Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

musilka
25. únor 2008

ahoj polet bývalá bramboro 🙂

poletucha
25. únor 2008

ahoj musilko,jak se mas?

evamik
25. únor 2008

Polet, já Ti v tomhle bohužel neporadím, ale tady by mě to docela zajímalo - zítra dobírám poslední a norm. mám ovu tak 15.-17. den, tak jsem fakt hodně zvědavá, jak to bude vypadat. Na utz jdu 12 DC, tak snad to neprošvihnou!! Kolikátý den jdeš Ty?

lavazzza
26. únor 2008

Ahoj Leni jsi tu?Teplůtka se mi pořád drží nahoře,kéž by tam zůstala 😉

bbrita
26. únor 2008

Dělají vám vždycky když berete Clomík UZ, aby zkontrolovali, jestli rostou folíky? Mě totiž dr. dal prášky a řekl, ať přijdu za 3 měsíce... není to divný?

terkytka
26. únor 2008

bbrita: mě taky doktor řekl, ať prijdu až za tři měsíce, ale určitě je lepší, když tě sleduje každý měsíc. Teď jsem byla poprvé v CAR a tam je folikulometrie základem léčby.

lavazzza
27. únor 2008

Mně doktor řekl ať chodím po měsíci,takže dneska

musilka
27. únor 2008

mě mudr řekl ať přijdu každý měsíc 12. DC na UZ

irisenka
27. únor 2008

Ahoj holky Clomhexalky 🙂 o tohle se s Vámi musím podělit - dnes ráno jsem měla na testu pořádné a silné // 😵 po 2. stimulaci Clomhexalem. Ještě testnu zítra a pak se objednávám k doktorce. Ještě teď to nechápu....

lenkab.
27. únor 2008

iris gratuluju a držte se 🙂

evamik
27. únor 2008

Ježiš, Iris!! Tak to strašně moc gratuluju!!!!! 🙂 🙂 Ty jsi měla IUI, nebo jen stimulaci a domácí snažení?

irisenka
27. únor 2008

Evamik, jen Clomhexal, Proveru a manžela 😀 stačilo pohrozit spermiogramem, mršky se zalekly a zapracovaly.
Taky jsem brala bylinnou kúru od naděje, třeba taky pomohla. No a o víkendě V jsme byli ve wellness centru - program na celé odpoledne - sauna, parní lázeň, bazén, vířivka, šampíčko,... prohřála jsem tělíčko nebo že jsme se tak hezky uvolnili. No to je jedno, hlavě že jsou // a aby to vydrželo 😅

evamik
27. únor 2008

Jasně! Držím moc palce!!!!! 😀

irisenka
27. únor 2008

Díky 😵 a přeju hodně štěstí abyste taky brzo byli pozitivní 😉

roniver
27. únor 2008

Ahoj holky,Iri moc moc moc moc gratuluji!!!!!(a závidím)..Musilko a co ty,už mrcha přišla??Já mám dnes teplotu pořád 37,1 no a zítra má přijít karkulice..

lavazzza
27. únor 2008

iris gratuluju, už jsem se vrátila od doktora, řekl že by tam něco mohlo být,nabral mi krev a mám si ve dvě volat!!!!!!!!!!!

irisenka
27. únor 2008

Lav, no tak to držím palce 😀

lavazzza
27. únor 2008

iris a po jaké době sis ty dělala test

irisenka
27. únor 2008

Lav, dnes, tedy 34DC, MS po Proveře a Clomhexalu jsem měla většinou kolem 30 DC. Podle folikulometrie ovu mohla být tak 17 DC 😉

lavazzza
27. únor 2008

A máš někde svůj ovu graf?Jen bych se chtěl ze zajímavosti podívat jaké jsi měla teploty🙂

irisenka
27. únor 2008

Lav, no víš, já jsem BT neměřila. Na to jsem moc velkej nedůslednej lempl, kterej si navíc rád přispí 😅

lavazzza
27. únor 2008

Aha no ono je to na druhou starnu asi lepší, je to zbytečnej stres a měřit o víkendu v půl šestý není med.

irisenka
27. únor 2008

Lav, no právě, měla jsem pocit, že kdybych měřila, tak už mi z toho úplně hrábne... na tohle fakt nejsem 😉

bbrita
27. únor 2008

Iris Držte se...! a Lav držím pěsti....!

irisenka
27. únor 2008

bbrita, díky 🙂 jak jsi to vyřešila s tím doktorem? Já jsem taky chodila každý měsíc. Posledně jsem dokonce byla 2x 11DC byly folíky ještě malé, tak jsem šla ještě 14DC zkontrolovat, jestli poporostly...

poletucha
27. únor 2008

irisenka- hroooozne moc ti gratuluju!!! to je uzasny,snad je ten clomhexal zazracnej. Ja dneska slupla prvni pilulku 🙂 tak budu verit v zazraky 😎

lavazzza
28. únor 2008

Tak holky bohužel, nejsem těhu....I když doktor tvrdil že jo, ale myslím že je ještě brzy testovat 8DPO.Ale obrečela jsem to,to jo....

lenickan
autor
28. únor 2008

Ahoj holky, déle jsem tu nebyla🙂 je něco nového?

lopata49
28. únor 2008

Poletucha, irisenka:
taky budu věřit že to aspoň bude mít efekt,
protože beru clomhexal 4. den a tak stašný psychický stavy jsem eokdy neměla, jsem jak na horský dráze- totální euforie a vzápětí totální depky, v hlavě totálně vymeteno - jinak to nedokážu nazvat :(((((((( totální apatický pocit, o soustředění v práci taky ani nemluvě
a blbě od žaludku, občasné píchání vaječníků ani nepočítám.Měly jste taky tyhle stavy?
Máme to v rámci stimulovaného iui já jsem jinak ok, horší je to s manželem :(
hurá zítra beru 2x naposledy!!!!!!

lenickan
autor
28. únor 2008

lopat: pokud se mohu přidat tak tak jsem měla naprosto totožné nálady:
3měsíční léčba clomhexalem se mnou pěkně zametla - obdivuji manžu, že to vydržel. Nálady jak píšeš euforie a během minuty mega depka, návaly horka, nesoustředěnost, únava...
Opravdu hnus! Ted jsem první měsíc bez a je mi super...mimi sice nikde...

Chtěla bych se zeptat včera jsem měla ukázkový hlen..to byla ovu nebo teprve bude? Jsem 12DC