Co chlapovi na výdrž? Bylinky, léky? Poraďte

pajulinkka
7. únor 2013

Ahoj všichni tohle není otázka přímo odemě, ale mé kamarádky. Jsou s přítelem 3 roky a snaží je 2 roky o miminko a pořád nic, teď mi říkala že on ani nevydrží dlouho maž prý 3 minuty a je konec, takže prostě žádný požitek a vlastně ani výsledek v pokroku k těhotenství. A já se ptám neznáte nějaké bylinky nebo léky co by mohly pomoc? Díky za každou radu

chuvablack
7. únor 2013

Já bych vyměnila partnera....pokud mají v posteli stereotyp tak se ani nedivím že je jeho výdrž tak malá, co se tak raději poradit s odborníkem??? Pokud se snaží o miminko a zatím to nejde, řešila bych to s odborníkem...to je můj názor, nejsem si totiž úplně tak jistá zda by v tomto případě pomohly bylinky 😒

ivigirl
7. únor 2013

Podle mne to není o výdrži k úspěšnému otěhu - vlastní zkušenost. Za prvé bych poslala chlapa na spermiogram, to je první krok a pak se zjišťuje dál, ta holčina, ať pije kontryhelový čaj pod prvního dne MS do ovulace, poté ne, důležitý je i orgasmus ženy 🙂
K výdrži, doporučuje se přerušovaná soulož, když to na chlapa jde, chytne si ho u kořene, dlouhá předehra... Partnera bych neměnila tedy 😉

kettynka1234
7. únor 2013

Radila bych sjednat si schůzku u gynekologa ( oba dva) a začít to řešit ( podle ultr paní zjistí při ovulaci stav vajíček) Když budou v poho, jdou zjišťovat další možný problémek. Pokud vyjíčka jsou malá a nejsou k oplodnění, nasadí gynekolog léčbu. Také by mohl poslat přítele na spermiogram ( to budou vědět zase více). Radím ze své zkušenosti. S manželem jsme chtěli dalšího cvrčka, ale 3/4 roku nám to nešlo. Pak jsme zašli na gynu a lékařka nám poradila a pomohla. ( nasadila mi léčbu a manžela poslala do Brna na spermiogram). Do 2 měsíců jsem otěhotněla a mám dvě krásná dvojčátka.
Před otěhotněním jsem užívala těhu vitamíny, ty také pomáhají. Co se týče výdrže, nezáleží na tom, jak dlouho, ale jak účinně. Držím pěsti, ať se brzy zadaří 🙂

helen_8
12. únor 2013

Měli jsme stejný problém na začátku vztahu, partner to řešil s doktorem, bral nějaké léky, jsou i nějaké techniky a pomohlo to, dnes je vše perfektní! 😉 Myslím, že problém bude ale někde jinde, pokud nemůžou otěhotnět. Tohle se týká spíš toho, že z toho asi žena nemá takový požitek, nemyslím, že to má vliv na otěhotnění samotné, spíš asi psychicky. Určitě by to po 2 letech nezdaru měli řešit s gynekologem, může tam být jiný problém. Ale pro budoucí sexuální vztah bych určitě předčasnou ejakulaci řešila. Hodně zdaru! 😉

jarunkaxyz1
12. únor 2013

@chuvablack - trochu razantní reakce, ne?:o( Snad je plno možností, jak si i s dlouhodobým partnerem (byť s problémem )miminko pořídit.....Přijde mi to od tebe dost sobecké.

ezenduska
12. únor 2013

co já bych dala za 3 minuty 😀