka. tak já nevím jestli to můžu vyprat aby se to nějak nezlomilo nebo taaak emoticon
4. srp 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzasss aha už vín prala jsem i s tím v pračce na ruční praní
4. srp 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzasss : potah stříšky korby je možné prát tak, jak ho z korby odepnete. Vždy by se mělo jednat o praní na šetrný cyklus bez ždímání, prací prostředek na jemné barevné prádlo bez optických zjasňovadel. Textilní díly by se měly prát pokud možno samostatně, aby nedošlo při praní k zakroucení textilních dílů do jiných kusů prádla a k poškození integrovaných výztuh.
5. srp 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda
@babyrenka díky za pomoc!!! :dizzy_face:
5. srp 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den. Mam teutonku Spirit 09 a chtela bych koupit podvozek mistral. Používám pouze sportovní sedačku a autosedačku. Bude mi to pasovat na podvozek od roku 2012? Diky
14. srp 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka : sportovní sedačka Vám pasovat bude, autosedačka bude potřebovat jiné adaptéry.
14. srp 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka Koukám, že plánuješ stejnou kombinaci kočárků jako já. Já ke Spiritovi, taký pořídila Mistral s velkýma kolama, kvůli sněhu na zimu :grinning: . Už se ale s kočárkama loučíme, nechávám jen golfky.
14. srp 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda a budete prodávat?
14. srp 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka díky za odpověď. Starší předpokládám, ze pasovat nebude
14. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev.ka Spirita už prodávám, uvidím s jakým potahem se prodá a pak bych prodala MIstrala.
14. srp 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, prosím o informaci z Babyrenky. Můžete mi prosím napsat hmotnosti podvozků včetně sport. sezení u těchto kočárků? Na stránkách si nejsem jistá, zda je hmotnost uvedená s nebo bez sportovního sezení.
Teutonia Cosmo a Be you.

A ještě jeden dotaz. Nejlehčí kočárek, který máte v nabídce je Teutonia Fun system?
Díky moc.
28. srp 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renny83 : když si zadáte stránky www.teutonia.com, pak v nabídce Přehledy se Vám otevře kompletní nabídka rozměrů a vah jednotlivých kočárků a i v různých konfiguracích. Takže okamžitě vidíte, kolik bude Váš kočárek vážit bez nástavby, s jednotlivými typy korbiček a i s jednotlivými typy potahů na sportovních sedačkách.
Z této tabulky pak váhově nejlépe vychází Cosmo, protože je 0 10 dkg lehčí než Fun System.
28. srp 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ak citate nejake Slovenky, budem o mesiac predavat vaničku teutonia comfort plus, ak by ste mali zaujem, inzerat mam na SK konikovi, dakujem
21. zář 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata,prosím o radu,než bych to dohledala.....Mám spirit s3 2009 ale pořád uvažuji na Cosmem nebo Fun myslíte že si tím polepším nebo si mám raději nechat spirita?? Děkuji moc holky....:slight_smile:
24. zář 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kibiz Záleží, co od té změny chceš? Já si ke spiritovi pořídila nakonec Mistral s pevnýma kolama, kvůli zimě do sněhu a každý má svoje výhody i nevýhody.
26. zář 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kibiz ...zdravím, já měla spirita a nebyla jsem moc spokojená se stabilitou, tak jsem pořídila cosmo, ikdyž jsem ho používala krátce, tak u mě jednoznačně vede cosmo.
Jinak kdyby někdo chtěl, tak mám na prodej cosmo, opravdu jak nový,měla jsem povíce kočárků...omlouvám se, vím že to sem nepatří.
26. zář 2014 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, jiz nejakou dobu se divam po Teutonii Mistral P, mam doma Spirita kolekce 2010 a na zimu bych radeji ctyrkolovy podvozek. Pokud by jste byla nektera ochotna prodat jen podvozek, budu rada.
28. zář 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vec01 : hlavně nezapomeňte na to, že oba podvozky jsou kompatibilní až od modelového roku 2012, na podvozek starší Vám nebudou pasovat Vaše nástavby ze Spirita.
29. zář 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zamilovala jsem se do Teutonie Be you, můžete mi prosím říci, jak jste s kočárkem spokojené, výhody, nevýhody. Díky Jde mi jen o sportovní sedačku a podvozek.
29. zář 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babyrenka Tak a je to vyreseno. Moc Vam dekuji za Vasi reakci, to jsem netusila. Ani me nenapadlo, ze by nastavba nepasovala.
29. zář 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte teutoňáčky :wink:, keďže túto tému nám MK šuplo na CZ stránku, prosím o rady :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-teutonia/
Ďakujem!
3. říj 2014 ve 03:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych si koupit podložku do sporťáku spirit. Bude mi tam pasovat http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-red-monkey.html? Jestli ano, je lepší s postranicemi, nebo bez nich http://www.pinkie.cz/detail/97/podlozka-do-kocarku-red-monkey-s.html
8. říj 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek