Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

franzovka
14. říj 2009

jak píšete o vrzání - při nákupu v Babyrence nás upozorňovali, abychom mazali pravidelně a musím říct, že díky péči mého manžela je naše Cosmo pořád jako nové a nevrže. Chce to nepodceňovat, hlavně teď, když už začala zima, dostane kočárek zabrat víc než v létě

mayka
14. říj 2009

martuli,
tiez si cakala na mufika tak dlho?

popripade nevyraba este nejaka ina firma nieco podobne? Udajne v BM ich na sklade nemaju a pokial mam na neho cakat 3 mesiace tak bude aj po zime. 😒

este pochopim ked sa caka na kocik tak dlho ale na doplnky??? Ved to je des. ☹

michal_spuntik
14. říj 2009

Kdo toho mufika chcete rychle, hoďte mi IP. Umím pomoci.

babush
14. říj 2009

ahojte,
nemate niekto na predaj Teutoniu S3 s brzdou? Idealne aj s korbickou.
Dakujem za pripadnu pomoc 🙂

martuli
15. říj 2009

mayka - necekala, meli ho skladem, hned si ho kup, je uzasny

tono_babymarket
15. říj 2009

pre mayka
o 2 týždne prídu aj univerzálky zo zn. Kaiser, tak ak sa ti neujde Teutoňácky, nájdeš ho u nás....

klementina
15. říj 2009

ten fusak mini nest sa da pouzit v sportovom kociku normlane ako fusak ci len ako podlozka? dakujem

cernobilka
15. říj 2009

Ahoj všem, potřebovala bych radu. Mám autosedačku Tario, má jiné pásy než běžné sedačky. Naivně jsem si koupila zavinovačku do autosedačky a ta tam kvůli jinému typu pásů nejde, ani žádný fusáček. Co tam dát jiného? Už je opravdu zima ☹.

bibi78
15. říj 2009

Editah, vdaka za odpoved ohladom fusaku.
Michal, asi priamo na Teba idem, lebo ved Ty sam mas skusenost. 😉 Ja este stale riesim, ci treba kupit aj nejaky seriozny fusak a ak ano, tak ktory alebo vystacime aj s mininestom. Teda necakam, ze tu bude zima hlboko pod nulou, ale neviem, ci to bude stacit aj na tie nizke plusove teploty, pripadne okolo nuly. Vdaka!

niki11
16. říj 2009

Ahojte, mna by tiez zaujimalo, ci vystacime s mininestom pre januarove babeno, ked bude mat zimny overal+mininest+hruba deka, alebo treba kupovat fusak? V kazdom pripade, ked budu mraziska, von vychadzat nebudeme. Vdaka.

klementina
16. říj 2009

nikto nevie poradit s tym fusakom? ja tiez rozmyslam, ze ved ked bude mat zimny overal a mininest plus este ten nanoznik, nebude to stacit? na tie nase zimy? ja teda neviem, aka je hrubka toho mininestu, lebo som ho nevidela, ale nasla som jeden inetovy obchod, kde ho maju na sklade, tak vaham, ci ho objednat, alebo nie?

cernobilka
16. říj 2009

holky já mininest používala doteď a včera jsem koupila jiný teplejší fusak.

niki11
16. říj 2009

Nam povedala predavacka, ze mininest na zimu staci, tak sme ho objednali, ale tiez sa mi to zda skor ako prechodny fusak na jesen a jar. Na druhej strane, ked dam babu este zimny overal, deku a nanoznik, tak vazne neviem...

michal_spuntik
16. říj 2009

Ahoj muj nazor je, ze mininest staci. Ted jsme s nim zrovna venku (pisu z mobilu). Pod malym je matrace, potah matrace, mininest, Adam je teple obleceny. Nad sebou ma vrchni cast mininestu, deku a nanoznik mam poodhrnuty, aby mu nebylo moc vedro.
Kdo si poridite teply fusak, tak je to samozrejme spravne, budete mimco oblekat o neco mene, nedate tam deku a je to OK.
Ale vim, ze minimalne cast z vas se mnou nebude souhlasit. Coz je uplne v pohode. Tahle vec neni o "odbornosti" (zamerne to slovo davam do uvozovek), ale o zkusenosti a zvyku kazde maminky.
Michal

cernobilka
16. říj 2009

Michale a v cem davate prcka do Taria?

zuzkaprofant
16. říj 2009

no moja skusenost ja som mala vstredu maleho v minineste a a mal obleceny este overal a to bola u nas zima okolo 0stup a sa mi zdalo ze mu je zima tak som ho este dekou hrubou omotala mini nest sa mi nezda vhodny na zimu moj nazor jedine tak na jar a jesen ale ked su minus alebo okolo 0 tak to potrebuejte poradny zimny fusak
mini nest je dobry tak do autosedacky ked len prechadzate ale na dlhsi pobyt vonku s babom to urcite nie 😉

inac nieviete kde najdem v katalogu teutonie nanoznik a ako sa to povie v nemcine

franzovka
16. říj 2009

zuzkaprofant: německy je nánožník Windschutz http://www.teutonia.de/produkte/zubehoer/sonsti...

michal_spuntik
16. říj 2009

Cernobilka:
Obleceneho podle pocasi a na prechod z domu do auta ho prikryjeme dekou.
Michal

macet
17. říj 2009

Ahoj, chtěla jsem poprosit o radu. Mam autosedačku Teutonia Tario. Nevím jak dlouho mám nechat malému tu "vycpávku" v autosedačce. Kdy je správný čas jí vyndat, nevím zda to poznám ☹ Malému te´d budou 3 měsíce, měří cca 61cm a váží 6 kg. A taky jsem se chtěla zeptat zda jdou pásy v autosedačce nějak vyndat, aby jsem tam vložila fusak? Díky moc za radu. Markéta

martulikk
17. říj 2009

macet: ta vložka v autosedačce se dá posouvat, aby miminko mělo ty vycpávky kolem hlavičky, zrovna dnes jsme to taky už přendavali do další díry 🙂 Ty pásy se dají vyndat, zespodu autosedačky je takový plastový kryt, ten vycvakneš a pásy povolíš.

mooncaa
17. říj 2009

Michale mám prosbičku.
Nešlo by někde zveřejnit fotky nové Teutonky Cosmo pro dvojšata s hlubokými korbičkami? A lze na tento kočárek umístit i 2 autosedačky? Ptám se pouze ze zvědavosti, dvojčata zatím nečekám. Ale možná by to zajímalo i více maminek. Díky.

michal_spuntik
17. říj 2009

Ahoj, to máš možná pravdu, pokud to některé maminky zajímá, tak jsou ty fotky:
Celé album s kočárky 2010 je tady (poslední tři fotky jsou Cosmo Team - dvojčecí 2010).
http://www.facebook.com/album.php?aid=151780&id...
Cosmo Team jako sporťák (nasazený po směru jízdy) je zde:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3717638&i...
a jako kočárek s vložnou taškou (nasazený proti směru jízdy) je tady:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3717639&i...
umístění dvou autosedaček myslím stále ještě není možné.
Michal

marku
18. říj 2009

Ahojka, můžu poprosit některou maminku teutonářku, jestli by mi nenapsala jaké má rozměry originální taška na rukojeť??? děkuji 😉

europa8
18. říj 2009

marku-dlzka 35,vyska 33,hlbka 15 cm

marku
18. říj 2009

děkuji mockrát 😵

mooncaa
18. říj 2009

Michale díky,
o těchto fotkách vím, ale našla jsem, že je možné umístění i 2 korbiček nejen vložných tašek a ta fotka mi tam chybí (s korbičkami). A ty korbičky na Team jsou stejné jako na Spirit?
Ale chápu, že pokud nemáte kočárek ještě na skladě a nemáš k dispozici od výrobce tu správnou fotku, že to zatím nejde.

mell
18. říj 2009

objednali jsme kočárek Teutonia Spirit S3. Dále máme vybranou autosedačku Romer Baby Safe plus. Zajímalo by mě, jak to je s adaptérem. Podle toho, co jsme našli na netu, to vypadá, že je třeba koupit nejen adaptér, ale ještě nějaký protikus - máte někdo zkušenosti?

lul
18. říj 2009

aj na Tario treba redukciu na kocik (tusim) a aky protikus myslis? Bazu?

lul
18. říj 2009

redukciu = adapter😉

andreb
18. říj 2009

mell, treba adapter, co ide na kocik (take dve zeleza) a este treba take dve suciastky do sedacky, my sme mali oboje objednane z Babymarketu. Ale odbornici (michal a tono) ti urcite poradia presnejsie 🙂