• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

15. dubna 2012 
leni budu držet palce :slight_smile:
19. únor 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju:slight_smile: taky držím všem:slight_smile:
19. únor 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I když pro nás by bylo ideální otěhotnět v červnu, červenci:slight_smile: 3.8. máme svatbu
19. únor 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no pro nás by byl červen taky krásnej protože to by bylo rok po svatbě :grinning:
19. únor 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo:slight_smile: já kůli pupíku:slight_smile: ale nakonec ono to tak rychle uteče že, to třeba ani do srpna nebude..
19. únor 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a třeba zrovna jo... No uvidíme. Mě doky pošle v květnu do CARu když se nezadaří.... ale asi to nechám až na červenec. Ne že bych nechtěla ale na ten kolotoč je času vždycky dost. A chceme si užít ještě v klidu dovolenou a pak na to naskočit :wink:
19. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
roniver:měla jsem je zatím opravdu na každém testu,včera jsem si ho dělala úplně bez zájmu,a najednou se to ukázalo,ale setjně podle teplot....já nevím zkusím to ještě dneska.
19. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lavazzza já měla pozit. test dva dny za sebou, a pak mi teprve skočila teplota nahoru, asi až za 2 dny. Tak buď v poho....
19. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím,po dvou letech bych měla docela radost :wink:
19. únor 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se svojí zkušeností, já brala clomhexal loni kvůli problémům s menzes a ovulací a stačilo jedno balení a zadařilo se, takže já s ním mám jen pozitivní zkušenosti! :slight_smile: Kromě bolesti hlavy, bolesti v podbřišku a návalů horka jsem žádné jiné vedlejší účinky nepozorovala.
19. únor 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj silrej:slight_smile: tak to určitě rády slyšíme...:slight_smile: snad se také zadaří:slight_smile:
Nejhorší jsou ty návaly to je pravda
19. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
silrej to je bombiko tak si budem držet palce ať jdem v tvých šlépějích :cry:
19. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky založila jsem si foto album příprav na svatbu:slight_smile:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=109695&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. únor 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lav. já bych se na ty teploty nespoléhala,ona každá ženská je jiná a má to jinak..já mám teploty celkem vysoko a kámoška zase o 10 stupňů nížší a obě jsme užívali Clomhexal a měly ovulku,ona už je těhu..ale až po tom,co podstoupila laparoskopii,tak hnedka otěhotněla..ale normálně měla ovulku i když neměla moc vysoké teploty,takže si s tím nelam hlavu a počkej si na mršku,zda přijde či ne..no a raději se tulte,na škodu to není nikdy :grinning: ..
19. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni krásné šaty :dizzy_face:
19. únor 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=44782&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
toto je mé svatební sice málo fotek ale já jsem hrozný lenoch je tam dodat :sweat_smile:
19. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo musíme toho využít,jen manžel se vrací z práce tak v devět večer:(ale snažíme se jak jen to jde :grinning:
19. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni,to je tedy nádhera..já se vdávám 7.června,ale nejsem tak připravená jako ty.Mám šaty,hospůdku,zámeček a penzion,ale zbytek jsem ještě nebyla ani vyřizovat,zdá se mi brzy,ale jak tak koukám na tvůj termín,to abych si pohla hm:slight_smile:.Zrovna řešíme barvu obleku mého nastávajícího,on chce černý oblek a já bych raději,kdyby měl světlý,tak se neustále dohadujem..jinak kolik budete mí lidí a jaký oblek bude mít nastávající manža?
19. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roni: my to máme na zámku jemniště - komplet
- církevní obřad. Po focení je oběd pro cca 25 lidí, nejbližší rodina - máme vybrané meníčko, desert i pití:slight_smile:
Po obědě budeme sázet strom v zámeckém parku a od 19ti začíná oslava. Máme program, dokonce jsme si už vybrali i písně na které budeme tančit novomanž. solo:slight_smile:
Večer bude cca 70 lidí. Manža má hodně známých.
Jinak oblek bude mít světlý, krémový...
19. únor 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale tlačila na nás hodně agentura z Jemniště, co nám to zajišťuje:slight_smile: jinak bysme taky všechno neměli:slight_smile:
Hlavně to mimi aby vyšlo...
Spíše si říkám, kdybych byla těhu tak bych šla s pupíkem na obřad a to se mi moc nechce:slight_smile:
19. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lav: hlavně se to nesmí hrotit:slight_smile: nechat to bejt a ono to přijde:slight_smile:
19. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já bych se tak vdávala znovu!na beremese má album,tak se můžete mrknout,ale fotek tam moc nemám
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=52237
19. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musil: máte to krásné:slight_smile: kde to bylo?
19. únor 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lava: krásné...fakt
To já doma v šatech vůbec nebudu. Pojedu na Jemnište v "civilu" kde se mne ujme kadeřnice a vizážistka a připraví mne až tam...tak je to i pohodlnější...nebude žádná kolona aut. apod..
19. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tady u nás na zámku v mnichově hradišti :wink:
19. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda,my měli 20 aut a bylo to hrozný,přijeli jsme kvůli tomu pozdě i na obřad.a byl to nejteplejší den v létě ale jinak nádhera :slight_smile:
19. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už se těším...:slight_smile: doufám, že to vyjde a bude to příjemné:slight_smile:
19. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je krása,já už se táák těším!!Všechny nevěsty jsou jako princezny,to jsem zvědavá na sebe,šatečky mám s holými zády a bez ramínek,ale nechala jsem si ušít živůtek,protože mám na zádech tetování a bylo by vidět..jinak máme 75 lidí a z toho 65 už od oběda,skoromanžova rodina jsou Hujerovi :sweat_smile: ..jinak program vymýšlíme,domluvila jsem DJ z diskotéky,ale o písničkách jsme ještě nemluvili..Leničko to bude krása když budeš mít komfort přímo na zámku..
19. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roni: je to pravda, jako princezny. Já když jsem si na sebe vzala ty šaty, tak jsem se taky málem nepoznala a to jsem neměla účes botky nic:slight_smile:
korzet udělá dokonalej pas. My pojedem před svatbou na dovču tak snad budu i lehce opálená a do toho průsvitného korzítku to bude vypadat dobře:slight_smile: pokud nebudu mít pupek:slight_smile:
19. únor 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych zase chtěla začít chodit na solárko,na dovču jedem až měsíc po svatbě,ale občas do solárka zajdu,takže mi to neva..Akorát nevím,jestli se s kadeřnicí domluvit hned anebo stačí až měsíc před svatbou?No a svatební oznámení jsme objednali už včera..kdo vám vymyslel to sázení stromu a jaký to má význam?Já taky budu i ráda,když se mimi povede třeba hned po svatbě,ale pokud zaděláme dřív,zlobit se také nebudu :wink:
19. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek