Hrozné spaní 13měsíční dcery. Co dělat?

florida2001
20. čer 2022

prosim holky poradye co delat, jsem uplne zoufala a vystavena. mala ma 13 mesicu a ma hrozne spani. vcera sla spat v 7.30 vzbudila se v 9 a do 12.30 v noci nespala. pak usla a rano vstavala v 5.30. mam jeste starsi ditko a proste nemuzu takhle dale fungovat. mala ma hodne pohybu, spi dopoledne tak hodku a vcera odpoledne spala jen 45 min. kazdy den mame vecer stejnou rutinu a chodi spat ve stejnou dobu. proste normalne v kuse spi tak 2x do tydne, zbytek dnu sileny. ma trhane spani, ma problem usnout. nevim co delat.

limali
20. čer 2022

@florida2001 skúsila by som zrušiť dva spánky denne na jeden. Okolo roka si syn začal vyžadovať úplne iné asociácie na spánok. Iné miesto, iné uspávanie, prítomnosť, niekedy chcel byť sám…teraz je extrémne teplo a aj ja ako dospelá sa v noci X krát budím lebo je to nepríjemné. Ešte doporučujem na ig stránku @babiesandsleep 😊

jjasmina
20. čer 2022

@florida2001 my máme od 1r jeden spánek, nicméně já bych s vama měnila, mě v noci do 15 mes nespala dyl jak hodinu v kuse a budila se i dříve než po hodině

zmrzlinka
20. čer 2022

@florida2001 a nelezou mu zuby?Rada asi žádná není ....jenom to přežít.Nema Ti kdo pomoct a chvíli pohlídat ,aby si se trochu vyspala ?

goldenova
5. črc 2022

@florida2001 co ji davas jako posledni jidlo pred spanim? Rozhodne by to nemelo byt nic sladkeho, ani tezkeho, ani treba zelenina, protoze v noci se travi hur nez pres den. Par hodin pred spanim bych ji davala hermankovy caj, at ho popiji a zkus treba I homeopatika pro tento ucel. A kdyz to nezabere, Diazepan;) Zertuju🙂