• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

18. dubna 2017 
Ahojky ,my čekali též 13týdnů!! :unamused: Ale pak jsme jako bolestné dostali přebalovací tašku za 1Kč!! :wink: :wink: To taky nebylo k zahození! Ale v Babyrence nám říkali,že by se ta doba snad už měla o něco zkrátit. Tak uvidíte! V každém případě doporučuji všem , co chtějí Teutonku- včas obědnávat!! :grinning:
4. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my mame objednano od 4. kvetna :slight_smile: a zatim nic....
5. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čekali 11 týdnů...v BM... :grinning:
5. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked sme v obchode zbadali Teutonia elegance 08, nevahali sme a kupili prave tento model. Okrem kvality na mna zaposobila aj jeho velkost, resp. vyska. Sama som vysoka a predstava, ze by som mala maleho pomaly vlacit po zemi (zda sa mi, ze do mody prichadzaju nejak prilis nizke kociky) a kazda nemecka doga by mi mohla maleho ostat, ma moc nelaka.
6. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravím, s tou čekací dobou je to hrozné. Já čekala 15 týdnů a nakonec jsem vzala to co měli na skladě. Ale všechno špatné je pro něco dobré.:slight_smile: Alespoň jsem si vybrala pro mě (hlavně pro náš terén, bydlím na vesnici) ten správný model kočárku. Původně jsem měla objednané Cosmo, které mně pak v prodejně zadarmo zapůjčili, když objednaný kočárek byl stále v nedohlednu. Zjistila jsem, že je to opravdu spíše městský kočár, ještě k tomu napadl sníh a já jsem s ním tady skoro nemohla jezdit, ty kolečka vepředu jsou přeci jen menší a tak jsem šla do Spiritu a nelituji, jezdí se s ním krásně. Díky velkým kolečkům a skvělému odpružení zvládá v terénu hodně, jen se člověk musí naučit jezdit s trojkolkou, jde o cvik. Patřím také k fandům Teutonie, máme tedy jen sporťák, ale kočárek hodnotím velmi pozitivně. Super je polohování, jde to lehce a úplně do sedu i lehu, otáčení spor. sedačky, dopředu sklápěcí boudička proti sluníčku a letní verze (oddělitelná část střechy), velký košík.... My jsme měli problém u předchozího kočárku, že už v pěti měsících nám byla korbička malá (máme takového cvaldu:slight_smile:) a ten sporťák co k němu byl, tak je zase pro větší děti (nešel úplně do lehu, nešel přetočit směrem ke mně, takový moc otevřený.... vůbec mi to při výběru kočárku nedošlo. A u Teutonky jsem si dokoupila ten prodlužovací nástavec na sportovní sedačku, čímž se vytvoří taková jako korba 90 cm dlouhá a jezdíme s ním ještě teď:slight_smile: )máme už jedenáct měsíců, tohle je fakt paráda!! Malá tam je krásně schovaná a pohodlně se vyspinká, jen pro srovnání, na chodbě mám na uspávaní ten starej loďák, kočár po nás, tak korbička má taky 90 cm. S tou šířkou, jak tu byla řešena, existují sice i širší kočárky, ale mně to připadá dostačující, jak říkám malá není žádnej drobek a pořád tam může ležet roztažená jako žabák.... ono to polstrování je takové naducané a je tam po stranách ještě vůle. Teď začala ťapkat, tak nástavec nahradím madlem a otočím tu sedačku po směru jízdy. Ještě jsem chtěla napsat něco o nedostatcích, které má prostě každej kočárek. Takže chybí pojistka proti rozložení kočárku, popruhy se nedají výškově nastavit, je horší přístup do košíku a do koleček se zapíchávají ostré malé kamínky a musí se to více čistit. Ale to jsou pro mne takové malé mušky na kráse, které se dají snadno nějak oželet.:slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu jen potvrdit, ze dodaci lhuty se rozhodne nezkracujou :frowning2: , mame objednanou spiritku uz 13 tt a porad ji nemame :frowning2:
8. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to vidím, že na začátku srpna jdeme objednat, at to do silvestra stihnou :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa rozhodla, že treba myslieť pozitívne a možno aj motyka vystrelí. Takže verím, že sa stane zázrak a kočík bude načas alebo skôr- teda ideálne by bolo keby do 10 tt od objednania prišiel, lebo tých 12 tt mám tak na knap a ak sa drobec narodí skôr aj neskoro, ale ako vravím nastavila som pozitívne myslenie. :wink:
8. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť ako ja a či sa s tým dá niečo robiť. Máme spirita,s kočíkom som spokojná všetko by bolo super až na konštrukciu. Kočík používame mesiac, a konštrukcia vyzerá ako keby mala minimálne rok, sú na nej škrkance a to na kočiar dávame pozor. Dosť mi to vadí lebo som chcela tento kočík aj pre druhé bábo, len to už neviem ako bude vyzerať :unamused:
10. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby surne potrebujem vediet ci sa da oprat aj strieska na spirite sportovom kociariku...vsetko ostatane som oprala ale strieska sa mi nedala tak dole z tych...neviem ako to nazvat...z tych kablov co ju drzia pokope,dufam ze ste ma pochopili :slight_smile:
dakujem dakujem dakujem :wink:
10. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my máme objednaný Spirit od 20.dubna a prý bude ASI za dva týdny,takže zase nevíme nic.Už mě to teda začíná pěkně štvát!
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my máme dnes "teprve" 4-týdenní výročí čekání na Cosmo a miminko je tu za necelé 2 týdny :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zaznamenavame male vitezstvi - vcera mi volali ze Spuntika, ze kocarek se vsim vsudy je u nich - HURA, takze 13 tt, to jeste docela jde, bala jsem se, ze to bude trvat dyl a ani nam ho nestihnou do porodu dodat
13. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já jsem včera dostala dobrou zprávu, kočárek je v obchodě!!! Takže příští víkend vyrážíme do Prahy pro kočár. Už se nemůžu dočkat jak si s ním budu jezdit po bytě :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetci,

tak-aj ja sa uz radim medzi cakatelov na Teutoniu Spirit HB...V piatok sme ho boli objednat, aj sme zavahali,ked sme sa dozvedeli o cakacich dobach,ale v BM nas prijemne prekvapili a prislubili,ze by sme ho mali dostat koncom augusta,tak sme do toho isli :dizzy_face: :dizzy_face: Tak dufam,ze nezostane len pri slovach :dizzy_face: :dizzy_face: Zacinam mat obavy ked citam tieto dodacie doby :sweat_smile:

Boli sme neisti pri vybere autosedacky,my sme povodne chceli Maxi Cosi,ale po dllllhom vahani nas presvedcili a kupili sme Romer...Mate niekto tuto autosedacku?
13. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaleja my ju mame a som velmi spokojna a aj malemu sa v nej paci :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak nam taky volali, ze uz je kocar na sklade...jen chybi snad taska a fusak. Takze si ho taky pojedeme vyzvednout :slight_smile: musim uznat, ze jsem se dodani bala a byli na me az moc rychli..klobouk dolu!!
martulikk jak jsi na tom ty?vim, ze si ho objednavala pred nama, taky uz prisel?
14. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mondullaa: jejda, vážně? to se mi moc nezdá, čekáme teprve "krátce"... objednávali jsme 13.6., což je asi 4,5 týdne... takže my zatím nic :frowning2: kdy jste to objednávali vy? jo a gratuluju! :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak dnes som bola okuknut kociky a zamilovala som sa do teutonie spirit. Neviete poradit kde s da zohnat za dobru cenu? Resp. kupovali ste niekto zo zahranicia?
14. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Mayka, my sme objednavali tiez Spirit, len ho este nemame doma. Aj Stela si vybrala Spirit.
14. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mayka, já jsem si kočár kupovala tady v ČR, protože mám strach jak by to při nákupu v zahraničí bylo s reklamací. Zas tak obrovský rozdíl v ceně, který by stál za risk to není. Ale pokud bydlíš někde u hranic s Rakouskem a umíš obstojně německy tak to určitě není problém. Při objednání přes net je většinou zkrácena záruční lhůta (normálně má Teutonie 3 roky a na netu jen ty 2), ale ani to nemusí být pravidlo.
15. črc 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
given a editah dakujem za radu. No po nemecky sice neviem ale viem sa vynajst. Pokila by bol rozdiel v cene 2-3000 Sk tak kaslem na to a kupim radsej tu . Ale este mam mesiac cas na rozhodnutie. Tak uvidim .
15. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
este dotaz. Ta taska na prenasanie a do kocika je aj pre novorodencov? Myslite ze je dobra aj na zimu?
Editah vybrala si si krasnu farbu. V Babymarkete mali z tejto farby slnecnik a bolo to pekne. :wink:
15. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aj ja sa už necelý týždeň prechádzam s našim Cosmom. :slight_smile: Objednávali sme ho asi 7.4. a 7.7. nám volali že je v predajni. Zatiaľ som na ňom nenašla žiadnu chybu, je krásny a má všetko čo by mal kočík mať. Ale do terénu je pre mňa najúžasnejší kočík Inglesina Vittoria. S tou sme sa dostali zatiaľ všade.. :sunglasses:
Neviem prečo mám niekedy pocit, že tá naša teutonia chce ísť stále doprava. Dajú sa tie kolesá nejako doladiť?
15. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a do terenu je vhodnejsi kosmo alebo spirit, alebo ktora teutonia? Myslim teren typu polne a lesne cesty a rozbitu cestu v dedine.
15. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsme si byli objednat spirit, myslela jsem že máme času dost...ale paní nás upozornila že se lhůty mohou protáhnout na 13-14 týdnů...

mayka: Taky jsme řešili jestli kosmo nebo spirit, momentálně máme dost rozkopané cesty a každý nám doporučoval spirit, prý se do terénu hodí líp tak uvidíme :slight_smile: Oba kočárky jsem zkoušela v obchodě a spirit mi líp sedl do ruky a to jsem chtěla spíš čtyřkolku.
16. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky rozhodla pro Spirit, protože mi přišel lepší do terénu, ale jak to bude ve skutečnosti ti řeknu až v říjnu :grinning:
16. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo zkušenost s vložkou do sportovního kočárku od Teutonie? My máme vybraný hnědý sporták 3620, ale určitě si pořídím vložku na oživení.
16. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze ste ma len utvrdili pre spirit.
Ja som si len nebola ista tym prednym kolesom ako reaguje na nerovnom terene na polnej alebo lesnej ceste.
A kolesa ste si dali s tym radiusom 50 alebo 60? Aky je medzi tym rozdiel. To mi tiez nie je celkom jasne a co rucna brzda?
Ta podlozka je prakticka alebo je to len kvoli vzhladu kocika?
A aku autosedacku ste si vybrali na tu konstukciu? Romer, maxi cosi alebo teutoniu?
16. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si vybrala Teutonii Tário - hlavně kvůli té bázi a taky protože je prý o něco větší než Maxi cosi a Romer, ale nepřeměřovala jsem to :wink:
U těch koleček je prý úplně jedno jaký si vybereš, na funkčnost to nemá vliv, je to jen záležitost vzhledu.

Ty vložky do sporťáku jsem viděla prodávat na MMB a některé jsou opravdu moc pěkné. Mayko - je to asi fakt jen na okrasu, kočárek s ní může vypadat pokaždé jinak :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek